Koupě Sa58 - cena a možné zrady

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 577

Příspěvek#166 » ned 1. kvě 2022, 23:15

Krámy jsou to od CSA. Ve vší úctě. Bohužel. Je to jak píše KP. Viděl jsem, jak vypadají CSA rámy po 3000 ranách. Kdo si to koupí, tak se tím prostě musí hlavně mazlit a moc z toho nestřílet. Protože obyčejná "uloženková" kosa po 20 000 výstřelech vypadá vevnitř (a střílí) furt lépe, jak to zubožené CSA po 2000... Chce to být trochu realista.



Crawn
Příspěvky: 67

Příspěvek#167 » pon 2. kvě 2022, 11:17

To nemá smysl na tyhle žvásty vůbec reágovat. Mám CSA po více jak 3 000 výstřelech a má stejný stav jako při nákupu, takže to jsou zase kecy v kleci. Až doložíte ty své argumenty faktama, důkazy a zátěžovkama, dejte vědět.

Jenže o ty zbraně je třeba se starat, né to nechat někde rok v trezoru zrezlý od vody a potom se divit, že to nevydrží když materiál trpí...



Crawn
Příspěvky: 67

Příspěvek#168 » pon 2. kvě 2022, 11:30

Recenze na CSA, při 5 000 výstřelech, taky bez závad.

https://youtu.be/VEKDcUUdTKQ



KapitánPacička
Příspěvky: 297

Příspěvek#169 » pon 2. kvě 2022, 13:32

Craw: Ze me ani neudivuje takova reakce, kterou jsi predvedl :lol: :mrgreen:

Proste kdyz nemas zkusenosti, tak bych se do takovych nazoru vubec nepoustel, hajis pusku, kterou jsis zakoupil a myslis si, ze je kvalitnejsi a lepsi nez origo produkce, tak si v tom klidne zij. Ale ostatnim to tezko nabulikujes do hlavy ;) Alespon ne tem, kteri o tom neco vedi. Ja verim ze ta puska bude strilet, ale kvalitou to neni nic moc.

A jak jsem uz psal, originalni puska od CZ, ma ram zbrane vyfrezovany z vykovku = kovana ocel za studena. Tedy vysoka houzevnatost a odolnost.
Tady tahle kopie to z vykovku nema a je to velika slabina tehle zbrane, uz se to drive hodne resilo, ze po par tisicich nabojich, to melo tak spatne uzamykani, ze byla zbran KO.

V okoli mam kamose, kteri maji z origo CZ nabouchanych 30k a vic. Dokonce jsem strilel i se zbrani ktera mela pres 60k a na zbrani za celou dobu prasknula pouze 1x zavora. A samosebou vymena pruzin. Jinak vse origo a zbran stale trefovala a slapala bez problemu.

Proto se to neda srovnavat s nejakym okopcenym CSA, kde nedodrzujou tak prisne normy, jako byly drive zavedeny.

( Takze to proste musis rozdychat a chytnout se za nos, ze proste CSA neni takova kvalita, jak se tady snazis presvedcovat :twisted: )

A snazit se to svaden na to, ze zbran nekdo necistil a nechal lezet v koute, je uz opravdu zoufale vareni z vody :lol:



Crawn
Příspěvky: 67

Příspěvek#170 » pon 2. kvě 2022, 14:30

Aha, tak ty jsi tu pušku očividně videl někde ve výloze, nikdy jsi ji nedržel, četl sis o tom na diskuzi, kde někdo něco povídal a stále tu něco plácáš bez nějakých podložených a ověřených informací.

Nikde se CSA moc neřeší, reklama absolutně nulová a zbraně se ve velkém vyváží do světa, ale očividně ty, seš mistr světa a víš, ale to co ty víš je jenom z diskuze, kde někdo něco napsal před x lety, co se kdysi stalo u jednoho z tisíce kusů, ani nevíš, na základě čeho ta chyba vznikla a určitě to bylo kvůli rámu :D samozřejmě to mohlo být, jenže realitu nezná nikdo z nás. Otazkou je také to, čím jedinec střílel.

To je jasné, že CSA nebude mít stejné parametry jako kdysi, ale to je z důvodu technologie a také záměru samotné firmy. Auta se taky nevyrábí stejně jako za dob tehdejších, pro civilní sektor, ti taky nikdo nevyrábí vozidla pro vojenské účely, ale to ty nepochopíš. Protože ty se budeš držet nějakých neověřených reakcí z internetu, někde z dob, kdy CSA začínalo a budeš tu placat to stejné dokola. Až mi ukážeš jediný tvůj argument, něčim co je opravdu reálné, který je jasně prokazatelný neschopností CSA, tak dej vědět. Do té doby seš jenom pohádkář, co si někde něco přečetl a hlásá kolem sebe jak je chytrej.

Proč bude pro civilní sektor delat zbraně pro vojenské použití?
I u zbraní jako se ty dušuješ může dojit k rapidnímu poklesu kvality, tak jako u CSA může být životnost zbraně srovnatelná s tvým nesmrtelným originálem, jenže s tebou se bavit, když jenom plácáš nesmysly je o ničem. Ty jsi nikdy ve výrobě nebyl, máš načtené hovadiny z internetu a myslíš si, že jsi světa pán.

Viděl jsem originály, které byly po par tisících ranach na repas, takže tvoje radoby rozumy, jsou zcestné a jelikož znám par lidí z Brodu, kteří mi sami ty pusky ukazovali, tak vím, ale nebudu tě tu přesvědčovat, jelikož nemám naladu se tu dohadovat.

Zajímavé je, že se CSA prodává víc než uloženky, protože většina v nich viděla akorát investici do budoucna jako nedodatkové zboží, jenže realita je taková, že tu zbraň nikdo nechce. ;)



KapitánPacička
Příspěvky: 297

Příspěvek#171 » pon 2. kvě 2022, 17:20

Crawn: Jak vidim, ty tem blabolum co tady predvadis, opravdu slepe veris :wtf: :clap:
A snazis se to jako male dite obkecavat, jen aby jsi mel pocit, ze mas pravdu a hlavne ze jsi utratil penize za "perfektni zbran"

Nema smysl neznalemu cloveku, neco vysvetlovat, kdyz nema realny prehled ;)
Jedine me napada moznost, ze mas primou vazmu na vyrobce a proto tady tak o tom basnis.

Dalsi debatu s tebou nema smysl vest. Napis az nastrilis dalsich par tisic, a zmenis nazor na kvalitu :twisted:

PS. A jen tak ciste nahodou, 2ks tehdle nadher, u nas v klubu kluci meli a rychle se toho zbavovaly. Stejne rychle, jako drivejsich Hermexu :lol: Takze jsem mel osobni moznost to videt na vlastni oci.



Crawn
Příspěvky: 67

Příspěvek#172 » úte 3. kvě 2022, 05:49

Jestli tomu rozumíš stejně jako tvému pravopisu, tak to je pochopitelné. To že neustále plácáš pohadky bez faktů, je věc druhá. Ale to, že tvoji kamaradíčci prodávají vadné zbraně je na facku, ještě se timto chlubit, že ti není hanba

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#173 » úte 3. kvě 2022, 06:56

Důrazně doporučuji se uklidnit a vyhnout se osobním útokům!



KapitánPacička
Příspěvky: 297

Příspěvek#174 » úte 3. kvě 2022, 11:42

Crawn: Jestli mi potrebujes opravit pravopis, tak prosim, je to tvoje :mrgreen: Jenom zase dokazujes svoji slabost v argumentech, kdyz se potrebujes chytat takovych hlouposti, jako jsou hacky a carky ;)
Melo by te spise mrzet to, ze mas doma odflaknutou kopii 58cky :lol: At se ti to libi, nebo nee :D Snazis se zdiskreditovat muj nazor, protoze se ti nelibi, ze nepisu pekne o tvoji zbrani. Timhle bych uz opravdu komunikaci s tebou bral, jako uzavrenou ;)

peggy: :thumbup: ano prosim. Ja na neho neutocim. Jenom mu nekdo musel vysvetlit, ze i kdyz ocividne rad opravuje diktaty :) Zbranim a pouzitym materialum, nerozumi vubec :D

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#175 » úte 3. kvě 2022, 13:30

Platí pro všechny aktéry. Urážky nejsou věcné argumenty.



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#176 » úte 3. kvě 2022, 16:14

Proč dřívějších hermexů? Mám dřívějšího Hermexe, dokonce v kraťasu a je to zcela klasická erární kosa z poctivého ČSN matroše, nalakovaného rezolovým emailem vypalovacím z proarmádní prvovýroby a s absencí jakéhokoliv problému( což je u 300mm kosy co říct) :lol:



KapitánPacička
Příspěvky: 297

Příspěvek#177 » úte 3. kvě 2022, 17:27

Hermex "hermexil" to se jeste tehda nejak nevedelo, ze to zpusobuje vule v mechanizmu. A u nekterych i to prasacke navareni "kostky" kdy se malinko pokroutil ram.
Takze komu to vadilo, radeji presedlal.

To "hermexeni" se bohuzel objevovalo i u CZ 858 Tactical. Ale ne v takove mire. A v te dobe uz se tak nejak vedelo, jak to vyresit doslova za par korun. Taky mam CZ 858 Tactical a ta uprava mechanizmu taky probehla, protoze mi to obcas pri pomalejsim stisknuti spouste "zahermexilo"

Jinak materilove Hermexa neodsuzuju, je to origo 58cka, jen ji vykastroval nekdo jiny, nez CZUB.
Vim osobne o 1ks ktery ma taky za sebou uz vystrilenych hodne beden naboju, a slape porad dobre.

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#178 » úte 3. kvě 2022, 17:47

Lak na CZ 858 nema zdaleka takovou kvalitu jako original na CZH 2003, ulozenky nebyly ani jedny
Hermexila mi jen jedna 58ma od CZUB, druha i CZH v pohode
Compact od CSA mel po 256ti ranach vytlacene stopy, zbran vymenena v ramci reklamace
Druhy kus ma neco pres tisic a zatim zadne stopy

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2412

Příspěvek#179 » úte 3. kvě 2022, 18:32

CZ 858 Tactical mi taky hermexila. Vyřešeno takřka dokonale spouští od Zendla, která zlepšila i chod.



vlno
Příspěvky: 114

Příspěvek#180 » stř 4. kvě 2022, 06:43

Kupoval jsem novou CZ 858, asi po 2 letech (2-3 tis. ran) to začalo trošku hermexit, vyřešeno výměnou přerušovače ve spoušti od Zendla a jedeme dál bez problémů...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů