Výběr pušky v ráži .223 Rem

Samonabíjecí pušky


tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#646 » sob 23. led 2021, 21:52

to: Béďa
Proč píst raději od Antregu ? S VARkami s pístem žádné problémy nejsou, Antregů moc mezi lidma neběhá, tak by mě zajímalo na základě čeho to je ?



Střelec
Příspěvky: 1645

Příspěvek#647 » sob 23. led 2021, 22:03

Také by mě to zajímalo, znám XY lidí, kteří mají VAR (a to i dlouhodobě), vím kolik toho mají nastříleno atd., ale popravdě neznám nikoho, kdo má Antreg. Viděl jsem to jenom v obchodě a to jenom proto, protože jsem se tam na to šel podívat cíleně ze zajímavosti.



izerS18
Příspěvky: 1251

Příspěvek#648 » sob 23. led 2021, 22:41

Jakozto vlastnik obou znacek mohu jen doporucit se podivat na obe. V oblasti spolehlivosti jsou obe na 100%. Proste pri vyberu nebyt liny a podivat osobne na favority. Pak je clovek drzi v ruce a to mu da nejvice;-)



Béďa
Příspěvky: 809

Příspěvek#649 » ned 24. led 2021, 15:36

Jak bylo řečeno, chce si to vzít do ruky a porovnat. Mám Antreg, měl VAR.
Antreg má dle mě propracovanější pistovy systém.

Má někdo DI od Vosatky v takticool verzi?



Míšánek
Příspěvky: 18

Příspěvek#650 » pon 25. led 2021, 08:03

Tak aby bylo jasno - Antrega bych bral klidně hned, ale prostě se mi nechce dávat hned ze startu přes 60 tyček za "základ". Nejsem si jistý, zda-li bych to dokázal za ty prachy dostatečně ocenit a proto z tohohle důvodu jsem se tedy poté rozhodl pro Recona jelikož za cenu Antregu bych teoreticky už mohl mít set s nějakou optikou. No a jelikož jsem si poté, co už jsem si konečně objasnil co vlastně přesně chci všiml, že Par mk3 je de facto cenově nastejno,tak proto jsem začal přemýšlet zase i o ní. A kvůli čemu jsem napsal výše - cena, píst, domácí produkce.
Varku nechci protože bych chtěl ar s doražečem i dustcoverem. A taky už i s tou cenou je trochu jinde.
Měl jsem za to, že průser proarmsu byl jen v tom Spartanovi a Parka je již v těchto dobách v pohodě. Co je na ní teda tak na hovno že se tady na ni snesla taková vlna kritiky?

Jinak stavitelný gasblock dokáže při použití tlumiče stáhnout "produkci" spalin z výhozního okénka natolik jako při klasickém použití bez tlumiče? Já právě měl za to, že di hází bordel do obličeje i se stavitelným gasblockem.

Jinak jestli někdy budu používat tlumič nebo ne a proč nechte prosím na mně. Já jen chci mít zbraň takovou, která by při jeho hypotetickém budoucím použití byla vhodnější.
Laserový zaměřovač na pistoli taky používám a jsem za něj rád...



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#651 » pon 25. led 2021, 09:00

Ad Antreg - V-AR
no moc jsem se nedozvěděl, proč Antreg. Rozumím tomu, že si každý vybere dle svých preferencí, mě jen překvapila rozhodnost v tom, že A-AR raději ne. Tak mě to zajímalo. Můžeme vést debatu, který píst je lepší, ale to je tak asi všechno :D



mk666cz
Příspěvky: 1

Příspěvek#652 » pon 25. led 2021, 11:11

RUGER je ve skutečnosti jen o cca 2cm delší než Savage Recon I. (obě se staženou pažbou)



xbran
Příspěvky: 207

Příspěvek#653 » pon 25. led 2021, 12:54

tatra21: je tady vlakno o antregu - tak si to precti cely - je tam napsano asi vse podstatne a zalezi vzdy na tom jak si to kdo prebere - co se tyce kvality jsou ty zbrane dle *meho nazoru* ekvivalentni takze rozhoduji detaily + ne uplne parametry zbrani a zbytek je fakt na kazdym ...



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#654 » pon 25. led 2021, 15:48

jasně, vím. Jen jsem byl zvědavý co tím Béďa myslí. Třeba sportovní píst ? nevím. Ale jinak souhlas - je to na každým.



Béďa
Příspěvky: 809

Příspěvek#655 » pon 25. led 2021, 17:36

Najdi si hodnocení v diskuzi o Antregu, je to tam popsané podrobně. Krátce řečeno je píst. systém Antregu propracovanější, snadnější údržba než VAR, možnost nastavení a sportovní píst je také výhoda viz hodnocení v příslušném vlakně...

Uživatelský avatar
Mira23
Příspěvky: 8

Příspěvek#656 » čtv 15. dub 2021, 10:25

Čau borci, rozhoduji se nad mou první zbraní. Nejsem úplně 100% jistý, jakou nakonec vybrat. Mezi mé favority patří Antreg 10,5", potom následuje Bren 2 11", případně teď se objevil na bazaru SIG 516 CQB. Chci s tím střílet převážně na 50m a 100m. Děkuji moc za rady.



izerS18
Příspěvky: 1251

Příspěvek#657 » čtv 15. dub 2021, 11:14

Pri volbe pusky na 50 az 100m jsou vsechny vyse uvedene volby naprosto luxusni.
Osobne bych volil mezi SIG a Antregem. Pro me je Bren 2 lehce atypicky a nelibi se mi vzhledove. V teto cenove katergorii chci i zbran, co mi sedi do oka:)

Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#658 » čtv 15. dub 2021, 11:49

Nejlépe vyzkoušet si střelit z obou (všech) v jeden den - budeš vědět hned.



Gwin
Příspěvky: 35

Příspěvek#659 » čtv 15. dub 2021, 14:12

SIGa jsem v ruce neměl, ale porovnával jsem naráz Antreg a Bren 2 (mimo jiné). Pro mě to jednoznačně vyhrál Antreg.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#660 » čtv 15. dub 2021, 14:30

Bren2 má (může mít) sklopnou pazbu. Platforma Ar-15 nemůže.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů