CMMG Banshee (9 mm)

Samonabíjecí pušky


pH13
Příspěvky: 85

Příspěvek#16 » čtv 8. čer 2023, 18:29

Konečně jsem se dostal na dlouhou střelnici (u Příbrami). Pominu-li, že se ukázalo, jak moc mi krátké pražské střelnice lichotily a jak moc musím ještě trénovat, tak zájemce o 9mm karabiny by mohlo zajímat následující:
- další stovka prostřílená bez jediného zaváhání ze strany zbraně,
- Banshee vyhazuje většinou na třetí hodinu s úlety ke čtvrté,
- na 100 m se daly dělat 8-10 cm skupiny, vzhledem k mé nezkušenosti je tedy Banshee minimálně takto dobrá, nejspíš i lepší,
- kombinace kolimátor + 3x zvětšovák je (pro mne) na 100 metrů zcela postačující,
- při střelbě na postavu/gong v rozmezí 0 až 50 m není třeba řešit nějaké míření nad či pod, zásahy do 10 cm od záměrné (124 gr střelivo do pěti centimetrů). Při střelbě na 100 metrů to trochu kleslo, možná 15 cm pro 124gr střelivo a 25 cm pro 115 střelivo, ale při změnách polohy (vleže, vkleče, vsedě) se mi měnily pozice skupin, takže hodnověrnější čísla přijdou, až se naučím střílet. Každopádně střílí dost ploše a do 100 m s tím trefí chlapa při zamíření na střed trupu i lemro jako já.



svadla
Příspěvky: 1

Příspěvek#17 » stř 12. črc 2023, 16:01

Díky moc za info v tomto vláknu. Taktéž po tomto kousku koukám byť s delší hlavní. Střílet za půlku a na většině střelnic v ČR při zachování stejných ovládacích prvků AR platformy a zbavení se těch sice skvěle funkčních ale pro mě na takovéto platformě odpudivých zásobníků.... kdo by to nechtěl!



MatejB
Příspěvky: 7

Příspěvek#18 » sob 18. lis 2023, 21:58

Zdravim, pokukujem uz dlhsiu dobu po tejto zbrani, tiez vo verzii na konverzne zasobniky no celkom ma odradzuje nedostupnost ci uz conversion kitu od cmmg alebo priamo uz konverznych zasobnikov. Hladal som na nete a nasiel na ar15.com fore post o tom ako niekto vymodeloval a vytlacil tento conversion kit na pmagy na 3d tlaciarni.

Nemate s tym niekto nahodou skusenost? Zaujimalo by ma ako velmi spolahlivy je takto konvertovany zasobnik. Pripadne, nemate niekto moznost to vyskusat? Samotny conversion kit by som kludne vytlacil a poslal ak by na to prislo.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů