Antreg ARS M4s

Samonabíjecí pušky


meconium
Příspěvky: 40

Příspěvek#856 » pon 2. kvě 2022, 16:03

tento nedavny odbornik na pistole, ktery z nich ani nedokazal strilet, je nyni odbornik na "bojove univerzalni" pusky, krasa, divne je ze dostal ZP



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#857 » pon 2. kvě 2022, 16:55

:lol: Ty kokso tak za tieto utoky na mna by ste si zasluzili ban. :lol: . Typicky hate-aci. Zbytocne zasierate vlakno o Antregu. :lol:



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#858 » pon 2. kvě 2022, 17:01

No ale aby sme neboli uplne mimo. @sokar bude prosim tlumic Antreg v FDE barve nekdy? Nad touto variantou bych seriozne uvazoval a mozmo aj hned predobjednal. Dik a zdar.



D_Legend
Příspěvky: 4

Příspěvek#859 » pon 2. kvě 2022, 20:52

Všude avizovali, že bude i FDE varianta a je na výběr na e-shopu Habresta, kde lze udělat předobjednávku...takže zase klasicky mimo :roll:



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#860 » úte 3. kvě 2022, 18:10

Je mi s podivem že nejméně se prodává FDE barva pušky a polovina tlumičů v předobjednávce je v FDE barvě :shock:
Aktuálně se čeká jen na obráběcí časy posledního dílu aby se cena dopočítala a doufám stejně jako i ostatní že bude nižší než jsem odhadoval.

Jinak tlumič už se testoval asi 2000 ran za tu dobu co u nás leží: Tlumí velice dobře, subjektivně líp než ase utra short - long jsme neměli na vyzkoušení. Do obličeje to fouká víc jak nasazená ase utra. Měla by to řešit modifikovaná natahovací páka co si necháváme jen pro nás dělat. Prostě kopie radianu, ale vyrobená v Antregu pro Habresto. Úsťovka je logicky pak totálně černá od bordelu. Tlumič se po jednom zásobníku nedá držet v ruce. Po deseti zásobnících stále drží spolehlivě ale sundat nejde - leda v nějakých hodně brutál rukavicích. NA výkyvy teplot reaguje dobře - i s puškou ho vždycky hodíme do kýblu s vodou. Kvůli těm přepážkám co jsou uvnitř jde z tlumiče voda dost špatně a čištění a následné sušení pár dnů zabere. My to neřešíme. Nasadíme a střelbou se to vysuší - zatím drží. Jak se tu někdo ptal ohledně čištění ultrazvukem tak by to jít mělo, ale záleží prý co je v té kapalině ještě za chemii - nezkoušelo se to.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 690

Příspěvek#861 » úte 3. kvě 2022, 19:03

Pořád mi není jasný, jak pístovce může pomoct snížit foukání obličeje upravená páka, myslel jsem, že to tamtudy fouká z trubice u DI...



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#862 » úte 3. kvě 2022, 19:25

To jo , ale tlumič zvyšuje tlak v systému a je tam back pressure kdy prostě všechny plyny nestihnout utýct dopředu takže část de dozadu. Ta páka funguje velmi dobře a ty plyny co jdou zpět zase nasměruje dopředu.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 690

Příspěvek#863 » úte 3. kvě 2022, 19:41

No já myslel že u pístu to jde zpátky jen komorou z hlavně, takže to jde ven z výchozího okna a do zásobníku. Něco se asi může dostat pod páku ale asi volně bez tlaku, takže mi nějaká speciální nedává smysl... No, budu se na to muset líp podívat :)

Právě kvůli tomu vyššímu tlaku s tlumičem jsem se ptal, jestli náhodou není upravený regulátor. Některý pístovky to mají (Adams Arms tuším), u Brena co jsem četl na US fórech tak si nechávají vrtat polohu off s menším portem než standardním kvůli tlumiči.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#864 » úte 3. kvě 2022, 20:54

Taky že jo, ale jde to dost na to aby to fučelo do obličeje, tedy tlakově a proto ta páka. Regulátor upravený není ale bral bych ho taky. Opakovačku z toho nikdo asi nedělá, takže by ten přepínač polohy S mohl být místo opakovačka na ten tlumič. Zeptám se na to v Antregu.



Béďa
Příspěvky: 809

Příspěvek#865 » stř 4. kvě 2022, 13:28

Tak mě napadá, možná může být řešení foukání u a. tlumiče sportovní píst, sníží rychlost závěru a tím by mohli mít plyny dost času uniknout z hlavně.



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#866 » stř 4. kvě 2022, 16:39

[quote="sokar"]Je mi s podivem že nejméně se prodává FDE barva pušky a polovina tlumičů v předobjednávce je v FDE barvě :shock:
Takže já budu v místních luzích a hájích za exota?! :roll: 8-)



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#867 » stř 4. kvě 2022, 18:10

Už zase ten sportovní píst.... No někdo to bude muset vyzkoušet.
mijunior : Za exota ne. Když se ti ta barva líbí tak cajk. Jen píšu, že fde se skoro neprodává ale tlumíčů je půlka v této barvě, takže někdo bude mít evidentně dvoubarevnou pušku.



MatejB
Příspěvky: 7

Příspěvek#868 » stř 4. kvě 2022, 19:29

sokar píše: Tlumič se po jednom zásobníku nedá držet v ruce. Po deseti zásobnících stále drží spolehlivě ale sundat nejde - leda v nějakých hodně brutál rukavicích. NA výkyvy teplot reaguje dobře - i s puškou ho vždycky hodíme do kýblu s vodou.


Dá sa ten tlmič "zostreliť" podobne ako sa to dá na tom od Surefire? Povedzme, že si dám taký kvalitnejší tréning, do 300 nábojov, mám sa iba ozbrojiť kýblom vody a trpezlivosťou aby som ho potom dal dole?



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#869 » stř 4. kvě 2022, 19:35

Tak půjde určitě líp jak ase utra která si představuje rychloupínání systémem šroubovat na závit na usťovce a pak pojistit ozubenou maticí - tam ten kýbl smysl má. U Antregu se chystáme zkusit tlumič ustřelit pryč, ale nejprve se musí povolit ta aretace, která ho drží na místě. Na to zatím nebyl čas a odvaha to zkoušet. Od toho jsou ty termo obaly aby to šlo sundat i po 300rd.

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 577

Příspěvek#870 » stř 11. kvě 2022, 23:32

Hoši, vy mě snad do toho Antrega uvrtáte. Už jsem byl rozhodnut koupit VARku, ale začínám váhat...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bob. 78 a 5 hostů