Koupě Sa58 - cena a možné zrady

Samonabíjecí pušky


mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#121 » čtv 23. bře 2017, 13:50

No o uloženkách se celkem dost vtipkuje na oddělení zbraní - každej kdo jim tam donese kosu se chlubí že má uloženku. Policajti prej tolik uloženek v životě neviděli ;). Skoro každej prodejce tvrdí že zrovna on prodává uloženky. Bral bych to hodně s rezervou - navíc u pušek, který mají novou povrchovou úpravu není problém značky VOZ prostě odfrézovat.
Nemám problém akceptovat koupi jeté pušky, pokud její stav odpovídá mým představám. Antreg ty svoje měl ve velice pěkném stavu a popisek rozhodně nelhal.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#122 » čtv 23. bře 2017, 14:33

Zrovna Antreg mi přijde, že jedná na rovinu. Kupoval jsem v armed.cz a ani jsem se nestihl zeptat a už mi chlapík hlásil, že uloženky to nejsou, ale mají nový vnitřek. A jak říkáš - stav odpovídal mé představě a byl za cenu, kterou jsem akceptoval, takže jsem spokojený.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#123 » čtv 23. bře 2017, 15:24

Mikymoto: ty v cerakotě uloženky byly a bylo jich málo. Ty ostatní byly v dobrým stavu s novýma střevama. Tak mi to řekl prodejce, pan Suchomel, než jsem řekl, kterou chci. A přidívám se k tomu, že Antreg jedná výborně. Spasování komprenzátoru v ceně a na místě byla třešnička na dortu :)



klauni
Příspěvky: 8

Příspěvek#124 » čtv 23. bře 2017, 15:37

Nevíte, zda z té Zlaté pušky vozí do Prahy? Psal jsem tam mejla s několika dotazy, ale komunikace s nima je otřesná...



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#125 » čtv 23. bře 2017, 15:55

Pokud Ti jde o ty Gazely, tak je Zlatá puška pouze přeprodává. V Praze to samé zajistí Beareka, Brymová, ... nebo si najdi jejich partnera tady http://www.zelenysport.cz/scripts/dealeri_seznam.php



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#126 » čtv 23. bře 2017, 20:58

Jak píše mikymoto - v Praze jde koupit všude, kam dodává zelený sport (samozřejmě pokud je v ZS skladem). Tj. kromě Brymové a Beareky, ještě přinejmenším Střelnice Lero (tam ale mají teď zavřeno). A viděl jsem dvě před týdnem na stránkách BVS (i když mám dojem že ti od zeleného sportu normálně zboží neberou).



Barik
Příspěvky: 1

Příspěvek#127 » čtv 23. bře 2017, 22:01

pro klauni, volal jsem na dotaz jak maji napsáno na stránkách a domluvil se hned na záloze, pristup perfektní a hned prý budou volat jak jim dorazí. Telefon co jsem tam byl zvonil snad každou minutu a taky tam bylo dost lidí. Za mě dobrý a uz se těším. možná by to chtělo nešetřit za zavolání ;-)



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#128 » pát 24. bře 2017, 18:29

Tak text na stránkách Zlaté pušky pobavil - obchod evidentně vnímá dění i na fóru. Dám to sem, než to po aktualizaci zmizí.

"reakce na časté dotazy k sa58
- budou sice na apríla, ale apríl to není
- kolik jich bude, zatím neřekneme
- skládačky a ani zmetky to nejsou
- nikde s tím jezdit nebudeme
- poštou neposíláme
- objednávky řešíme osobně nebo po telefonu, tak jak pán z Prahy pod přezdívkou ,,klauni,, píše o špatné komunikaci a dotazy po emailu .... zkuste nám prosím zavolat, vždyť to není dnes už tak drahé.... děkujeme"


Klauni - Kurvajzi - nebo jak se jmenuješ doopravdy. Seš slavnej! :D

Jo a ze stránek Zeleného sportu zmizela nabídka Gazel, takže je pravděpodobně všech avizovaných 250 ks už rozebráno obchodníky (kdo by se divil za ty prachy ;) ).

Uživatelský avatar
bartur
Příspěvky: 80

Příspěvek#129 » pon 27. bře 2017, 20:52

Zlatá puška Prostějov je bude mít od 1.4.17.
Byl jsem tam minulý tyden,bral jsem Skorpik 61.Tu 58 už od nich mám,super stav,r.61 koupeno loni v prosinci.Vše krásné kousky.



LukeTheNukeDuke
Příspěvky: 22

Příspěvek#130 » úte 28. bře 2017, 08:33

faajn píše:Můžeš prozradit kdes kupoval?

Kupoval jsem v Armed Store v Praze. Bohužel se po všech zaprášilo asi během 14ti dnů. Omlouvám se za pomalou odpověď, byl jsem pryč.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#131 » čtv 30. bře 2017, 10:57

Takže info ze stránek ZS z dnešního dne:
Samonabíjecí pušky Gazela 58 najdete zítra 30.3. u firem:
Nezhyba Prostějov, Dvořáček Příbram, Řezník Vracov. My nemáme žádnou volnou.

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#132 » čtv 30. bře 2017, 11:56

ve Vracove a v Pribrami nemeli uz zacatkem tydne



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#133 » čtv 30. bře 2017, 12:16

Jako že se stihly prodat flinty ještě předtím, než se vůbec fyzicky přesunuly ze ZS k prodejci? No to je teda frmol!
Nedivil bych se, kdyby teď tech 58ček bylo mezi civilama víc, než kolik si jich nechala naše armáda ;)

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#134 » čtv 30. bře 2017, 12:22

To máš jednoduchý. Poptáváš flintu, prodejce ví, že ji bude mít od dodavatele třeba od 20.dubna a tak si ji zamluvíš. No a takhle jsou třeba pak všechny zamluvený ještě před dodáním na prodejnu.



kk
Příspěvky: 999

Příspěvek#135 » čtv 30. bře 2017, 12:34

mikymoto: a to je chtej zakazat ... :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron