Antreg ARS M4s

Samonabíjecí pušky


mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#916 » úte 21. čer 2022, 20:15

Aktuálně disponuji jen S&B 55 gr., " maloval"jsem si jak otestuji mraky munice a nakonec jsem byl rád že jsem sehnal něco málo abych měl čím nastřelil optiku
Naposledy upravil(a) mijunior dne úte 21. čer 2022, 20:43, celkem upraveno 1 x.



mr.ricardo1
Příspěvky: 48

Příspěvek#917 » úte 21. čer 2022, 20:37

Já pořád čekám, už tři měsíce, mě tu flintu prostě někdo nepřeje :D

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 690

Příspěvek#918 » úte 21. čer 2022, 20:54

sokar píše:Regulátor upravený není ale bral bych ho taky. Opakovačku z toho nikdo asi nedělá, takže by ten přepínač polohy S mohl být místo opakovačka na ten tlumič. Zeptám se na to v Antregu.


Jak to dopadlo?

A ještě, dá se koupit samotný upper? Díky!



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#919 » stř 22. čer 2022, 10:45

sokar píše:Regulátor upravený není ale bral bych ho taky. Opakovačku z toho nikdo asi nedělá, takže by ten přepínač polohy S mohl být místo opakovačka na ten tlumič. Zeptám se na to v Antregu.

Jsem rád, že nejsem zdaleka jediný, kdo po něčem podobném už (přes rok) touží. Bylo by to super...



izerS18
Příspěvky: 1251

Příspěvek#920 » stř 22. čer 2022, 15:53

morho píše:
sokar píše:...
A ještě, dá se koupit samotný upper? Díky!

No, určitě to nějak jde. Sám mám k 12,5" upper 16,5" ;) v PZ to mám vedeno jako adaptér

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 690

Příspěvek#921 » stř 22. čer 2022, 18:21

izerS18: prima, já ho v nabídce nikde nenašel. Kolik to tak stojí?



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#922 » stř 22. čer 2022, 18:50

Morho : Zapoměl jsem - zeptám se v pátek to dovezou další pušky.
mr.ricardo1 : Ano vím a netěší mě to, někdo tam je v čekání už přes 3 měsíce. Problém jsou hlavně od Lotharu - oni sami mají problémy dodávat.
Morho : Samotný upper stojí tuším 44k nebo tak nějak - už je to dlouho co šel poslední do světa. V nabídce normálně není, protože to není "normální" požadavek :lol:
mijunior: Krásná a zároveň velmi málo častá kombinace MLOK PRO a FDE.



mr.ricardo1
Příspěvky: 48

Příspěvek#923 » stř 22. čer 2022, 20:47

Dneska jsem mluvil s panem Heřmánkem (Sully) a prý by měla být příští týden, vypadá, že už je to ta moje, podle pořadí objednávek. V pohodě, jen už se docela těším :)



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#924 » čtv 23. čer 2022, 08:31

Ano mají dojít pušky, ale jestli tam je i ta pro Sullyho nevím. Budu vědět v pátek. :?



izerS18
Příspěvky: 1251

Příspěvek#925 » čtv 23. čer 2022, 20:12

Morho - Sokar ti odpověděl. Cena není jako půlka pušku, ale 2/3. Na druhou stranu do kufru od Antregu se vejde jak dlouhá tak pak upper z 12,5", takže pak si jen na střelnici dám, co chci řešit a mám to v jednom kufru ;)



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#926 » úte 28. čer 2022, 13:17

Jak vypadaji povrchovky natahovaci paky Vasich antregu? Take Vam to tak zlezlo? Pri tom to vzdy olejuju. Dokonce paku oleluju az nad ramec aby ta povrchovka nelezla dolu a krasne to klouzalo. Ale stejne to nepomaha. Zlezat zacala uz po par stovkach ran. Nechapu proc.
Krom toho musim rict ze ta paka jde i nekdy do docela tezko natahnout. Ako kdyby o neco zavadila. Ten pohyb tam neni tak plynulej. Skousel sem uz vic pusek i drahsich i levnejsich a tam to slo krasne.
Naposledy sem si vymenil na par ran na strelnici s vedle strilejicim strelcem meho antrega a take mi potvrdil ze to jde nekdy ozaj tezko natahnout.

Predpokladam ze strilene jenom barnauly s tym nemaji nic spolecne. Ze to munici nebude. Je pravda ze strilim jenom barnauli. Ale neverim ze to muze todle spusobovat.

Dik za nazory a tady par obrazku.

Mate s tym nekdo skusenosti?
Obrázek

Obrázek

Obrázek



Béďa
Příspěvky: 809

Příspěvek#927 » úte 28. čer 2022, 13:25

Ta Plpaka je opravdu hodně oběhaná, než to budu řešit zkusil bych jiné náboje, přeci jen Barnauli víc špiní. Pokud to bude stejně obrátil bych se na sokara.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#928 » úte 28. čer 2022, 13:30

jestli to nasákneš olejem a pak střílíš na pískovišti (což by vysvětlovalo ty hluboké vrypy), žádná povrchovka neodolá



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#929 » úte 28. čer 2022, 13:34

Mac.42 píše:jestli to nasákneš olejem a pak střílíš na pískovišti (což by vysvětlovalo ty hluboké vrypy), žádná povrchovka neodolá


Na piskovisti sem bol jenom jednou ale to paka uz bola ochodena temer stejne.
A jak to myslis nasakne olejem? Jakoze paka nema byt olejovana? To si ji mmel videt az sem kupil tu pusku
Z te paky to doslova teklo. Ale co s tym ma spolecne kdyz je paka naolejovana? Kdo maze ten jede ne? Ci tady to neplati?

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#930 » úte 28. čer 2022, 14:01

olej+písek=šmirgl

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů