Antreg ARS M4s

Samonabíjecí pušky


Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#886 » ned 5. čer 2022, 10:47

Pokud bych měl volit jen jen jednu "univerzální", chtěl bych 14,5 s LPVO a kolimátorem. A pak bych k ní stejně dokoupil jednu 11,5.;-)



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#887 » ned 5. čer 2022, 11:35

mikeyy: Ty váhy a rozdíly bereš kde? Když jsem kupoval Antrega loni, tak byly váhy v katalogu špatně a podle nich to taky nedávalo moc smysl.



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#888 » ned 5. čer 2022, 19:49

Co se týče lehké hlavně Antregu tak můžeš být naprosto v klidu. Ona má svým profilem nejblíž standartním hlavním plynových AR. Rozhodně to není nějaká variace na pencil barrel. Hlavně Antregu jsou stavěné na střelbu full auto.

Uživatelský avatar
ST33L
Příspěvky: 35

Příspěvek#889 » pon 6. čer 2022, 15:24

Mám v podstatě stejný dotaz jako mikeyy, jestli je jediná výhoda těžké hlavně to, že je puška o něco levnější, nebo jestli to má nějaké reálné výhody pro zohlednění při konfiguraci pušky.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#890 » pon 6. čer 2022, 18:26

Těžká hlaveň je levnější protože se vyrábí kratší dobu - kratší doba obrábění = nižší čas = nižší cena.
Životnost je u LW i HW stejná. Přesnost je do 16,5" stejná. U 18" je již velmi malý rozdíl co stojí za zmínku.
Rozdíl je pouze v rychlosti prohřívání hlavně. LW se rychleji prohřeje, ale rychleji se ochladí. HW trvá mnohem déle než se prohřeje - proto je ve FULL AUTO verzích vždy a jen HW. Zase dlouhou dobu trvá než se ochladí. Je to jako s radiátorem. Tedy při volbě typu hlavně stačí řešit dvě věci : 1 - Mám volné 3000Kč na LW ? Pokud ano dejte LW. Rozdíl nikde nepoznáte, pouze bude puška lehčí - trochu. 2: Bude mi vadit navýšení hmotnosti o 100+ gramů ? Pokud ne dejte klidně HW. Puška stejně ztěžkne jak ji začnete ověšovat vším možným. Jde jen o to, zda se vám chce dát 3000Kč za úsporu hmotnosti. Nic víc v tom není a není třeba řešit. Dle objednávek co mám na stole je to 7:3 ve prospěch LW hlavní. Na svojí FA mám HW protože to jinak nejde. Na svojí semi mám LW protože pušku nekupujete na rok, ale delší dobu a to potom 3000Kč není nic a při celodenním střílení se budete modlit za každý gram dolů. :D



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#891 » pon 6. čer 2022, 19:38

Myslím že to je i o vyvážení zbraně. LW není tak těžká na čumák. A ruka na předpažbí ti za to poděkuje. Když si někdo koupí 18" nasadí na to kilovou optiku, bipod a pak si za to lehne tak ten to řešit nebude.

Uživatelský avatar
Dominika
Příspěvky: 67

Příspěvek#892 » pon 6. čer 2022, 19:48

Poradí mi prosím někdo kde se dá koupit antreg ARS M4s ? Ale ne na objednávku, prostě obchod kde je výběr z více kusů / druhů , nechci nic co se objednává podle obrázků a jedna paní povídala, prostě před koupí osahat. Děkuji



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#893 » pon 6. čer 2022, 21:47

Smluvní partneři Antregu by měli na prodejně držet předváděcí kus. Já si ho byl osahat v Praze v prodejně Beareka. Ale stejně sem nakonec pušku objednával, protože ta na skladu nebyla podle mojí požadované specifikace. Kompletní sortiment ale určitě nikdo nedrží, to bys musela přímo k výrobci. O seznam dealerů si napiš do Habresta nebo přímo do Antregu.

Uživatelský avatar
Dominika
Příspěvky: 67

Příspěvek#894 » úte 7. čer 2022, 05:33

Já vím ž e někde mají 1 až dva kusy ale když budu vybírat chtěla bych třeba jak se v ruce chová cca 12,5 nebo 10,5 s těžkou hlavní či s lehkou a podobně, taková určitá vyváženost. Koukala jsem třeba i na recenze a videa , ale třeba co předvádí Macošek v určitých videích je spíš dobře placená reklama než přínos a i dost prodejců i kluků na střelnici mě před tím varovalo. Takže jednoznačně před koupí vyzkoušet jak to sedne do ruky a podobně a nekupovat podle obrázku co se líbí nebo co nějaký Jouza chválí ve videu. Jinak děkuji za reakci, výrobci jsem psala ale už tři týdny bez odpovědi, proto jsem dala dotaz sem. Třeba když jsem kupovala V-AR u Vosádky byla jsem u něj a mola jsem si vybrat z 8 kusů - druhů + střelba na střelnici, přestože jsem chtěla kratší zbraň odjížděla jsem od Vosátky s 14,5 :-) . Antreg co bych chtěla mít doma mě zatím spíš odrazuje ale i tak zkouším někde zkusit ale zatím v prodejnách spíš, tady si vyber podle obrázku a tohle já prostě neakceptuji.



mr.ricardo1
Příspěvky: 48

Příspěvek#895 » úte 7. čer 2022, 06:33

Když jsem od podzimu vybíral, tak jsem do Antregu psal dvakrát a ani jednou jsem se odpovědi nedočkal. Přičítám to i tomu, že je teď blbá doba, v klidu a míru by byl asi přístup jiný. Prostě jsem objednal a hotovo, většina věcí se dá stejně doladit.



antonspelec
Příspěvky: 1172

Příspěvek#896 » úte 7. čer 2022, 10:16

Ja bych to zkusil v Habrestu u Sokara, protoze jestli nekdo bude mit vic kusu skladem, tak nejspis jedine on. Ale je otazka, zda to v dnesni dobe vubec tak bude…pokud se nepletu, tak v posledni dobe je cekacka i na u nej a vzdycky prijde jen par kusu, ktere jdou obratem zakaznikum. Takze jedine vychytat ten moment, kdy je tam bude mit a nez si pro ne lidi prijdou a nebo teoreticky by mozna umel propojit primo s vyrobcem, kde by to mohlo jit ai vzit par ruznych variant do ruky…ale s moznosti zkusebni strelby bych fakt nepocital

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2412

Příspěvek#897 » úte 7. čer 2022, 11:10

Předváděčku , tj. několik volných Antregů na vyzkoušení asi nemá v současné době nikdo. Ne že by to před válkou bylo lepší. Třeba mě osobně by docela vadilo, kdyby mi někdo omakával mnou nakonfigurovaný kus ještě před tím ,než ho dostanu.

Uživatelský avatar
Bubenicek
Příspěvky: 250

Příspěvek#898 » úte 7. čer 2022, 11:32

Já měl problém s antregem taky a skončil sem u V-ar a nelituji toho, Vosátka mě nechal vše osahat a vybral sem si přesně co mi sedlo, dneska pl o lidi koupí podle obrázků jak psal někdo výše a pak toho je plno na bazarhuntigu. Není nad to si pušku za 70 tisíc pořádně vybrat a další vHoda nemusíš nic tu nic a doplňovat a máš pušku z výroby skoro hotovou a jak píše Dominika obchod co ti nabízí fotky zbraní a vyber si taky není pro mě a víckrát mě tam nevidí. Už dost prodejců na tohle dojelo a pokud antrg nemá na to aby nechal na prodejně pak pusu na stálo k vyzkoušení jako to má třeba Vosátka tak to není moc dobrý a hlavně po testech na střelnici si myslí že V-ar je o dost propracovanější než antreg a hlavně daleko přesnější + Vosátka udělá a upraví přesně jak chceš což u antregu nehrozí a moje V-ar po zhruba 5000 ranách je bez jediné závady a není ano poznat znka většího užívání.



mikeyy
Příspěvky: 18

Příspěvek#899 » úte 7. čer 2022, 11:41

V čem je v-ar víc propracovaná než Antreg? A přesnější..? Není to dost subjektivní pocit? Objektivně právě, že každý tvrdí opak..



Pavel_H
Příspěvky: 1

Příspěvek#900 » úte 7. čer 2022, 13:04

Já mám s antregem a komunikaci naopak dobrou zkušenost. Poptával jsem pušku jak V-AR tak antreg.
Z VAR mi přišla odpověď, že momentálně nestíhají a odpověď bude později. OK chápu. Naopak mě, ale překvapila reakce Antregu. 18.5 jsem napsal a ještě ten den se mi ozvali. Konkretně pan Spisar. Místo nabídky ceny konfigurace, co jsem chtěl, se mě zeptal zda mám zkušenosti s jejich zbraněmi a nabídl mi, abych se přijel osobně a že mám vzít klidně i kámoše budu-li chtít. Toho jsem využil dojel jsem s manželkou "máme konečně společný koníček". Pan Spisar nás provedl fabrikou, ukázal nám zbraně, rozebral nechal nás vše vyzkoušet to mohlo trvat tak 1,5-2 hod. Pak nás nechal zastřílet z pušek o různých délkách. 10,5/12,5/14,5/16,5. Z každé pět ran já i manželka, pak nabízel jestli si nechceme ještě nějakou zopakovat. Dále mi pomáhá se sehnáním kolimátoru, rad ohledně střeliva atd. Za mě tedy nadstandartní přístup. Podotýkám, že vše zdarma nebo a bez podmínky něco objednat. Takovou mám zkušenost já.
Pokud chcete můžu Vám dát kontakt přímo na pana Spisara

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů