Výběr pušky v ráži 7,62x39

Samonabíjecí pušky


zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#16 » čtv 18. črc 2019, 05:44

V te cene je bohuzel vse lepsi i v tom nejprostsim zakladu.
Ja spis ctu na brena2 vic plivancu nez chvaly,ale to,ze by to bylo momentalne nej z moderny mi nejak uniklo



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#17 » čtv 18. črc 2019, 05:59

Zajimave, co jsem videl na netu tak dvojku americani vychvaluji jako zbran lepsi nez FN SCAR.

Mas nejake odkazy na nezavysle recenze nebo jde jako obvykle jen o plyvani na vyrobek CZUB jsk je u mas bohuzel zvykem ...

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 696

Příspěvek#18 » čtv 18. črc 2019, 06:24

Jo, v Česku se na něj spíš plive a v USA jsou převážně nadšený... tam jsem zatím narazil jen na jednoho nespokojence kterej ji prodal protože byl nepokojený se soustřelem, ale to byla v ráži 223rem.



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#19 » čtv 18. črc 2019, 06:38

Kdybych se ridil tim jak cesi na zbrojovku plyvou tak mam doma maximalne Glocka ktery by me tak maximalne strelbu zhnusil...

Parametrove i z recenzi je Bren2 natolik vychytany ze bych nevahal do nej jit, kdyby byl za rozumnejsi cenu...



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#20 » čtv 18. črc 2019, 09:42

Ale to vubec ne,ja mam czub rad a nikdy jsem se z jejich vyrobkem i pres vsechny dopredne nactene plivance nevypekl.Staci se ridit selskym rozumem.
Nicmene tech plivancu na b2 je dost od lidi,kteri dle popisu vyzkouseli i jine platformy sami nadsene o koupi uvazovali,realizovali
Co se zminuje nejvic tak ergonomie,ruzne vakly a presnost,ktera je dle vysledku znacne pod platformou ar15



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#21 » čtv 18. črc 2019, 10:00

Pist vs direct impingement
Plovouci hlaven vs hlaven spojena srouby s predpazbim ...

A hlavne tyhle jelita porovnavaji sportovni AR mimo vojenskou specifikaci se seriove vyrabenym mil-spec krompacem ...

Jinak receno se opet michaji jabka s hruskama



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#22 » čtv 18. črc 2019, 10:51

Jabka s hruskama? Pokud neco stoji jako sportovni special jine platformy,tak je na miste porovnavat krumpac se specialem



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#23 » čtv 18. črc 2019, 12:11

Jedna vec je cena druha ucel pouziti, pochybuju ze by si nekdo vzal do rekneme Iracke pouste sportovne vyladenou ARku...

Jasne Bren je predrazeny a to dost, kazdopadne nadavat na to ze pistova puska delana na spolehlivost nestrili tak presne jako puska ladena na presnost na ukor spolehlivosti je pakarna...

Kdyz srovnavat tak s mil-spec M4 nebo SCARem



RayX
Příspěvky: 68

Příspěvek#24 » čtv 18. črc 2019, 12:21

Pokud se budeme bavit o čistě civilním využití a hobby střelbě, tak tam jsou to, dle mě, v případě Brena 2 v 7,62x39 vyhozené prachy. Nic proti flintě samotné. Ale to ne jen u Brenu2, ale u všech drahých pušek v této ráži - hlavně pokud to hodláš krmit lacinou čínou, nebo Barnaulama. Dobře si rozmysli na co to chceš a co ti to všechno přinese, abys pak nebyl zklamaný......No a pokud se budeme bavit o nějakém globálním průseru a "bojovém" použití...i tam je spousta argumentů spíše pro 5,56.



Phoenix
Příspěvky: 291

Příspěvek#25 » čtv 18. črc 2019, 12:22

Re Asghaad on taky FN Scar není žádná zázračná puška,tak proč by se mu Bren 2 , podotýkám Bren 2, nemohl rovnat nebo být i ,,lepší,,? Jednička ani omylem/to byl omyl sám o sobě... Nicméně s tou přesností,to není porovnávání hrušek s jablky.. Mám ar mil spec s těžkou hlavní která je též mil spec s tvrdochromem ve vývrtu a ta puška je schopna střílet se slušným střelivem sub moa...Jediné co mám tak volně plovoucí hlaveň,a lepší spoušťák/podotýkám že s mil spec spoušťákem to šlo také, ale byla to dřina :lol:



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#26 » čtv 18. črc 2019, 12:26

To je pravda,melo by se srovnavat s milspec.US pisou,ze vz 58 strili presneji nez B2 ve stejne razi.
Vypada to,ze jsi skoro rozhodnuty pro B2. Chces z toho mydlit 762 surplusy nebo non corrosive ammo v cene 1,5 nasobku .223?



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#27 » čtv 18. črc 2019, 14:11

zarozak: nevím, co pořád všichni máte s cenou střeliva. Z pistolí taky jen málokdo střílí non toxy. A ty ostatní jsou taky levnější ale nikoliv non tox. TAkže bych se nebál z Brena 2 střílet korozivní šity za 5 kaček kus. Ten kvér by to měl vydržet! Jen trochu standardně čistit... A v takovém případě je 7,62x39 levnější střelivo než .223 .



blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#28 » čtv 18. črc 2019, 14:22

Jako vážně chceš srovnávat standardní pistolové střelivo a rtuťáky a ještě do toho míchat non-tox?! To ne viď?! To jsi se jen upsal! ;)



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#29 » čtv 18. črc 2019, 14:30

tak si zahrajeme hru - najdi rozdil oproti predchozi fotce ... :)

Obrázek

Obrázek


jinak receno jak uz jsem psal, dilu na dotuneni VZ 58my je tolik, ze si tu "svoji" dokaze vymazlit kazdy dle chuti... konkretne v tehle verzi inline sklopna pazba, optika + kolimator a s kompenzatorem, co vic si prat v 7.62x39 razi ...



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#30 » čtv 18. črc 2019, 14:39

A pro odpůrce ráže 7,62 - u 58 to nekoroduje... z té totiž všichni střílí tím strašně drahým (1,5x víc než .223?) nekorozivním střelivem???

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů

cron