H&K (G3, PSG1, ...)

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#1 » stř 8. črc 2009, 00:10

Nejakym zazrakem (spis diky pominuti mysli kamarada :twisted: ) jsem se pred asi dvema mesicema stal stastnym majitelem Sabre Defence XR41 (civilni verze G3). Jeste jsem se s ni moc neseznamil, ale pilne na tom pracuju, snad sem brzy postnu nejakou minirecenzi. Zatim jsem strasne nadsenej, kdyby ta potvora nebyla tak velka, snad bych s ni i spal. :D

ALE: Dusicka je opet nespokojena. Prave jsem zabrouzdal na stranky Schwabenarms, a co jsem tam nenasel - civilni verzi PSG1! Ach jo, zase po necem touzim, jen kdyby to nebylo tak drahe!!! :evil:

http://www.schwabenarmsgmbh.de/pages/page_13pag.html

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » stř 8. črc 2009, 07:25

Za kolik ti kamarad prodal civilni klon G3? Ja jen jestli nema jeste jednu, pripadne ze bych se stal tvym kamaradem a pominul ti mysl :lol: :lol:

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#3 » stř 8. črc 2009, 12:45

No, levna flinta to neni. Za tu cenu jsem mohl mit tri L1A1, kterouzto jsem puvodne chtel koupit, ovsem kdyz se naskytlo tohle, neodolal jsem. Ale nemuzu si stezovat, vzhledem k tomu, co to je, cenu mi udelal velmi dobrou. Asi pul roku stara, polygonni hlaven, original puskohled, dioptricka muska, troji pazbeni (drevene, zelene a zelene hranate pro nozicky), a jeste nejake sarapaticky. K tomu jsem si z Nemecka dokoupil original nozicky, je to naaadhera! :D

Mym kamaradem se sice stat muzes, ale ujistuji Te, ze mysl se mi hned tak nepomine. :lol:

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » stř 8. črc 2009, 13:28

Tak vzhledem k tomu ze vim, kolik stoji L1A1, tak se mi protocily panenky - ja si ted koupil za cenu 1.5 L1A1 Colta M4 + Dlask upper, oboje .223 - takze o zabavu mam postarano a o prebytecne financni prostredky taky :D
Kazdopadne bych si z te G3 nekdy _velmi_ rad strelil, tak se snad potkame :)

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#5 » stř 8. črc 2009, 13:43

Beze vseho, do Tabora to zas tak daleko nemas. Prijed treba na nekterou vojenskou pusku, nebo na LOS, ...

Kalendar akci: http://www.skcekanice.com/kalendar.htm

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » stř 8. črc 2009, 14:05

Tabor je daleko pro chudeho praktikanta bez auta ... :(

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » stř 8. črc 2009, 20:58

plzeň tábor jezdí vlak - paamtuju to ještě z doby kdy jsem do Tábora jezdil an vojnu - je to už sice nějaký pátek ale ten rychlík ezdí pořád :D

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » stř 8. črc 2009, 22:01

No kdyz tak koukam na mapu, tak obcas jezdime na vikend k babi kousek od Milevska, takze ten Tabor neni zas tak z ruky - ale kdybych tam vzal kamosku, tak to mam 180 za hodinu a to taky neni zrovna levne :P Nicmene se tam asi nekdy zkusim ukazat, po domluve s jomekabim (a jeho G3 :D )

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » stř 8. črc 2009, 22:13

Lidi, lidi, tady to není IDOS.

Uživatelský avatar
rabbit3278
Příspěvky: 258
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » pát 18. čer 2010, 09:11

moc hezká zbraň jomekabi, jsem na tohle vlákno narazil, protože jsem se zamiloval. Naprosto mě uchvátila HK 417 (popř 416). Jen dotázek, pokud bych se zůčastnil příštího LOS u vás a zbyl na to čas, bylo by možné si tu tvou krásku prohlédnout?

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#11 » pát 18. čer 2010, 13:23

Samozrejme! :)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#12 » pát 18. čer 2010, 14:12

jomekabi píše:snad sem brzy postnu nejakou minirecenzi.

Sliby se maj plnit (nejen o vánocích) ;)

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#13 » pát 18. čer 2010, 23:59

"Snad" neni slib. ;)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#14 » sob 19. čer 2010, 02:35

Přesto bys pár řádků mohl sepsat, doufám, že se ti podařilo po roce nasbírat nějaké zkušenosti. ;)

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#15 » sob 19. čer 2010, 23:07

No par jo, vlastne docela dost. :-)
Popremyslim o tom. ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů