V-AR v 9mm Luger, zkušenosti & recenze

Samonabíjecí pušky


getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#256 » úte 2. srp 2022, 11:12

V Glocku fungují. Asi je tu sračkové něco jiného.

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 295

Příspěvek#257 » úte 2. srp 2022, 11:24

přesně tak, fungují a hlavně do toho Géčka pasují...... a o to výše v příspěvku šlo.....

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1190

Příspěvek#258 » úte 2. srp 2022, 13:42

a o tom to, je v něčem fungují, plošně ve všem ne,
originály naopak :idea:
VARka neni zdaleka jediná karabina, ve který laciný aftermarkety nejsou 100%

P.S. drahý jsou jen šuplata na který není spoleh,
přesněji řečeno takový jsou i zadarmo drahý

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 295

Příspěvek#259 » úte 2. srp 2022, 16:42

...což ovšem nikdo nezjistí, pokud to do té pušky ani nestrci.... :idea: a o tom ten původní příspěvek byl.... nikoliv o nasledne spolehlivosti zásobníků z druhovyrob pro pistole Glock používaných v pcc....



marat
Příspěvky: 40

Příspěvek#260 » stř 3. srp 2022, 07:32

Nechci narušovat debatu o zásobníkách, ale mám jiný "problém".
Dávám do nové V-AR 33r zásobník, když ho nacpu normálními 124gr, tak je vše ok, ale když tam dám subsonicy (140gr/150gr, to je fuk), tak jakmile jich je v zásobníku víc než 15, tak se při nabíjení vzpříčí a do hlavně se nedostane. Až když vypáskuju pod 15, tak už to jde. Když udělám ten tah pomalinku, tak tam vjede i když jich je v zásobníku 30, ale nerad bych se učil subsonicy natahovat pomalu..
Máte s tím někdo zkušenost? Co s tím? Nebo prostě se subsonicy kvůli tvaru komolého kužele musím pracovat jinak?



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#261 » stř 3. srp 2022, 09:31

marat; A když se ti to podaří nabít a začneš střílet, tak už cykluje normálně?



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#262 » stř 3. srp 2022, 10:54

Ale 4mike tvrdil, že ty správné 33r zásobníky fungují /sarkazmus :-D

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1190

Příspěvek#263 » stř 3. srp 2022, 12:49

getsome JDI SE VYSRAT TROLLE !!!
kde píše že použíl G šuplata a z čeho vyplývá, že ten závěr natahuje v rychlosti dostatečně vzad ?

marat nic nenarušuješ
jen jsem nemohl koukat na bláboly, co hodnotí flintu podle toho jestli chodí s kdejakým čínským krámem vydávaným za zásobník

já už nabíjím karabinu prakticky jen ze záchytu, poněvadž už se mi párkrát stalo,
že jsem díky zkrácenýmu chodu, systému dopružení a tlumení nenatáhl dostatečně



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#264 » stř 3. srp 2022, 13:59

marat píše:Dávám do nové V-AR 33r zásobník...

Používáš šunty od KCI, nebo origo Glock, o kterých se tu, včetně tady Mlhy ⬆︎ celou dobu bavíme?



Redsnake
Příspěvky: 297

Příspěvek#265 » stř 3. srp 2022, 14:15

4mike píše:getsome JDI SE VYSRAT TROLLE !!!
kde píše že použíl G šuplata a z čeho vyplývá, že ten závěr natahuje v rychlosti dostatečně vzad ?

marat nic nenarušuješ
jen jsem nemohl koukat na bláboly, co hodnotí flintu podle toho jestli chodí s kdejakým čínským krámem vydávaným za zásobník

já už nabíjím karabinu prakticky jen ze záchytu, poněvadž už se mi párkrát stalo,
že jsem díky zkrácenýmu chodu, systému dopružení a tlumení nenatáhl dostatečně


Kdybys radsi misto vulgarit sel patrolovat na sousedni forum aby ti nahodou neutekl nejakej prispevek k smazani…

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#266 » stř 3. srp 2022, 14:17

Doporučuji VŠEM uklidnit se a zanechat osobních útoků!



izerS18
Příspěvky: 1251

Příspěvek#267 » stř 3. srp 2022, 17:04

Originál GLOCK funguje na 100%, takže říci, že puška blbne, mi nepřijde zcela ok.
S PMAG je problém s tou hrankou, viz foto. Origo GLOCK je zcela bez hrany, PMAG tam má takový přechod, jako když jde z údolí do kopce :) Očima to není moc poznat, na dotyk už ano. Na fotce je už lehounce zbroušený přechod. Nyní to fachá tak jak origo glock. Holt je někde asi ten cenový rozdíl znát...
Obrázek
Je vidět i rozdíl u vyústění zásobníků a také v prostoru pro zachycení zásobníku ve zbrani.



izerS18
Příspěvky: 1251

Příspěvek#268 » ned 7. srp 2022, 19:57

Dneska jsem ji konečně protáhl. Za mě velká pecka. Zbraň se při střelbě prakticky nehne, krásně drží a vy jen sypete tam, kam chcete.
Níže posílám 20m stříleno ve stoje stylem bumbumbumbum, žádná mířenka. 15 ran v rychlosti
Obrázek
Ještě přidávám fotku vnitřku po dnešních 230 ranách
Obrázek
Ty "upravené" PMAG fungují na 100%. Jen teda stejně jako GLOCK zásobník mají tvrdou pružinu. Nabíjet nad 15 rad byl děs.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1190

Příspěvek#269 » ned 7. srp 2022, 20:08

Dej si na ně delší botky, lip se to nabíjí a pružiny dyl výdrží



izerS18
Příspěvky: 1251

Příspěvek#270 » ned 7. srp 2022, 20:22

Máš tip kde je koupit? Glock zásobníky mám doma poprvé, tak tento svět neznám :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 7 hostů