Antreg ARS M4s

Samonabíjecí pušky


mr.ricardo1
Příspěvky: 48

Příspěvek#901 » úte 7. čer 2022, 13:16

Koukám, že v Antregu asi odpovědi na dotazy losují a každý desátý vyhrává :D jinak si to neumím vysvětlit.



Tavič
Příspěvky: 16

Příspěvek#902 » úte 7. čer 2022, 14:35

Přesně jak píše @Pavel_H. Měl jsem naprosto stejnou zkušenost. Kávička (i s panem Suchomelem), prohlídka závodu, střelba z různých pušek, doporučení optiky, co za náboje... spousta informací a profesionální přístup. Strávil jsem tam snad 2 a půl hodiny. Další komunikace s p. Spisarem super!



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#903 » úte 7. čer 2022, 15:01

Já si s pány Suchomelem a Spisarem vyměnil začátkem roku asi 6 mailů během jednoho dne. Tolik ke komunikaci. V-AR jsem v ruce ještě neměl, ale Antreg je mazel. Jen škoda, že ke všem těm ambi prvkům chybí ambi záchyt závěru.



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#904 » úte 7. čer 2022, 15:13

Během dvou měsíců co sem na pušku čekal jsem si s panem Spisarem vyměnil cca. 5 - 6 emailů a jeden telefonát. Vždy reagoval pohotově a ochotně. Poslední dotaz byl více technický a s tim mně odkázal na pana Suchomela. Od toho jsem se ještě odpovědí nedočkal, ale snad není všem dnům konec?
Dnes jsem zjistil co "umí" moje usťovka. Jak jsem se "chrul" a hledal pozici tak jsem střelecký bag posunul příliš dopředu a jak si usťovka odfoukla natrhla mi jeho obal. Bác a nitě s látkou létaly. Školácká chyba. :roll: Bag je sice jen levný kousek s Decathlonu ale i tak mně to překvapilo.
Kde na venkovních střelnicích bych mohl potkat další vlastníky Antregu? Někdo od Prahy nahoru?



mr.ricardo1
Příspěvky: 48

Příspěvek#905 » úte 7. čer 2022, 16:19

Tak jsem prostě měl asi jen smůlu, první mail s dotazem na dostupnost a možnost vyzkoušení jsem psal někdy v lednu, druhý v začátkem března. No a pak jsem v půlce března stejně objednal, s tím, že zase tak náročný nejsem a Antreg mi bude vyhovovat a drobnosti doladím. Každopádně, dotázek na sokara, není nejaké info o březnových objednávkách? Objednáno v půlce března přes Sullyho zbrojnici.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#906 » úte 7. čer 2022, 18:25

mr.ricardo1 : K sullymu jedna puška již putuje - Březnová tak snad je to ta tvoje. :D
Pokud máte dotazy na pušky případně chcete informace kde nejblíže máte prodejce napište mi zde : habresto@habresto.cz
Od toho tu jako výhradní distributor jsme - odpovídáme do 24 hodin všem -občas to však padá do spamu. Vzhledem k tomu, že máme pušek průběžně skladem nejvíce, největší šanci máte u nás. Minulý týden zde bylo 10 pušek různých verzí. Není problém se na ně podívat, ale vzhledem k tomu že jsou vesměs zamluvené, nejde střílet atd. Máme skladem i kusy na půjčování včetně tlumiče. Skladem přes 100 typů optik, které můžete následně na pušce vyzkoušet. K dispozici jsme i v sobotu. Bohužel od začátku produkce se nedaří naskladnit dostatek pušek tak aby zde ležely déle jak týden. Zkoušeli jsme to, ale vždy se vyprodaly. Aktuální dostupnost pušek je 8-12 týdnů.

Bubenicek : Bohužel nemáš pravdu v několika věcech. Nicméně ANTREG neposkytuje pušky prodejcům na prodejnu do komise. . Prodejce by měl držet vždy jeden kus skladem, ale bohužel vím, že tomu tak není, ale vzhledem k zvýšené době dodání to dočasně neřešíme.

My připravujeme testovací sadu pušek, která bude stabilně u nás na prodejně k dispozici. Aby nešla prodat necháme je vygravírovat logem HABRESTO a tím zajistíme, že ji nikdo nebude chtít koupit. Následně tuto sadu budeme půjčovat našim prodejcům napříč republikou. Pokud tedy bude někdo z Prahy, napíše nám kde má nejbližšího prodejce, my mu dovezeme testovací sadu, kterou si může osahat a případně s prodejcem zajít na střelnici vyzkoušet všechny délky. Není možné mít všechny kombinace, takže to bude mix HW i LW, flash hider i lineár, MLOK, MLOK PRO, RAIL a všechny barvy tak aby šlo ukázat průřezové portfolio. Nebo se prostě domluvíme že si uděláte v sobotu výlet a vyzkoušíte si to vše u nás.

mijunior : Mám seznam všech prodaných pušek - většina jde přes nás - Napiš mi mail. Podívám se a kontaktuju nejbližšího zákazníka. Pokud bude ochoten, propojím vás.



mikeyy
Příspěvky: 18

Příspěvek#907 » úte 7. čer 2022, 18:42

Já mám výborné zkušenosti s komunikaci jak panem Vosátkou, tak panem Spisarem z Antregu. Oba výrobci se snaží maximálně vyjít vstříc zákazníkovi. Ve finále je podle mého skromného názoru jedno, jestli máte V-AR, nebo Antreg. Obě pušky jsou velice kvalitní a budou sloužit svému majiteli dobře. Tady jde spíš o osobní preference.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#908 » úte 7. čer 2022, 18:44

Pokud chce někdo ASAP pušku tak jsme předávali 3 kusy do Defendie a všechny byly volné.



izerS18
Příspěvky: 1251

Příspěvek#909 » úte 7. čer 2022, 20:58

Dominika píše:Poradí mi prosím někdo kde se dá koupit antreg ARS M4s ? Ale ne na objednávku, prostě obchod kde je výběr z více kusů / druhů , nechci nic co se objednává podle obrázků a jedna paní povídala, prostě před koupí osahat. Děkuji

Praha, mohu ukázat na střelnici 12,5" s HW hlavní a 16.5" s LW hlavní. Více toho nenabídnu bo nekradu :lol:



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#910 » stř 8. čer 2022, 05:14

V Brne muzu ukazat 16.5 s tezkou hlavni, MLOK, flash hiderem a 1-6x LPVO. Staci napsat PM a muzeme se domluvit a zajit na strelnici.

Ad. komunikace. Ta byla vzdy skvela. Pan Suchomel me vzal na jejich strelnici a nechal me vyzkouset ruzne konfigurace. I se Sokarem mam pouze pozitivni zkusenost.



izerS18
Příspěvky: 1251

Příspěvek#911 » stř 8. čer 2022, 18:51

Tak u Sokara je to jiný svět. Mraky pušek, k tomu si člověk hned vyzkouší sklo a nově si i zastřílí. Jen jeden domu lehčí než plánoval :lol:
Obecně jsem rád, když puška hned zkusit se sklem, abych viděl, jak to spolu funguje a co moje oči. Je to sice z ruky, ale zase u pušky od 60K se ten předvýběr sakra vyplatí



Neptun
Příspěvky: 63

Příspěvek#912 » čtv 9. čer 2022, 08:56

Já se mohu připojit s velice kladnou zkušeností jak se Sokarem ( Habrestem ), tak s panem Suchomelem, Když jsem před dvěma roky chtěl koupit AR, věděl jsem o tom pouze to, že se mi AR líbí a že ji chci.Nejsem ten typ co přijde do prvního obchodu a koupí první co se mu zalíbí, ale do koupi se zahlobám, žačnu zjišťovat možnosti, varianty atd. - v tomto prostě váhavý střelec :-) Zkoušel jsem to všude možně a přístup Sokara jednoznačně nejleší. Také mě vzal za panem Suchomelem na prohlídku Antregu a zkušební střelbu. Mohu stejně jako Juraj nabídnou vyzkoušení na střelnici v Brně a okolí, ale mám zhruba stejnou konfiguraci. Já jsem spokojen. Na druhou stranu rozumím tomu, že každý má jiné priority a může mu vyhovovata něco jiného než mě :thumbup:



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#913 » úte 21. čer 2022, 19:43

Dámy a pánové, můj mazel je kompletní a proto si dovolím " pochlubit se" ;) Když jsem si ji vyzvedával Habresto bylo dočista vybílené, takže na pár drobností jsem musel čekat. Teď už bude potřebova jen pevnou ruku, ostříží zrak a úspory na munici.



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#914 » úte 21. čer 2022, 20:13

20220621_211121.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



izerS18
Příspěvky: 1251

Příspěvek#915 » úte 21. čer 2022, 20:14

Vítej v klubu a dej vědět, co ji nejvíce chutná ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů