Grand Power STRIBOG S9

Samonabíjecí pušky


Afrodedek
Příspěvky: 15

Příspěvek#151 » stř 25. srp 2021, 16:23

zarozak píše:V čem je ta AR9 horší nebo jaké má nevýhody, že ji někdo chce měnit za Striboga? Vždyť přece ergonomie AR a možnosti tuningu jsou tam mnohem vyšší, ne?


Ahoj, nechci měnit, ale doplnit ;-)



RayX
Příspěvky: 68

Příspěvek#152 » stř 25. srp 2021, 17:04

To bych si asi raději spíš přidal a šel do pakoše (POF MP5). Budeš mít aspoň stylovku do sbírky k té AR. I v téhle neorigo licencované verzi to bude myslím furt odladěnější flinta než Stribog. Taky asi nejlepší volba z PCC na ČR trhu, co se týče tlumiče. Díky zpožděnému závěru prej nehrozí to foukání do xichtu, co se řeší u ostatních PCC. Uchycení na trilug. Máš tam "domky" na weaver lištu pro kolimátor. Dá se dokoupit weaver předpažbí na tacticool doplňky. Pak má taky kovové zásobníky, kompaktní zasouvací pažba...a hlavně ten prďáckej "MP5 slap" :lol: (tedy to stylové spuštění natahovací páky úderem dlaně při nabíjení :) )

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2412

Příspěvek#153 » stř 25. srp 2021, 17:09

Nj, jenže Stribog je levnější, není třeba ho tunit, jede rovnou z krabice. POF aby za něco stála a vypadal, potřebuje nutně kůru a hned je na dvojnásobku co Stribog, ale za poloviční kvalitu.. Teď nemluvím o chování při střelbě. I když verze A3 už je dost kultivovaná a se zahnutými zásobníky by mohla být konečně i spolehlivá.



RayX
Příspěvky: 68

Příspěvek#154 » stř 25. srp 2021, 17:24

Však jo, záleží na preferencích. Já osobně volil kdysi CSV ze spousty důvodů, ještě než byly povolené tlumiče (tedy ještě nebyl mezi preferencemi). Teď jej ale chci a budu muset jet někam na střelnici, kde mají konkrétní tlumič s konkrétním závitem pro CSV, abych si ho vyzkoušel (zatím to vypadá na cestu Ostrava-Praha). Holt s ním ty CZ/SK PCC (krom Škorpa) tak nějak nepočítaly a nechci koupit něco, z čeho pak budu zklamaný. Teď bych si osobně právě raději přidal a šel do toho pakoše. Doplňky bych kupoval stejně postupně (čas rozloží náklady :) )

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#155 » stř 25. srp 2021, 17:29

MP5 POF jsem tunil vicemene jen kvuli vzhledu, v zakladu slape dobre
Ted je pekna a vytunena MP5k v inzeratech



Afrodedek
Příspěvky: 15

Příspěvek#156 » stř 25. srp 2021, 18:14

Walt píše:MP5 POF jsem tunil vicemene jen kvuli vzhledu, v zakladu slape dobre
Ted je pekna a vytunena MP5k v inzeratech

Můžeš sem hodit nějaké fotky, prosím?

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2412

Příspěvek#157 » stř 25. srp 2021, 18:42

Hledej v sekci burza - aktuální inzeráty sem to nepatří.

@RayX: Podle videí se zdá, že Stribog nebude mít s tlumíčem a foukáním problém. U CSV je to podle diskuse 50/50.



Afrodedek
Příspěvky: 15

Příspěvek#158 » čtv 26. srp 2021, 06:24

Ahoj, jestli to bylo na mě, tak jsem myslel fotky MP5 majitele Walta, ne z toho inzerátu.



pedrosadc
Příspěvky: 70

Příspěvek#159 » čtv 26. srp 2021, 13:59

Materiál nových zásobníku je stejný jako u policejních štítu, tak by to snad mělo vydržet, na fb jsou videa jak s tim Kuracina hází a drží.



sobik2
Příspěvky: 102

Příspěvek#160 » pon 4. říj 2021, 18:48

nemáte někdo STRIBOG SP9 A3 Gen2 kolem Prahy na vyzkoušení nebo osahani ? nebo zkušenosti z praxe, u ty gen 2 prý vychytali zase nějaký mouchy



KarelSmid
Příspěvky: 91

Příspěvek#161 » úte 9. lis 2021, 21:57

Dnes nahozeno prodlouzeni predpazbi z 3d tisku. Hned se to lepe drzi a za me i lepe vypada.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



sobik2
Příspěvky: 102

Příspěvek#162 » úte 9. lis 2021, 22:08

dobrá práce vypadá to jako origo



KarelSmid
Příspěvky: 91

Příspěvek#163 » úte 9. lis 2021, 23:07

Diky. Model jsem ztahnul z netu zdarma. Je jich na vyber vice. A vytiskl u black print. Je to z nylonu. Takze je to pevne a pruzne. Ja bych ten model trochu upravil ale nechtelo se mi stim ztracet cas. Za me ok za par korun :)



JardaVin
Příspěvky: 1

Příspěvek#164 » pát 17. pro 2021, 19:54

Zdravim vsechny, ja bych chtel pridat jednu vec ke Stribogu. Je to moc fajn zbran hezky zpracovana(mel jsem verzi AL SP9A3), konecne dotahli i ty zasobniky, ALE jedna vec me vadila natolik ze jsem dnes zbran prodal. Za me proste nemuze vystrelena nabojnice mit moznost zabadnout az za zachyt zaveru a v nekterych pripadech i do spoustoveho ustroji pri odstranovani zavady v poloze high ready... az tohle GP odstrani bude to opravdu SUPER zbran. Mel jsem ji moc rad ale tohle je opravdu klicova zalezitost v pripade ze chcete se zbrani opravdu cvicit realne obranne pouziti za ucasti dalsich osob.



sobik2
Příspěvky: 102

Příspěvek#165 » pát 17. pro 2021, 21:28

@Jarda, nemáte nějaké foto ? jak se to konkrétně stalo ? jak často ?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti