CSV-9

Samonabíjecí pušky

RayX

Příspěvek#286 » ned 21. črc 2019, 17:55

Napřímo nedoporučili nic. Ono se to ani jinak moc řešit nedá, takže pouze potvrdili, že ví o tom, že to zákazníci řeší tím vyříznutím na plech, nebo nákupem tvrdších Magpulů.

morho

Příspěvek#287 » ned 21. črc 2019, 18:35

Stejně ten 33rannej z toho dost čouhá, Magpul 27ran je tak akorát a stojí polovinu.

RayX

Příspěvek#288 » ned 21. črc 2019, 23:01

Tož, to je kosmetická věc, která mě nějak netrápí. Navíc, když se podívám třeba na takovou NFA 9mm, tak z ní ten zásobník čumí prakticky stejně. Mě by ty origa právě vyšly jen o něco málo dráž, než ty Magpuly, jinak bych tady nejspíš nefabuloval a objednal rovnou to odolnější :) Ještě budu stejně chvíli čekat, jestli to klapne, tak uvidím. Když já se u těch celoplasťáků prostě trochu bojím i toho, že to ústí začne po delším čase praskat, na rozdíl od od origo (KCI), kde je plech a tohle nehrozí. Tak jak jsem to četl třeba o zásobnících od Stribogu, nebo EVO. U těch KCI jsou zas na YT videa, kdy ho borec pustí zlehka na zem, odlítne botka a náboje vystříknou ven jak cola z plechovky :?

RayX

Příspěvek#289 » čtv 19. zář 2019, 08:03

Byl by tu prosím někdo ochotný a změřil mi, nejlépe šuplerou, šířku "loweru" v místě vyznačeném na obrázku? Odpověď stačí do SZ. Díky.

csvm4.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na