Koupě Sa58 - cena a možné zrady

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#136 » čtv 30. bře 2017, 13:57

Ja jsem celkem vyvalenej z toho, za jaky prachy se objevily kosy na bazarech, treba na huntingu. Cekalo se, ze se cast lidi bude chtit kos zbavit, z obav z nejakeho zabavovani. Ale ty ceny, to je teda palba. At se na me nikdo nezlobi, ale za gazelu nebo tacticala, byť ve Fabu chtit 20 a vic...



gasoline
Příspěvky: 33

Příspěvek#137 » čtv 30. bře 2017, 14:09

Jakmile se něco nového objeví, je to hned pryč a už to asi těžko bude lepší, když není z čeho brát. Viz http://www.zlata-puska.cz/ za Gazely 6600 Kč rozebrané hned na předobjednávky. Když se nedávno objevily na ZS (cca 250 ks nebo kolik), byly vyprodány za 41 minut.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#138 » čtv 30. bře 2017, 14:56

Za ty nesmyslné peníze to nemá smysl kupovat. dolů už to za ty "nové" nepůjde, ale až opadne to směrnicové šílenství, tak to zase bude v normálu. Na kosy za 6k za uloženku už můžeme v klidu zapomenout, ale těch 20k stát nebudou :)

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#139 » pát 31. bře 2017, 20:16

jhora: pak už nebude na penězích záležet, protože ji nebudeš moci legálně prodat. Cena naprosto kopíruje poptávku. Tuhle se někdo chlubil jak sehnal 58. za super 10500kč :roll:
Já osobně bych za to víc jak 7000 nedal a proto jsem taky nakonec skončil u klonu AK.



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#140 » pát 31. bře 2017, 20:31

Směrnice je jedna věc a konečnost armádních zásob věc druhá. Zelený sport sice taky někdy kecá, ale tuhle psal, že zásoba zachovalých vz.58 z armády pomalu dochází a přebírají už přebrané, uloženky jsou dávno pryč, kvalita půjde už jen dolů. A tentokrát měl asi pravdu. Aspoň podle toho, co jsem měl možnost vidět na krámě.



stepo
Příspěvky: 1

Příspěvek#141 » ned 2. dub 2017, 07:59

Podarilo se mne urvat jednu gazelu od zlate pusky a nutno rici, ze zbrane jsou velmi krasne.
Neomlaceny nosic zavorniku ani ram, pist zrcadlo i na plose, stejne tak jeho komora. Na vzpruze pistku jsem dokonce jeste nasel otrep po jejim ustrizeni. Hlaven netreba resit, zrcadlo. Znacky po VOP nema, tezko rict, jestli kdy mela - lak vypada puvodni, sem tam lehky vryp, co nejde na kov, vyjimka je text ZS, kde se to loupe na zelezo. Podle znacek vyroba 76.
Osobne spokojenost ( aby ne, za ty penize ), navsteva prodejny zazitek sam o sobe, chlapi jsou srandisti.



PictusCZ
Příspěvky: 57

Příspěvek#142 » stř 5. dub 2017, 17:09

Když to tady tak čtu a pozoruju, jakej je jich na trhu nedostatek, tak si říkám, jestli tu europíčovinu nesponzorovali výrobci SA58 a jeho derivátů :-D Protože to vypadá, že díky směrnici si každej v ČR, kdo má zbroják, trochu peněz a do zadnice díru pořídí kosu či její "sestřičku", ačkoli ji předtím nějak akutně nepotřeboval :-D Ale prostě ji chce mít, protože "fuck da EU", že jo :-D

napomenutí za OT



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#143 » čtv 6. dub 2017, 07:03

Nekřivdi nám, já ji chtěl vždycky :D Fun factor 100 bodů ze 100 možných, konstrukčně zajímavá a téměř nesmrtelná zbraň. Dokonce i teď, kdy už uloženky nejdou sehnat, tak ty horší kusy jsou pořád dobré zbraně, které ještě udělají hodně práce. Akorát už jich bohužel moc není a i ty hodně jeté začínají být drahé...



PictusCZ
Příspěvky: 57

Příspěvek#144 » čtv 6. dub 2017, 08:15

@jhora: Neříkám, že všichni, neříkám, že ji úplně nechtěli, ale pro mnohé to byla taková ta poslední kapka :-) Třeba já jsem se díky eurobolševikovi konečně rozhoupal k činu :-)

Jinak ceny potvrzuju, je to šílený... Já jsem naprostou náhodou sehnal jednu PA 580 v celkem slušným stavu přímo od výrobce, protože mu nějakej váhavej střelec po delším váhání zrušil rezervačku... jinak co jsem tak kontaktoval shopy, tak buď vybráno, nebo skutečně nechutný ceny...

Dávat 14 500 za semi-auto kosu bez nějakýho "tuningu" už mi fakt přišlo totálně úchylný...



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#145 » čtv 6. dub 2017, 11:06

Tak já byl jeden z těch co najednou zjistili, že bez vykastrovaný vojenský flinty nemůže žít - zlom nastal přesně 14.3.2017 (souvislost se schválením směrnice je nepochybně čistě náhodná ;) ).

Kdyby někdo na Vysočině ještě zoufale sháněl kosu, tak u Salaše jsou 3 kusy k mání - 2x Perun Arms, 1x Veselý Václavice
http://www.zbranesalas.com/?p=p_171&sName=samonabíjecí
Stav neznám, nakonec jsem koupil jinde a na prohlídku nedošlo.



Vladus82
Příspěvky: 1

Příspěvek#146 » pát 7. dub 2017, 20:21

Ahoj, 5týho jsem si dovezl jednu gazelku z příbramy od p. Dvořáčka. za 6600,- vypadá hodně slušně. Hlaveň se zdá v pořádku a střeva má nový. Lak nevim, zda je původní, ale na na první pohled moc pěknej aby to tak bylo. Ještě sem ji nezkoušel. V pondělí jdu přihlásít a tradáááá na střelnici :)



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#147 » stř 12. dub 2017, 17:24

Střelnice bych řešil v jiném vlákně, kde to nebude OT. Tu je vlákno sice dle názvu k CZ 858, ale věřím, že střelba z klonů SA 58 tam bude sedět lépe než ve vlákně o zradách při koupi.
http://www.zbranekvalitne.cz/forum/view ... =22&t=1594

Správně, "střelnice" promazány. Peggy

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#148 » úte 2. kvě 2017, 08:17

Sice to bude tak tak, ale Antreg bude naskladňovat v nových odstínech Cerakoty :thumbup:

Uživatelský avatar
Snake.360
Příspěvky: 66

Příspěvek#149 » pát 19. kvě 2017, 10:36

No já uvažuju i o úplně nové SA 58 od CSA.Peněz chtějí dost tak stále váhám ale zase nikde se nabídka zrovna moc neobjevuje :) Jinak cena základu s tvrdochromem (pevná pažba nebo Carbine se sklopkou) cca 22 000,musi se složit záloha 5000 a doručení cca 8-9 týdnů pro enormní zájem.Navíc nabízejí 15% slevu na doplňky když je vezmete rovnou se zbraní.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#150 » pát 19. kvě 2017, 11:34

Já koupil ASA-58, jestli budou v cerakote, tak to bude super věc. Samozřejmě 5.56 se dá snáz sehnat, ale kosa v originální ráži je prostě to pravé :) Za 22 tisíc bych už radši šel do nějakého klonu AR-15 a měl kosu v 7.62x39 a AR-15 v 5.56

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti