Antreg ARS M4s

Samonabíjecí pušky


Hombleman
Příspěvky: 68

Příspěvek#826 » pon 25. dub 2022, 17:05

izerS18 píše:Ty Lancer zasobniky je treba ochodit. Novy, kdyz se semtam naplni 25+, tak nejde do pusky. Jak povoli pruzina, uz to jde. Jinak na Lancer nemohu rici krive slovo


Taky jsem pořídil před pul rokem jeden Lancer pro BCM. Také jsem byl “nemile” překvapen situací při zasunutí zásobníku při zavřeném boltu oproti Magpulu. Pak jsem udělal test, kdy jsem vzal pružinu z Magpulu a hodil ji do Lanceru a vše šlo jako po másle.
Nechal jsem měsíc napáskovaný Lancer a pružina jemně povolila.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#827 » pon 25. dub 2022, 17:23

Hombleman az mesic? :o
To je dlouho. To nevydrzim nestrilet :lol:
Skusim to napaskovat 31 nabojmi a povoli to driv ta pruzina :twisted:



Hombleman
Příspěvky: 68

Příspěvek#828 » pon 25. dub 2022, 17:25

Eagg píše:Hombleman az mesic? :o
To je dlouho. To nevydrzim nestrilet :lol:
Skusim to napaskovat 31 nabojmi a povoli to driv ta pruzina :twisted:


31 te nepusti platovy vybezek uvnitr, ty by jsi to musel odriznout.

Nicmene nabijej s open boltem a mas po problemech.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#829 » pon 25. dub 2022, 17:28

A jak bezi v antregu tydle
Prvne sem tam hodil zly odkaz.

https://www.harrant.cz/zasobniky-do-zbr ... s-okenkem/



jjjhe
Příspěvky: 109

Příspěvek#830 » pon 25. dub 2022, 19:06

Hombleman píše:Nicmene nabijej s open boltem a mas po problemech.


To je rada jak stehno! Asi jako když by řekl, že mu auto špatně zatáčí doleva a ty mu řekneš, tak zatáčej jen doprava.



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#831 » pát 29. dub 2022, 18:46

Tak utekl další měsíc a stále nemám čím střílet. Začínám mít pocit že jsem si neobjednal pušku ale paní
Colombovou. O té také všichni mluvili ale nikdo jí neviděl. Asi si v Antregu řekli že když je nedostatek munice tak jí vlastně ani nepotřebuji. Do Habresta si netroufám už ani psát, protože si už připadám jako nějaký stalker. Na Den vítězství budu mít tříměsíční výročí, chválně jestli mně někdo trhne?!



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#832 » pát 29. dub 2022, 19:22

Chlapče, chlapče, já čekal na Antrega skoro 3 měsíce už na přelomu 2020 a 2021. A to ještě ruSSák drhnul rejžákem zrezlé T-72 a nic moc se nedělo... :D



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#833 » pát 29. dub 2022, 19:28

Zde Habresto :D . Víme o tom že jsou v prodlení. Mám slíbeno, že v dalším týdnu dovezou 15 pušek a už tam budou všechny únorové, tedy i ta Vaše. Klidně psát můžete, my jsme nikoho nikdy neodbili a ani se nezlobili. Sami píšeme a voláme kdy už pušky budou. Tlak ze strany zákazníků vnímám. Důvod prodlení ve výrobě sdělím až osobně. Jistě pak pochopíte. Tím neomlouvám to, že puška už měla být hotová :cry: :( :?



Amegan
Příspěvky: 23

Příspěvek#834 » pát 29. dub 2022, 21:47

getsome píše:Chlapče, chlapče, já čekal na Antrega skoro 3 měsíce už na přelomu 2020 a 2021.


To je docela dlouho. Já čekal na Antrega 1 měsíc (leden 2022) a navíc jsem dostal lehkou hlaveň jako bonus (objednaná těžká) :D



mr.ricardo1
Příspěvky: 48

Příspěvek#835 » sob 30. dub 2022, 08:59

Tak to je dobrá zpráva, únor hotový, já jsem v březnových objednávkách. Stejně ještě čekám na kolim, tam jsou ty dodávky stejný.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#836 » sob 30. dub 2022, 09:16

Za mne je Antreg puska na kterou se oplati cekat.
Ja sem na tu svoji cekal az jeden dlouhy den kdy sem zavolal do Brna.

Ja: Dobry den "nejak se nevyznam ve vasem eshopu, jednou to ukazuje ze mate antrega skladem a jednou ze ne, tak jak to prosim Vas je? Mate toho Antrega skladem nebo ne?"

Prodejce: "jo omluvame sa za chybu v eshopu, antrega skladem mame

Ja: "super a je to puska spis vojenska nebo sportova?? Chci neco odolne a spolehlive. Neco jako glock medzi pistolema"

Prodejce: "antreg je vojenska puska neni uplne jako glock medzi pistolema protoze glock je neznicitelne kladivo ale pokad to mate na obranu domova tak je to skvela puska s kterou muzete i do valky"

Poznamka ja v myslenke: "super presne to hledam, kedze je ta podzubana valka na ukrajine at mam doma vatsi palebni silu"..

Ja: "superr beru ji, poslu Vam zalohu?

Prodejce: neni potreba staci si vytvorit objednavku cez eshop

Ja: " dekuju zitra se po ni zastavim, nakupko mam.


... takze nevim co vy tolik za tym cekate. Mne to trvalo jeden telefonat a bola doma :lol: :lol: :lol:

Podotykam bolo to v dobe kedy nebolo k sehnani nic 8-) nekdo umi nekdo cumi no :shock: :lol:



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#837 » sob 30. dub 2022, 10:39

Nešel by zařídit už ten trvalák? Tohle se fakt už nedá. :?



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#838 » sob 30. dub 2022, 10:53

:thumbup:



Lepra
Příspěvky: 7

Příspěvek#839 » sob 30. dub 2022, 14:37

Sarkafarka.Loupeznik píše:Nešel by zařídit už ten trvalák? Tohle se fakt už nedá. :?

Jen to ne. Kde by jsme hledali jiného. [WINKING FACE]


Sent from my iPhone using Tapatalk



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#840 » sob 30. dub 2022, 19:14

Eagg : Rozdíl v čekání u tebe a ostatních je v tom, že ten jeden skladový kus byl v Brně asi půl roku v konfiguraci kterou vůbec nikdo nechtěl a šahalo tam na ni za tu dobu dost lidí.... :lol:
Všichni ostatní si konfigurují pušku přesně podle svého požadavku a každá se vyrábí pro konkrétního zákazníka. Ta jim časem dorazí a jediný kdo na ni šahá poté co opustí ANTREG je koncový zákazník.
Tolik k tomu jak píšeš že někdo umí a někdo čumí.... :lol: :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kojak, LDK a 11 hostů