Antreg karabina 9 mm Luger

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#106 » ned 28. kvě 2023, 11:29

Spousta z nás se bavila s Onřejem a nikoho nenapadlo se zeptat, čemu to bude podobné, jestli AR, nebo MP7. To je svízel.



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#107 » ned 28. kvě 2023, 12:46

Tak dle mě je stěžejní pro jaký segment trhu to bude...pokud pro LE, je podoba jako má MP7 super. Mam krátkou konstrukci a dlouhou hlaveň. Pokud to má být pro civil je dobré mít pokryté celé spektrum tj. Od kratase až po dlouhána pro IPSC.

Jinak za mě proti klasické podobě Arky.mlivi spousta věcí, předně nasicenost trhu od levných blowbacku, přes Vosatku až po top u JP...

Osobně čekám spíše něco jako Sig MPX, pro to by mluvily uvedeny informace o sklopné pažbě a možnosti adaptéru na klasickou arkovou pažbu.

Snad bude moci Sokar ještě nějak upřesnit, resp. pokud je známá finální vnější podoba třeba i nějaké foto?

Osobně bych na taktiku, HD preferoval MP7 styl, vůbec bych se nebál.toho že by si někdo koupil radši UZI...to je fakt mimo úvaha...už jen střelba ze zadní pozice závěru, možnost montáže optiky atd...



sober
Příspěvky: 6

Příspěvek#108 » ned 28. kvě 2023, 12:48

Koncepci AR9 máš Vosu, která je teda hodně dobrá. Buďme rádi, že Antreg přijde s něčím jiným.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#109 » ned 28. kvě 2023, 13:00

Já osobně to vidím taky jako obdobu Sig MPX, který je spíš vylepšená AR se sklopkou a pístem, než něco originálního. Ovládání a uspořádání zásobníku před spouští je u něj stejné jako u AR. Jen mě tak trochu mate na počátku zveřejněná hmotnost do 2 kg, to by napovídalo spíš koncepci MP7, pak bych zas moc nechápal tu potřebu nakolmeného zásobníku.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#110 » ned 28. kvě 2023, 15:30

Sokar si nebude pouštět hubu na špacír dokud to nebude finální ucelené info tak aby poskytnutí informací utlo veškeré spekulace u tohoto vlákna, které je zatím jen coby kdyby a jpp a zbožná přání. Pustit ven informaci stylem vyžvaním vám něco abych si připadal na veletrhu zajímavej a cool je sice super, ale dokud mi ten nejvyšší z Antregu neřekne detailní info s tím, že takto to bude finální verze, bude mít takové a takové vlastnosti a parametry a tohle již můžeš pustit ven, protože tohle se již měnit nebude, nemá smysl nic psát. Akorát to přiživuje spekulace a zahlcuje nám to mailovou schránku s dotazy že jeden "speciál" říkal tohle a tady psali tohle a tak jak to bude atd. Některé informace o systému a zásobnících mám už od prvopočátku, to ale neznamená že to budu všude "tajně" říkat, abych si připadal cool. Navíc se může ještě lecco změnit a pak budem za osly že se avizovalo kolečko a vyrobil se čtvereček. :roll:



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#111 » ned 28. kvě 2023, 17:53

sober píše:Koncepci AR9 máš Vosu, která je teda hodně dobrá. Buďme rádi, že Antreg přijde s něčím jiným.


S čím jiným Antreg přijde? Chci AR9, koupím MPX/Vosátku, chci MP5, tak koupím HK nebo Turka, Pákoše, chci něco jako B&T, tak koupím B&T. Chci něco sociálního, tak koupím třeba EVO.
Prostě to bude něco na bázi již existujícího a nebude to nic nového, ve všem je dostatečný výběr už v současnosti a funguje to. Dnes je možnost koupit prakticky cokoli člověk chce, není to tak dávno, kdy to nešlo. Tak prostě nechápu, proč tady 7 stran uvažujete nad pořízením něčeho, co ještě neexistuje a ani nevíte, jak to bude vypadat. Nejsem proti Antregu, ale ta jejich AR taky není nic revolučního, co by nešlo koupit ve stejné kvalitě jinde.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#112 » ned 28. kvě 2023, 18:41

Ano máš pravdu.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 696

Příspěvek#113 » ned 28. kvě 2023, 18:51

Všechno to zmíněný má nějaký proti a tak doufám, že Antreg nebude :)

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 589

Příspěvek#114 » ned 28. kvě 2023, 20:50

Sklopná pažba, glockové zásobníky a NE blowback (nicméně AR like style). Nic víc není třeba. Ale nevím, jestli toto vše Antreg splní.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#115 » ned 28. kvě 2023, 21:09

Střelec: Tady je to přece hlavně o těch drbech. Všechny příspěvky jsou tu o tlachání a těšení se na něco co si stejně většina z nás ani nekoupí. Zkrátka zábava a zkoumání neznámého. Fakta jsou v encyklopedii :D . Klidně se pak může všech těch 10-12 stran po uvedení zbraně na trh smazat.. Nebudou mít pro budoucího čtenáře žádný význam, leda k pobavení.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 696

Příspěvek#116 » pát 22. zář 2023, 10:55

Stále nic? Není to odpískaný?



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#117 » pát 22. zář 2023, 13:23

Není, jen není čas a ještě před tím příjde ARS v 300AAC omezený počet kusů, takže devítka má bohužel ještě minimálně úůl roku čas.... :roll:

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#118 » pát 22. zář 2023, 13:37

... pohádce o pistoli .22 jsem veřil cca rok a nakonec to definitivně odpískali. Možná marketákům došlo, že v ceně ARSka to nebude příliš prodejné.



jjjhe
Příspěvky: 109

Příspěvek#119 » čtv 28. pro 2023, 18:23

Něco nového?



izerS18
Příspěvky: 1255

Příspěvek#120 » čtv 28. pro 2023, 18:59

Co vím, tak přednost nejspíše dostala verze komorovana pro 300 blk:(( osobně jsem čekání na tuto karabinu vzdal

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Xaw a 12 hostů