FN FAL

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4577

Příspěvek#16 » čtv 10. bře 2016, 21:05

Rimmer132 : A jak tam byla řešena samonabíjecí funkce?



Návštěvník

Příspěvek#17 » pon 11. dub 2016, 00:42

Pružina přemístěná pod dustcover.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk



jarusss
Příspěvky: 51

Příspěvek#18 » stř 23. kvě 2018, 22:05

Ahoj. já zrovna pořídil Fal , řekněme para, a ten má úplně stejnou sklopku, vypadá to, že je původní. trochu jak galil, ale má tam pojistný čudlík, což můj galil nemá. sehnal jsem k němu origo dvojnožku, což bylo sice drahé, upíná se přímo na hlaveň, ale při sklopení zapadne do prolisů podpažbí, že vůbec nikde nepřekáží. Fal para má překlopný dioptr 150\250m. Dostal jsem k tomu samodomo rail na dodělání, tak jestli dodělám ukážu. sklopený má délku 85cm, což je na skryté nošení dost, ale oproti mosinu je to podstatně kratší a plnotučné. blbě se ale na para verzi schání díly. nevíte někdo o vratných pružinách? jsou tam 2 souose v sobě. anevíte nškdo, jestli jsou díly v závorníku shodně s normal falem? účinek v cíli ale mocný, hlína z valu lítá a v 10mm oceli díra d=20mm. Hardox odolal v pohodě, důlek tak 0,5mm, možná i méně. jen ta cena munice. kdybyste někdo věděl o 308 za 5kč dejte vědět, vezmu si vozejček dvoukolák.

Uživatelský avatar
Kondrik
Příspěvky: 47

Příspěvek#19 » pon 4. čer 2018, 10:54

U nás to asi půjde sehnat fakt těžko. Dobrej zdroj náhradních dílů je dsarms.com ale zase si to nechají zaplatit.

Set vratnejch pružin na metrickej FAL Para můžeš objednat i tady: https://www.falconarms.com/spring-kits/ ... rings.html

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů