PERUN 15

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
Mujo
Příspěvky: 31

Příspěvek#271 » stř 2. zář 2020, 10:39

Ahoj, mám zatím vystříleno asi stofffku 55grs GGG bez jediného problému, jen tak pro radost. Teď budu nastřelovat kolimátor a pak vyzkouším různé náboje - SB, GGG, Barnaul, Partizány.....


Sent from my iPhone using Tapatalk



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#272 » stř 2. zář 2020, 19:28

Pohlo se tam vůbec něco,nebo všechny 4ks co vyrobili se ve zlomku milisekund vyprodaly a stagnuje to. Zběžně se dívám a není nikde na skladě ani jediný ks,spíš fůra rezervaček na 2 roky dopředu,pořadníky atd. Je v čr nějaký kšeft,kde to mají momentálně na skladě? Ta ráže 300blk,spatřilo to už světlo světa nebo je uvedení jen zbožné přání? Nějak prapodivně to vychcíplo a taky si všímám,že cena leze nahoru,už je to kolem 21K a více na to jak se všude holedbali,že to bude do dvacky.........asi korona :roll:



Střelec
Příspěvky: 1668

Příspěvek#273 » stř 2. zář 2020, 20:51

Já bájného Peruna nepotkal ani jednoho, jen jeden zdejší prodejce mi říkal, že měl 2 a byly prakticky hned pryč, tak to asi existuje, ale jak píšu, neviděl jsem a to ani na střelnici mezi lidma. :D



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#274 » stř 2. zář 2020, 21:01

Mám objednaných asi 50 pušek. Během 14 dnů mají být 12,5" pak 14 dnů na to 10,5 a pak někdy v říjnu 14,5". Majitel Perunu je teď s delegací na Thaiwanu, takže to jde pomaleji a nabírá to zpoždění. Původně měly být začátkem srpna, já tvrdil někdy v září, takže to snad klapne. Cena byla 20k a několik kusů co dodali opravdu šlo za 20. Mezitím se zdražilo - kvůli vícero věcem na 22 což je stále slušná cena za to co dostanete. Vlastně tím, že teĎ nebudou nějakou doby Stagy je to do 25k pořád slušná cena. Fajn je že dříve objednané pušky za původní cenu 20k nám výrobce teď dodá za původní ceny, takže asi 25 pušek půjde k zákazníkům za 20k. :-) Verze 300AAC byla snad v jednom prototypovém kuse na testování, ale nemyslím že to má teď prioritu - ani časovou ani nějak extra prodejní. 300AAC je furt drahý náboj a to do doby než Getload začne vyrábět přebíjenky, takže kdo chce střílet AAC má většinou cash a pak jde do DD nebo BCM.

Na Peruny se holt čeká, ale za tu cenu se čekání podle mě vyplatí. Zatím nejsou reklamace a kvalita je velmi dobrá na pušku za 22k.
Jelikož jsme pušky prioritně výrobci vyzálohovali, tak je dostaneme jako první čili PERUNY budou. :D

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 518

Příspěvek#275 » čtv 3. zář 2020, 09:42

Zarozak: Na Facebooku 26.5. psali:

Když jsme před dvěma roky začali počítat první kalkulace pro naše pušky Perun 15, počítali jsme s kurzem USD/CZK kolem 22,5 Kč. Bohužel, dění kolem koronaviru překvapilo všechny zůčastněné. Nikdy jsme se netajili tím, že vetšina dílů našich pušek je ze zahraničí, kde je musíme nakupovat právě za USD, a tak jsme vývoj kurzu sledovali se značným znepokojením, ale i nadějí, že se koruna zase vrátí ze svých výšin.

Prozatím se tak neděje a tak jsme nuceni přistoupit k úpravě cen našich pušek Perun 15. Všechny pušky objednané počínaje dnešním dnem (tj. 26.5.2020) budou za novou cenu 21 890 Kč s DPH (což je přesně těch 10 % kurzového rozdílu).

Objednávky, které jsme obdrželi dříve zůstávají za cenu platnou v době objednání.



Forester
Příspěvky: 12

Příspěvek#276 » pát 4. zář 2020, 12:59

zarozak píše:Pohlo se tam vůbec něco,nebo všechny 4ks co vyrobili se ve zlomku milisekund vyprodaly a stagnuje to. Zběžně se dívám a není nikde na skladě ani jediný ks,spíš fůra rezervaček na 2 roky dopředu,pořadníky atd. Je v čr nějaký kšeft,kde to mají momentálně na skladě? Ta ráže 300blk,spatřilo to už světlo světa nebo je uvedení jen zbožné přání? Nějak prapodivně to vychcíplo a taky si všímám,že cena leze nahoru,už je to kolem 21K a více na to jak se všude holedbali,že to bude do dvacky.........asi korona :roll:


Cože? DVA ROKY? Vždyť mi při registraci říkali, že někdy po Vánocích? Tak na to fakt čekat nebudu a jdu si objednat MRC od Windham Weaponry - ta se mi zatím s lowendů líbí nejvíc hned po Perunovi. Sice Drop-In předpažbí a 16´´ s karabinovým gas-systémem, ale Alespoň bude po Vánocích. Chtěl by někdo moje místo v pořadníku? :D



mause
Příspěvky: 97

Příspěvek#277 » pát 18. zář 2020, 08:24

Jak vybrat mířidla či kolimátor na peruna? obchod zkušenost? děkuji

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#278 » pát 18. zář 2020, 08:52

Ahoj, bez urážky - jako na každou jinou pušku co má raily.. Perun není jednorožec, ale naprosto standardní AR.

Uživatelský avatar
Cemada
Příspěvky: 324
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#279 » pát 18. zář 2020, 09:24

Asi tak nějak. Jen je potřeba si určit co tam chceš. Jestli pevná, kolimátor nebo nějakou optiku. Pak si z té skupiny něco vybrat a namontovat :D



mause
Příspěvky: 97

Příspěvek#280 » pát 18. zář 2020, 09:35

ano to mě napadlo. zatím chci pevná mířidla. je to má první. chtěl jsem typ s čím střílíte a co vám sedí.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#281 » pát 18. zář 2020, 09:46

To je ti k ničemu co komu z nas vyhovuje, každý jsme jiný a to co vyhovuje jednomu nemusí druhému. Co se kolimator týče musíš se přes ně kouknut, totéž platí o puškohledech.. A hlavně jsi tu s tím OT takže čti a případně smysluplně pokračuj v diskuzi zde: viewtopic.php?f=47&t=8554&start=195
Tady je to o Perunu!



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#282 » pát 18. zář 2020, 12:55

McFly píše:Ahoj, bez urážky - jako na každou jinou pušku co má raily.. Perun není jednorožec, ale naprosto standardní AR.



Standartní není.....spíš investiční zbraň, za sto let budou jeho fotografie chloubou každé imaginární sbírky zbraní,které kdysi ovce mohly vlastnit......budou velmi vzácné,protože jich bylo vyrobeno jen pár kusů

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2519

Příspěvek#283 » pát 18. zář 2020, 14:11

mause píše:Jak vybrat mířidla či kolimátor na peruna? obchod zkušenost? děkuji

Na FB v AR15 CZ fans se ted nekdo mechanických miridel od Magpul a UTG zbavuje. Tim klidne zacni. :)



gunman
Příspěvky: 173

Příspěvek#284 » stř 14. říj 2020, 12:24

Máte už tu flintu někdo? Je říjen..



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#285 » stř 14. říj 2020, 15:32

Ja myslim,že se nějaké objevili v září. Já mám od dubna 12,5".

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů