Grand Power STRIBOG S9

Samonabíjecí pušky


Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#166 » pát 17. pro 2021, 22:44




Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#167 » sob 18. pro 2021, 22:05

JardaVin píše:Zdravim vsechny, ja bych chtel pridat jednu vec ke Stribogu. Je to moc fajn zbran hezky zpracovana(mel jsem verzi AL SP9A3), konecne dotahli i ty zasobniky, ALE jedna vec me vadila natolik ze jsem dnes zbran prodal. Za me proste nemuze vystrelena nabojnice mit moznost zabadnout az za zachyt zaveru a v nekterych pripadech i do spoustoveho ustroji pri odstranovani zavady v poloze high ready... az tohle GP odstrani bude to opravdu SUPER zbran. Mel jsem ji moc rad ale tohle je opravdu klicova zalezitost v pripade ze chcete se zbrani opravdu cvicit realne obranne pouziti za ucasti dalsich osob.

A tobe se to nekdy stalo? MAC dostal vyjadreni, ze dostal poskladanou bouchacku z mezitypovych dilu. Udelal pak pozdeji video s kverem, kde uz k tomu nemohlo dojit.



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#168 » čtv 3. úno 2022, 09:39

Honzajan píše:A tobe se to nekdy stalo?

MAC asi není jediný. Jestli je možné zaručit, že takový "Slovenský speciál" koupit nejde, tak fajn. Ale je to jisté?
https://youtu.be/nGycPPGhAOk?t=597



Afrodedek
Příspěvky: 15

Příspěvek#169 » čtv 3. úno 2022, 13:56

Ahoj, je tu prosím někdo z Liberecka, kdo by mě nechal ze Striboga vystřelit? Jde mi hlavně o porovnání mé karabiny NFA se Stribogem.
Díky za zprávu a přeji pěkný den,
Martin



Ricous
Příspěvky: 26

Příspěvek#170 » stř 9. bře 2022, 12:48

Ahoj, máte někdo zkušenosti se Stribogem SP9 8" US verze?



Mickhesh
Příspěvky: 111

Příspěvek#171 » čtv 17. bře 2022, 19:47

Zdravím, nu zakoupil jsem přes Qins GP STRIBOG SP9 A3 Gen2 AL a nemůžu si ho vynachválit. Jediné mínus je cena zásobníků. (cca 1100kč ks) Dnes 200 střel (SaB sypačky) na střelnici bez závady, testovány 20ti, 30ti, s kovovými vývodkami i jeden zahnutý. Zatím jen přes pevná základní mířidla, přesnost na 15M smrtící, na 25 není problém bez velkého míření trefit poppery průměr 15cm. Rozborka krásně lehoučká, po 200 střelách jen mírně zaprášená, vývrt cajk. Trochu laciná pažba splňující svůj účel, bohužel ty krásné a sklopné jsou jen v USA, tady ani prd (GP nabící zvohlej drát za cca 6k, ano to by se mi líbilo, ale za poloviční cenu) Dál mám v plánu nasadit kolim, přední ručku, svítilnu s laserem, možná tlumič. Tendence pořídit si něco v rozumném finančně dostupném kalibru, co strčíte do batůžku mezi hadry a vydáte se na cesty, kde máte stejně devinu u pasu byla splněna. Byl jsem jak já, tak i moji dva kolegové příjemně překvapeni, střelba nás bavila. Příjemný odpor spouště a malý reset.. Trochu hodně chvály najednou :-D Uvidíme co přinese další střelba, co odejde jako první, ale pokud to budou díly do pár stovek, tak to řešit nemá smysl. Mrzí mě cena této zbraně, bo v USA kde za ní dají o dost méně (1k dolars) z toho musej srát dvojku drát :-) Howgh!

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2412

Příspěvek#172 » čtv 17. bře 2022, 20:38

Tady se nemusí podbízet, konkurence tu není a když zdražil Scorpion, zdražili taky. A CSV za to nestojí.



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#173 » pát 18. bře 2022, 17:07

Škoda jen, že je to A-I a ne normální B.



Mickhesh
Příspěvky: 111

Příspěvek#174 » pát 18. bře 2022, 18:50

getsome píše:Škoda jen, že je to A-I a ne normální B.

Proc je to skoda? Me bylo receno, ze je to jen z duvodu, ze je k tomu velkokapacitni zasobnik.



RayX
Příspěvky: 68

Příspěvek#175 » pát 18. bře 2022, 19:00

Letec 12 píše:.......A CSV za to nestojí.


:lol: Jasně, to si rád přečtu.......Proto má většina PCC (a kvérů obecně) od českých "jednouzapůlroku" social střelců na bazaru nástřel do 1000.... protože na to srovnatelně kvalitní a levnější odladěný kvér, jehož jediným faktickým mínusem je chybějící vypouštěč závěru, fakt nestačí a musejí si tudíž kupovat předražený mid-end jekl s mnohem menší modulárností, nebo přehypovaný kus plastu :roll:
Naposledy upravil(a) RayX dne pát 18. bře 2022, 19:02, celkem upraveno 1 x.



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#176 » pon 21. bře 2022, 09:02

Mickhesh píše:Proc je to skoda?

Na zásobníky máme plošnou výjimku. Mám do zásoby nákupka na B, nevím proč si extra shánět výjimkové A-I. Ditto při možném budoucím prodeji. Zájemců s A-I bude míň než těch s B.



walter38
Příspěvky: 3

Příspěvek#177 » pon 21. bře 2022, 21:05

Zdarec
Mě ho nakonec teď v únoru po konzultaci s Prahou přihlásili na "B" jako pistole samonabíjeci. Mě to bylo jedno, ale úředník na zbraních měl z toho nesmyslu trauma a nedal jinak a zdravý rozum nakonec zvítězil . Měl jsem nákupko jak na B, tak i na A1 + vyjímku na nadlimitní zásobníky. Jinak mám odstříleno tak 1000 ran a zatím naprostá spokojenost.



TomasN
Příspěvky: 3

Příspěvek#178 » pát 29. dub 2022, 09:03

Nevíte někdo, kde by se dalo dojet na střelnici a zbraň si vyzkoušet? Mě se to moc líbí, ale v reálu jsem to ještě neviděl...



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#179 » ned 11. pro 2022, 09:18

Ahoj, na Redditu a YouTube se občas najde kritika, že ani ty nové zakřivené zásobníky nejsou úplně slavné. Že při delším naládováni do plna praskají vývodky podavače nebo při dopadu na tvrdší zem rupne dno. Prý se nevyrovnají zásobníkům z Eva. Jaké máte zkušenosti vy, kdo používáte banány? Šli byste dnes radši do Glock loweru?

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2412

Příspěvek#180 » ned 11. pro 2022, 11:10

Od té doby co je možnost mít Striboga s Glock zásobníky nevidím důvod kupovat jinou verzi.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti