Taurus T4

Samonabíjecí pušky


v.k.
Příspěvky: 248

Příspěvek#46 » sob 4. bře 2023, 20:29

Mel by to byt UNF sroub rozmeru 1/4"x28 (prumer 6.35mm, stoupani cca 0.9mm/ot) delky 3/4".
Jestli jen hledas spravny inbus do jeho vnitrniho sestihranu, tak je to 3/16", metricke ti tam nepujdou.



Kingsize
Příspěvky: 4

Příspěvek#47 » sob 4. bře 2023, 22:15

Ano, potřebuji jen ten imbus na povolení toho šroubu. Děkuji velice za info. Tak se holt výměna ručky odkládá a jdu shánět správný cajky.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#48 » ned 5. bře 2023, 13:06

Já to povolil plochým sroubovakem té správné šířky

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#49 » ned 5. bře 2023, 21:26

Já zase torxem.

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 586

Příspěvek#50 » pon 6. bře 2023, 11:03

audis píše:Já to povolil plochým sroubovakem té správné šířky

Killing joke píše:Já zase torxem.

Aneb jak čeští redneckové kurví hlavy šroubů. :roll: Výše uvedené bych pochopil někde nouzově v bojových podmínkách v poli, ale v klidu domova? Proč kurvit šrouby používáním neodpovídajícího nářadí? Zvláště když palcové imbusy nejsou nic exotického a má je každé lepší železážství a internetové obchody.

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#51 » pon 6. bře 2023, 15:24

Nic se nezkurvilo. Odpovídající imbus již mám (nejspíš ho už nikdy nebudu potřebovat) a funguje to úplně stejně. Dalších asi tisíc šroubů kde jsem rozlišoval PZ a PH bity se naopak zkurvilo hned.

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 586

Příspěvek#52 » pon 6. bře 2023, 18:41

Killing joke píše:...kde jsem rozlišoval PZ a PH bity se naopak zkurvilo hned.

Jsme už trochu OT, ale když se zvolí správná velikost a typ (Pozidrive-PZ/Phillips-PH) tak se mi ještě nestalo, abych hlavičku šroubu nějak poničil. To, že lidi neumí rozeznat PZ/PH jsem tak už nějak vstřebal, ale valná většina zkurvených křížáků (ať už hlaviček šroubů či bitů samotných) je právě ignorancí PZ/PH. U těch imbusů je to podobné - nouzově jdou některé vytočit torxem, ale když se zvolí kvalitní bit a velikost, zvládne ta hlavička strašně moc...



cardamm
Příspěvky: 4

Příspěvek#53 » čtv 9. bře 2023, 07:12

Ahoj. Mam tauruse T4 14.5. Vystrekeno cca 1500 a vse ok. Zadne vule, nastrel drzi. Strilim SB 62gr a spis preferuji taktickou strelbu do 100 metru (nemam blizko delsi strelnici)a zasahy jsou naproato vpohode. Mam jen maly dotaz. Na trhu jsou verze T4 s dodatkem A21 a A23. Ma nekdo poneti v cem je rozdil? A delka hlavne ti neni :D budu rad pokud se nekdo podeli.



v.k.
Příspěvky: 248

Příspěvek#54 » čtv 9. bře 2023, 11:29

cardamm> ja to pochopil tak, ze A21 se dodava s 10r zasobnikem zatimco A23 s 30r zasobnikem na ktery potrebujes vyjimku.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů