PPŠ.41

Samonabíjecí pušky


iloveguns
Příspěvky: 1421

Příspěvek#16 » ned 24. lis 2019, 23:05

No dobře, tak tedy R2. Napsal jsem A, aby to bylo srozumitelné i pro ty, co ještě neznají, co znamená navrhované R2, které ještě není v platnosti. Ovšem na dané otázce to snad nic nemění.



skagerak
Příspěvky: 1002

Příspěvek#17 » ned 24. lis 2019, 23:08

A ti co to jeste neznaji urctie znaji odpoved na tvou otazku...



iloveguns
Příspěvky: 1421

Příspěvek#18 » ned 24. lis 2019, 23:15

V úvodu této diskuse se k tomu někteří vyjadřují tak, že tyto zbraně budou určitě držitelům odebrány okamžitě po účinnosti nového zákona. Takže zřejmě asi o tom něco vědí.



skagerak
Příspěvky: 1002

Příspěvek#19 » ned 24. lis 2019, 23:28




zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#20 » pon 25. lis 2019, 00:29

Na zahraničních forech je vidět,že tyto staré kopáče z důvodu tamní legislativy překopávají na "neupravitelné" semiauto zbraně střílející z přední polohy závěru, ty odbytější a nepříliš promyšlené předělávky trpí nějakými dokola se opakujícími neduhy, ale ty solidní šlapou krásně s přidanou hodnotou "přesnosti". Nevypadá to nijak složitě,tak snad se tady toho někdo taky ujme a pak s tím třeba legislativní problém nebude ;)

Jinak ZS jak tady padlo bude mít i PPS 43,je to taky klumpr,ale oproti špagátovi mnohem sofistikovanější a promyšlenější konstrukce,taky v mnohem kompatnějším kabátě. Skoro to už sahá dobovou genialitou ke genialitě AK, čili v ještě větší jednoduchosti je ještě větší síla :lol:
Taky legenda obleženého Leningradu a tamnějších továren Kulakov ,Artěl Primus i jiných fabrik po celé Rusi i širém okolí a údajně nejlepší samopal druhé světové války :)



sonor
Příspěvky: 354

Příspěvek#21 » pon 25. lis 2019, 06:12

McFly píše:To doprcic nikdo z těch X střelců okolo nemůže tem holkám říct jak u toho stát aby s tím nepadaly div ne na prdel. :lol: A ještě je tak pak chudery vystavujete :)

Nebude to proto, že je pro ně těžký? Těžiště a tak?



Adam 56
Příspěvky: 20

Příspěvek#22 » pon 25. lis 2019, 09:17

Ale patří , já se stále rozhoduji , jestli koupit či nikoliv ...policajt mi řekl že po "novu" to nepůjde ani prodat ani znehodnotit....tak stále přemýšlím ..mám na to týden (zamluveno u ZS do 4.12)

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#23 » pon 25. lis 2019, 09:29

Policajti mi tvrdili uz spoustu blbosti, pokud se Ti zbran libi, kup ji



Adam 56
Příspěvky: 20

Příspěvek#24 » pon 25. lis 2019, 09:56

Díky , ale 7. k je sedm k aby to pak skončilo u nich v trezoru ....



gunman
Příspěvky: 173

Příspěvek#25 » pon 25. lis 2019, 10:02

Tak si to nekupuj, když víš, že ti to seberou :-)



Střelec
Příspěvky: 1665

Příspěvek#26 » pon 25. lis 2019, 10:11

Nevíte, jestli ten Sudajev, bude střílet z přední polohy? Rudolf na webu píše, že bude OK i po implementaci. To bych si možná potom ze zajímavosti koupil taky, aspoň by s tím šlo neco trefit...

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#27 » pon 25. lis 2019, 10:24

sonor píše:
McFly píše:To doprcic nikdo z těch X střelců okolo nemůže tem holkám říct jak u toho stát aby s tím nepadaly div ne na prdel. :lol: A ještě je tak pak chudery vystavujete :)

Nebude to proto, že je pro ně těžký? Těžiště a tak?

Tá holka váži aj s botami, kabátom a hluchátkami nejakých 30 kilo. A Špagin s desiatimi nábojmi v bubne 5 kilo. Tak si to proporcionálne spočítaj na svoje rozmery... a ona si tú streľbu fakt užívala! :twisted:

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2980

Příspěvek#28 » pon 25. lis 2019, 12:21

Adam 56
Kup si ji. Čím víc zbraní mezi lidmi registrovaných bude, tím je menší šance že nám to jednou seberou (znarodnit 100 000 pušek je proveditelné, 1 000 000 už není).
s tou budoucí tvojí nás bude o jednoho víc, a to se počítá.

7k není zas tak moc. Půl, třetina, čtvrtina, pětina, sestina, osmina, desetina výplaty. 70k nebo 700k jsou neprehlednutelne peníze pro všechny, které nemít zamrzí.



blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#29 » pon 25. lis 2019, 13:05

Střelec píše:Nevíte, jestli ten Sudajev, bude střílet z přední polohy? Rudolf na webu píše, že bude OK i po implementaci. To bych si možná potom ze zajímavosti koupil taky, aspoň by s tím šlo neco trefit...

Bude střílet ze zadní polohy. Je to tam psané v popisu.



Střelec
Příspěvky: 1665

Příspěvek#30 » pon 25. lis 2019, 14:40

To si ale potom odporuje právě s tvrzením "zbraň kat. B i po implementaci směrnice", aspoň podle toho, jak jsem četl kdysi návrh já a tedy to, že chtěli omezit tyto predelavky střílející ze zadní polohy.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů