Antreg karabina 9 mm Luger

Samonabíjecí pušky


sober
Příspěvky: 6

Příspěvek#76 » sob 13. kvě 2023, 08:15

Ví se už něco, nebo furt nic? Chtěl bych PPC, ale nechce se mi tak dlouho čekat, když v podstatě nevím na co se těšit.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#77 » sob 13. kvě 2023, 16:52

No pokud chceš něco řešit rychle tak kup co uznáš za vhodné. Antreg v 9mm odhaduju spíš na konec léta, ale nechci fakt slibovat. Ohledně systému mám "držet hubu" takže prostě musíte počkat až mi bude dovoleno "hubu nedržet" . Nerad bych tady říkal nějaký specifikace a pak když to vyleze budu za debila že sem říkal něco jinýho. Tlumič taky měl být a pak to trvalo o rok a půl dýl... Věřte mi, že hned jak to půjde budu první kdo sem pustí foto, info nebo cokoliv o čem se dá debatit.



sober
Příspěvky: 6

Příspěvek#78 » sob 13. kvě 2023, 19:25

Ok, to chápu. Ještě počkám. Podle všeho to vypadá, že by to mohla být pecka.



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#79 » sob 13. kvě 2023, 20:05

Moc se tesim na prime srovnani s V-ARkou

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#80 » sob 13. kvě 2023, 20:12

sokar píše:Antreg v 9mm odhaduju spíš na konec léta


Prodej, nebo nějaký první představení?



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#81 » sob 13. kvě 2023, 20:32

Vydrž vydrž, já sem volal a nějaký info vyškemrám někdy v průběhu týdne ať se může aspoň něco říct.



Béďa
Příspěvky: 821

Příspěvek#82 » ned 21. kvě 2023, 15:17

Může se už něco sdělit?



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#83 » ned 21. kvě 2023, 16:33

Po veletrhu v Brně bude info.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#84 » čtv 25. kvě 2023, 19:56

Moc se omlouvám, ale musí to ven snad se nebude nikdo zlobit, do konce IDETu to nevydržím... Měl jsem dnes příjemný rozhovor s panem Ondřejem Spisarem z Antregu o jejich zbraních a mimo jiné i kratičký o karabině. Bude to mít pístový mechanismus s otočným závěrem. Jak tu už padlo nyní se ladí závěrové hmoty a síla pružin tak, aby se našlo ten nejoptimálnější nastavení. Zbraň se bude prodávat bez mířidel, jen holý základ. Bude to na Glockovské zásobníky (aspoň zpočátku), ale prý budou víc kolmo, než jak jsou u pistole (nebo konkurence). Takže to nebude vypadat blbě a půjdou snáze měnit. Mechanismus si s tím poradí a funguje prý spolehlivě. Jestli to bude mít sklopku nebo tradiční pažbu AR jsem se zapomněl zeptat. Pokud vše půjde optimisticky tak první kusy někdy koncem podzimu. "Dotační" programy na vývoj už jsou vyčerpané, teď už se jen ladí.



Esef
Příspěvky: 19

Příspěvek#85 » čtv 25. kvě 2023, 20:05

Pažba bude sklopka ale s modularnim uchycenim aby slo v pohode predelat na buffer tube. Take jsem navstivil stanek. Podstatne vic me ale zaujala diskuze o teoreticke AR10 v .308 a pistoli

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#86 » čtv 25. kvě 2023, 20:22

Když se ladí hmoty a pružiny, zajímalo by mě třeba nebude nějaká volba pro střelbu s tlumičem, nebo se počítá s tím, že to holt bude rychlejší divočejší atd jako u jinejch karabin.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#87 » čtv 25. kvě 2023, 20:42

S pístem to opravdu divoké nebude.

Esef: na pistoli jsem se ho neptal, to mě ani nenapadlo že by bylo na pořadu dne, takže dík za info.



Esef
Příspěvky: 19

Příspěvek#88 » čtv 25. kvě 2023, 20:51

Ta pistole je pry v podstate hotova, ale chteji ji frezovat max na dva upony a to je casove narocne (frezovani z jednoho hlinikoveho bloku). Prioritu ma ve vyrobe stale AR, pak bude PDW a az potom na konci priorit pistole. Stale jsou zbrane na druhe koleji oproti subdodavatelstvi do jinych firem. Dava ten postup tedy smysl. Potesilo me ale, ze ma AR10 jsou alespon prvotni vykresy a treba nekdy v budoucnu se o tom zacne premyslet vic.

Mela by byt brzo hlavne nejaka limitka M4s v .300 co jsem si ted vzpomnel

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#89 » čtv 25. kvě 2023, 21:14

Limitka v .300 smysl dává a své zákazníky si asi najde, určitě víc než AR10, která ani ještě není ve vývoji.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#90 » pát 26. kvě 2023, 00:33

Doufam, že to bude mít tri-lug.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů