Daniel Defense CUSTOM 16" BBL

Samonabíjecí pušky


Lafry
Příspěvky: 14

Příspěvek#1 » stř 24. kvě 2017, 17:16

Ahoj, rád bych někoho studovanějšího ve zbraních od DD. Na prodej-zbrani je tahle DDM4.... můžete mi prosím někdo vysvětlit co je to BBL... Dostal jsem tip, že je to Bull Barrell... což mi přijde divné, jelikož na DD stránkách je, že je to lehká hlaveň... ale vzhledově to je stejná jako těžká hlaveň. Custom jsem pochopil, že tam je uchycené jinak předpažbí a je tam stará pažbička a pažba...
https://www.prodej-zbrani.cz/AR15/danie ... 2501p.html
Říkám si, jestli počkat koupit V11 a nebo toto. :-)

Díky za pomoc a rady :-)



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#2 » čtv 25. kvě 2017, 00:52

Jestli to BBL neni jen Black... Customa bral kolega z práce, tak se ho můžu zkusit zeptat (kdyžtak mi to během dne připomeň přes SZ). Ten jeho má hlaveň standard. Pokud jde o to, jestli vzít toho Customa nebo ne, tak já bral ve stejnou dobu m4v5, v rukách jsem měl obě a hodnotil bych následovně:
* nevím jestli má Custom všechny výstupní testy (tlaky, magnetická inspekce, atd.)
* Rail na Custom vypadá dost mizerně a lacině, když to postavíš vedle v5, ale funguje taky, otázka, co vydrží...
* DD ručka VS něco (nepamatuju si jestli Magpul, nebo ne) - nemám názor
* DD pistolovka VS nějaká obyč GI - oba dva jsme nakonec skončili u Magpulu. DD pistolovka je sice super, ale aspoň pro mě bez bořího vocasu je nepoužitelná
* DD pažba VS Magpul... DD je příjemná, nevaklá se, Magupl - nevaklá se



stope
Příspěvky: 60

Příspěvek#3 » pát 26. kvě 2017, 04:49

Dobrý den,

..., kompemzátor jde sundat, BBL myslím znamená že je odlehčená hlaveň, předpažbý si můžete objednat pak zvlášť jiné

S pozdravem
J.Dvořák
tým Prodej-Zbrani.cz

Asi jsou z toho označení všichni stejně chytří :D



Lafry
Příspěvky: 14

Příspěvek#4 » pon 29. kvě 2017, 10:09

No koukam ze co kram tak jiny info.. a tady dokonce i v tomto krame co prodejce tak jine informace :)



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#5 » pon 29. kvě 2017, 11:07

BBL mi coby odlehcena hlaven prijde jako nesmysl... DD pro ne pouziva LW (a pro tlusty myslim SLW, ale tady si nejsem jistej...) muzes zkusit napsat dovozci.... Je s nim dobra komunikace.



sokar
Příspěvky: 444
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » pon 29. kvě 2017, 12:21

Chystal jsem se tyto pušky naházet na eshop a tak jsem si napsal dovozci i výrobci seznam otázek a bodů k doplnění. Dovozce mi řekl, že dostali krátký popis ve formě ráže, délka hlavně,občas pažba, povrchovka a občas typ spouště. Víc nic. Výrobce zatím mlčí. Chybí foto, detailní popis, vysvětlení třeba toho BBL apod. Kupujete zajíce v pytli. :cry:

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 642

Příspěvek#7 » pon 29. kvě 2017, 12:48

mám za to, že BBL je nějaká hlaveň pro custom stavby (nemá závit, nebo takněco... prd tomu rozumím... prostě je třeba ji ještě nějak doladit)
před pár týdny jsem četl na nějakém US fóru, jak si někdo stěžoval, že je dražší a přitom na ní ještě něco musí dodělat

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti