PDW 9mm Luger

Samonabíjecí pušky


E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#1 » pon 24. úno 2014, 14:39

Ahoj,
da se v tehle kategorii u nas rozumne sehnat neco jineho nez EVO? Plan koupit kosu jsem odpiskal (v Praze a okoli prakticky neni kde strilet) tak premyslim, co oslintavat dal :))
Predem dik



tempest
Příspěvky: 167

Příspěvek#2 » pon 24. úno 2014, 15:00

To PDW z Guncenteru.. Jméno nevím, znalejší snad poradí víc...

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#3 » pon 24. úno 2014, 15:01

Když si odmyslíš konverze tak JRC Carbine , tady je nějaká recenze http://www.streleckarevue.cz/archiv-det ... R_1_31.pdf , na střelnici se to chová moc pěkně, kam se EVO hrabe. A Slováci by snad měli v dohledné době kategorizovat konverzi 58čky na 9Luger.



MichalAdam
Příspěvky: 191

Příspěvek#4 » pon 24. úno 2014, 15:26

SA58 v 9mm už je.stojí 720eur.myslím,že se teď hledá v čechách prodejce.
možná bych počkal.vypadá to,že to funguje a záruka na 100000 ran taky jen tak někdo nedá..

http://sa-vz-58.webnode.sk/



pistolnik
Příspěvky: 10

Příspěvek#5 » pon 24. úno 2014, 18:40

A nebo samonabíjecí Špagin, střílející z přední polohy v ráži 9 lug. za cenu 13500 kč nebo 7.62x25 za 11950 kč.



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#6 » pon 24. úno 2014, 20:02

Prodava se cela rada celych zbrani i konverzi utocnych pusek. Prijemna je strelba ze zbrani typu M4 v razi 9 mm luger. Vyrobcem je u nas napr. firma Proarms, nebo VAR pana Vosatky. Strilel jsem z jeho devitkove karabiny a byla to pohodova strelba, vyrazne prijemnejsinez nase sluzebni MP5. Bohuzel jsem tu zbran nepouzival dost dlouho, takze nemuzu hodnotit spolehlivost a zivotnost. Pokud jde o vyse uvedene starsi zbrane, typu ,PPS, ,UZI atd. Zalezi co od dane zbrane ocekavas. Pokud si chces jet tak semtam bouchnout, proc ne, pokud ale planujes strilet Los ci klubovky IPSC, tak bych je nekupoval. Se zbrani starou 50 let vykon neudelas.



MichalAdam
Příspěvky: 191

Příspěvek#7 » pon 24. úno 2014, 20:29

Jenže ta cena.. mě osobně by se líbilo mít jen vršek, ale to stojí jak jrc nebo jiný pdw..



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#8 » pon 24. úno 2014, 20:39

Chip: VAR i M4 vypadaji pekne, jenze na (de fakto) hracku je 40k docela dost...
Navic mam takovy nedobry pocit, ze na me LOS vykony je i to uzi za 6 dostatecne ;-)



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#9 » pon 24. úno 2014, 22:31

Je dostatečný pro střelbu... Ale s dragunovem lze taky střílet závody odstřelovačů... Jen se neumístíš, takže to moc nedoporučuji.... Vážím si těch co jim je to jedno, ale já se snažím vyhrávat. A to lze s Uzi fakticky těžko... ač neříkám že je to nemožné... Jinak ač si každý koupí co mu libo... :-)



Hilly
Příspěvky: 54

Příspěvek#10 » čtv 6. bře 2014, 07:26

A důvod proč nechceš EVO je vysoká pořizovací cena? Mě se zase nelíbí žádné konverze či ta JRC Carbine a nebo předělávání M4 či SA58čky. Co jsem občas zahlédl inzerát na jeté EVO tak cena nebyla špatná už i s výbavou (kolimátor a různé píčovinky :D ) Já bych si na EVO pošetřil i za cenu toho že bude za rok či za dva ;)



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#11 » čtv 6. bře 2014, 08:55

Spis takovy pruzkum trhu, zajimalo me, co je k sehnani za "rozumnou" cenu (treba o tom JRC jsem nevedel) - to EVO uz je cenove dost na hrane (nemel jsem ho v ruce, tak konkretni pocit z nej nemam) - prece jen 30k (o 40 za VAR nemluve) za vec, kterou vyuzuji parkrat za rok (o moc vic dlouhych LOSu neni), uz je docela dost... Takze nakonec asi koupim prd a radsi vyrazim nekam na cesty.

Tu predelanou kosu bych si neporidil z prosteho duvodu, ze kdekoliv to vytahnu, tak me prijde spravce servat, co mu tam s tim lezu...



mocima
Příspěvky: 227

Příspěvek#12 » čtv 6. bře 2014, 09:05

E-Ryc: co maji spravci proti predelane kose?



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#13 » čtv 6. bře 2014, 09:12

Nasledujici je dohad, protoze ji nemam. Proti predelane nic. Ale na prvni pohled to proste vypada jako neco, co maji zakazane a tudiz to bude budit nezadouci emoce...

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#14 » čtv 6. bře 2014, 09:42

No chtěl jsem přihodit tohle: http://www.mpicz.cz/sortiment/samonabijeci-kratka-zbran-apc9/ , ale když je Evo drahý, tak to asi nemá smysl...na druhou stranu je to jiná liga...



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#15 » čtv 6. bře 2014, 10:06

Ja myslim, ze smysl to ma, treba na tohle vlakno narazi i mensi skrt nez ja... ;-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů