Černá povrchovka pro Sa58

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
jamira
Příspěvky: 301

Příspěvek#1 » čtv 21. kvě 2015, 20:06

Zdravím! Uvažuji, že bych si chtěl 858 předělat z té klasické šedé na černou na všech viditelných plochách. Zvládnu to sám nebo je lepší do dát profíkům?
Co to technicky obnáší? Jak "sundat" tu původní šedou a jaký typ barvy použít pro tu černou?



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#2 » čtv 21. kvě 2015, 20:23

poslat si to na černy elox u nas v praci na černy elox posilame do firmy "eprona" (znam ji jenom z pruvodky u zakázek) eloxujeme temeř celou naši výrobu (delame přesné díly pro meřici pristroje hlinik železo) a ten elox co na to davaj je luxusni kolikrat jsem premyslel že si k zakázce přihodim neco na doma jinak co vim je to extreme toxicky doma si elox neudelas. doma možna tak nejaky barvový nástřik ale ten ti nevydrží :)
Naposledy upravil(a) franta599 dne čtv 21. kvě 2015, 20:27, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Gash
Příspěvky: 150

Příspěvek#3 » čtv 21. kvě 2015, 20:24

Já mám kosičku krásně černou a nemužu si stěžovat > už jsem kupoval zbraň s nástřikem. Zbraň je lakovaná všude včetně drobných vnitřních dílů (spoušť, kolíky atd)



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#4 » čtv 21. kvě 2015, 20:32

franta599 píše:poslat si to na černy elox

To asi nebude to pravé, neb elox je povrchová úprava hliníku a kosa je z oceli, nemýlím-li se?



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#5 » čtv 21. kvě 2015, 20:33

jo jsem to popletl zelezo jde na černení
ale ted si nevzpomenu kam to posilame :-/ vim jenom epronu na elox
mužu se ti zeptat kde to delame to černení ale budu to vedet až v pondelí

Uživatelský avatar
jamira
Příspěvky: 301

Příspěvek#6 » čtv 21. kvě 2015, 20:45

Takže radíte poslat zbraň(dovézt osobně) klukům do Jaroměře a investovat ty tři tisícovky než domácí metoda pokus/omyl?
Jak dlouho jim ta povrchovka trvá (týden, měsíc)?

Uživatelský avatar
Gash
Příspěvky: 150

Příspěvek#7 » čtv 21. kvě 2015, 20:48

Jak dlouho jim úprava trvá netuším. Jak jsem již psal, už jsem kupoval nastříkanou zbraň. Zbraň mám skoro dva roky a nikde se barva neoprýskala či nesedřela/nesetřela

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů