Nova barva na vz.58

Samonabíjecí pušky


lanasxxx
Příspěvky: 104

Příspěvek#1 » čtv 19. čer 2014, 17:47

Zdravim,
Chtel bych se zeptat jestli ma nekdo zkusenost s nastrikanim zbrane. Mam klasickou barvu a chtel bych ji dat do cerne.Uz kvuli doplnkum co si na ni chci koupit.Chtel bych ji celou hodit do cerna.
Doporucil by mi nekdo jakou barvu koupit a pripadne postup?Se trikanim veci zkusenosti mam,ale se zbranema ne. Dekuji

Uživatelský avatar
joerg.s
Příspěvky: 71
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » pát 25. črc 2014, 12:19

Někdy loni byl v časopisu Zbraně a Náboje článek o nějaké fest odolné dvousložkové barvě na zbraně. Tušm, že se to jmenovalo Ceramix, nebo tak nějak, ale taky se dost možná pletu a to jméno bylo úplně jiný. Ale podle popisu by to mělo vydržet fakt hodně. Osobní zkušenost s tím ale nemám.

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1572

Příspěvek#3 » pát 25. črc 2014, 12:39

DuraCoat nebo Cerakote, viz např. zde: http://www.urbanwarrior.eu/

Uživatelský avatar
JaroslavAD
Příspěvky: 72

Příspěvek#4 » stř 5. lis 2014, 23:19

Jsou různí výrobci kamuflážních sprerů různých kvalit já doporučuji za sebe KRYLON ostatní se začalo udírat či dokonce loupat.

Uživatelský avatar
Imdrunk
Příspěvky: 45

Příspěvek#5 » stř 30. lis 2016, 18:20

K tomu KRYLONu, dá se to použít i jako základovka? Mám na svý Gazele 58 tak debilní barvu, že po přejetí nehtem jde šedá dolu až na stříbrný železo a jsou vidět pruhy od frézování. Ten krylon je lepší asi použít až na nějakou podkladovou barvu, že? Nějaké typy?



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#6 » čtv 1. pro 2016, 22:09

Myslím, že největší problém nebude zbraň znovu nalakovat, ale zbavit ji starého nátěru (laku). Pochopitelně nemá cenu stříkat nový lak na starý, který nedrží. Na druhou stranu zbavit se důkladně starého laku by asi znamenalo to celé rozebrat a otryskat. Zkoušel to někdo?

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 461

Příspěvek#7 » pát 2. pro 2016, 08:19

Opískovat to jde dobře, ale upozorňuji, že železo pod lakem vypadá hrozně. Takže pak to chce zvolit opět tlustou barvu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů