CZUB Scorpion EVO 3 S1

Samonabíjecí pušky


odouda
Příspěvky: 67

Příspěvek#271 » čtv 9. dub 2020, 12:58

Já udělal oko z paracordu.



Harquebusier
Příspěvky: 36

Příspěvek#272 » čtv 9. dub 2020, 14:24

marat píše:Od 1.4. zvedli cenu na konfigurátoru i doporučené ceny pro maloobchodní prodej
Nově stojí:
CZ SCORPION EVO 3 S1 - 29 990 Kč
CZ SCORPION EVO 3 S1 CARBINE - 33 990 Kč


Tak za ty ceny si ty plastový zázraky fakt můžou nechat. Kromě toho myslím, že už přestali poskytovat slevy pro příslušníky ozbrojených složek - tedy aspoň na webu CZUB to už není uvedeno.



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#273 » čtv 9. dub 2020, 16:12

Borja píše:Přidám další příspěvek. Dělám si radost postupným přidáváním doplňků :-)



Ten tlumič je pravý nebo fake? Pokud fake,jak to funguje,utlumí to něco? Nedívá se na to okolí "divně" ? Má to smysl tam dávat?

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#274 » čtv 9. dub 2020, 17:59

Je to jen ozdoba. Někomu se to líbí víc.



RayX
Příspěvky: 68

Příspěvek#275 » ned 12. dub 2020, 12:32

Tak mělo by to snad alespoň fungovat jako lineární kompenzátor, nebo ne?! Jinak je přidávání váhy na předek, a tím i posouvání těžiště na už tak dlouhé zbrani, celkem nonsense. To už je sice i hlaveň +10" na jakémkoliv PDW v ráži 9mm, ale tam to má alespoň nějaké bezvýznamné opodstatnění.



Borja
Příspěvky: 25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#276 » čtv 16. dub 2020, 14:47

kalbys píše:Souhlas, i když ji mám rád, přes 30 bych za to nedal.
BTW: Jak řešíte uchycení popruhu za to plastové oko nad rukojetí? Železný kroužek mi bohužel obrušoval plast toho oka, takže by bylo za chvíli po něm. Prozatím jsem to vyřešil plastovým stahovacím páskem, ze kterýho jsem si udělal oko a ke kterýmu potom připínám jednobodový popruh.


Já osobně jsem si objednal z USA tuto QD koncovku
qd.jpg


Na jednobodový popruh to úplně stačí.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Borja
Příspěvky: 25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#277 » čtv 16. dub 2020, 14:51

zarozak píše:
Borja píše:Přidám další příspěvek. Dělám si radost postupným přidáváním doplňků :-)



Ten tlumič je pravý nebo fake? Pokud fake,jak to funguje,utlumí to něco? Nedívá se na to okolí "divně" ? Má to smysl tam dávat?



Tlumič je fake, ale pocitově bych řekl, že s ním ta karabina není tak hlučná, jako klasické EVO (mám srovnání) a taky nekope.



Tomáš23
Příspěvky: 14

Příspěvek#278 » čtv 16. dub 2020, 20:57

Ahoj. Jak je to s přesností krátkého EVA ? Zajímal by mě nástřel na 50m a víc s kolimátorem. Taky jsem nad ním začal tak nějak uvažovat, ale ta cena....Když už tak bych ho bral v zelené. Musím říct, že po přečtení místní diskuze z toho začínám mít trochu strach, klidně mi k tomu ještě něco napiště. Neměl by někdo tip na podobnou zbraň, ale levnější ? Při nejhorším to jistí UZI... ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#279 » čtv 16. dub 2020, 21:03




Tomáš23
Příspěvky: 14

Příspěvek#280 » čtv 16. dub 2020, 21:49

Letec 12 píše:To už snad i ten Sribog S9
viewtopic.php?t=6566

Díky za radu, ten vypadá nadějně

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#281 » čtv 16. dub 2020, 21:52

Známý si ho před časem pořídil. Je kompaktní, přesný a pokud netlačíš na zásobník tak i spolehlivý. A cena je 2/3 EVA



KapitánPacička
Příspěvky: 302

Příspěvek#282 » čtv 16. dub 2020, 22:06

Radeji bych se poohlidnul po poslednim modelu Striboga, nebo CSV9. EVO nema vysokou zivotnost, je to takova plastova atrapa. A UZI bych bral, jen jako ze je to UZI znama legenda, tudis na obcasne vyblbnuti na strelnici. Da se s tim strilet pekne, ale neni to delane na naveseni doplnkum jako ty ostatni zbrane.



odouda
Příspěvky: 67

Příspěvek#283 » čtv 16. dub 2020, 22:18

Já mám krátké EVO a jsem spokojen. Mnoho z těch co ho jenom pomlouvájí ho nikdy ani nevlastnilo.



KapitánPacička
Příspěvky: 302

Příspěvek#284 » čtv 16. dub 2020, 23:52

Neni potreba vlastnit neco, o cem nema clovek valne mineni. Kamarad ji ma, takze jsem ji uz nekolikrat mel moznost testovat, tudis nazor jsem si udelal. Ta zbran ma pekny design, o tom zadna. Ale ten plast, neni zrovinka nejlepsi.
Komu nevadi nizsi zivostnost a to, ze to po par tisici ranach bude cele rozvyklane, tak bude spokojeny.
Ale s cenovkou pres 30k, bych rozhodne ocekaval mnohem lepsi kvalitu.



hugofalfar
Příspěvky: 317

Příspěvek#285 » pát 17. dub 2020, 08:19

Tomáš23 píše:Ahoj. Jak je to s přesností krátkého EVA ? Zajímal by mě nástřel na 50m a víc s kolimátorem. Taky jsem nad ním začal tak nějak uvažovat, ale ta cena....Když už tak bych ho bral v zelené. Musím říct, že po přečtení místní diskuze z toho začínám mít trochu strach, klidně mi k tomu ještě něco napiště. Neměl by někdo tip na podobnou zbraň, ale levnější ? Při nejhorším to jistí UZI... ;)


Hi-Point 995TS - podle recenzí kvalita cca stejná a cena poloviční :mrgreen:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů