Uzkon LA887



burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#1 » ned 4. lis 2018, 10:59

Neodolal jsem vyprodeji a poridil i tuhle hracku, zatim nevyzkousenou, musim vydrzet do pondeli nez vyridim technicak, ale chci se zeptat jestli ji uz mate nekdo taky?
Pripadne budu rad, za jakekoliv poznatky, rady, tipy, pripominky.
Jsem totiz jeste brokovnicovej panic :lol:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#2 » ned 4. lis 2018, 13:50

Viděl jsem ji včera na střelnici a i jsem si dvakrát střelil. Za ty prachy moc krásná hračka. Gratuluji!



pista1
Příspěvky: 109

Příspěvek#3 » ned 4. lis 2018, 16:53

Taky jsem neodolal.
Včera, dneska na střelnici a je to paráda.
Kámoš má samonabíjcí, ale pákovka má daleko větší fun faktor :)
Za ty prachy super zábava.
Asi jedinej poznatek, nebát se o páku a vzít to pěkně pořádně silou. Když na to jdeš moc pomalu a jemně
má tendenci se zaseknout náboj při zasouvání do komory.

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#4 » ned 4. lis 2018, 17:41

Lehké OT. Před pár lety nejprodávanější brokovnice v Austrálii. Z důvodu zákazu "pump-action shotgun". Než na to tamější sluníčkáři přišli a zařízli i tohle.



burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#5 » ned 4. lis 2018, 18:39

pista1: diky za info.
zbrane beru jako naradi, takze slusny zachazeni u me nanajdou, uz jsem si toho vsiml, kdyz jsem si s ni hral.
koupil jsem i tr100 a tuhle jen proto ze byla volna a nakonec se mi snad libi vic.

cim jsi z ni strilel?



pista1
Příspěvky: 109

Příspěvek#6 » ned 4. lis 2018, 20:41

Koupil jsem S&B 12/70 Trap 24 Sport, brok 2,4 mm ty naprosto v pohodě.
Od kámoše jsem si na vyzkoušení půjčil myslím S&B 12/65 Red and Black 33,5 g brok 3,5 mm, ale těm se oproti plasťákům vůbec nechtělo do trubky.

Plánoval sem časem pumpu, pak jsem se do noci rozmejšlel jestli za ty prachy vzít nebo nevzít tr100 přestože se mě zrovna moc nelíbí, až mě utekla. No a když tam druhej den spadla opakovačka, neváhal jsem ani minutu :D



burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#7 » ned 4. lis 2018, 20:48

ja koupil krabici Fiochi HV36, 12/70 36g tak jsem zvedavej jak se to s nima bude chovat...
ale vzhledem k tomu ze jich mam 250 tak je sezere i kdybych ji mel donutit :lol: :lol:



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#8 » úte 6. lis 2018, 06:15

Zkousel jsem v ni S&B 12/70 Trap a Skeet, brok 2 a 2,4 mm, nejaky slugy, buckshoty a pak taky nejaky magnumy a vsechno naprosto v pohode... Za ty prachy fakt super hracka...



burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#9 » úte 6. lis 2018, 08:37

pajapety: to rad slysim, diky



Ondra1
Příspěvky: 2

Příspěvek#10 » čtv 6. pro 2018, 13:37

Ahoj,
pořídil jsem ji taky.
Týpek od kterýho jsem jí bral říkal že slugy prej nemám střílet. Kvůli zahrdlení. Podle značení by mělo být poloviční.
Když jsem kupoval broky S&B 12/70 Trap tak mi zase týpek v prodejně říkal že do polovičního zahrdlení ještě jednotnou střelu použít můžu.
Nerad bych něco po..
Je to první brokovnice.
Díky za info



skagerak
Příspěvky: 976

Příspěvek#11 » čtv 6. pro 2018, 13:52

neznám tuhle brokovnici (v ruce jednou + střelci se sekala), ale obecně některý slug může snad ze zahrdelním počítat...



Batoo
Příspěvky: 15

Příspěvek#12 » čtv 6. pro 2018, 14:09

SB special slugy se dle SB pry se zahrdlenim pouzivat smi:

Viz citace z SB:
Náboje SB SPECIAL SLUG vyrábí Sellier Bellot v rážích 12,16,20 s universalní délkou nábojnice 67,5mm, což umožnuje používání ve zbraních s délkou komory 65 i 70mm. Konstrukce olovene strely s plastovou tesnici částí zaučuje bezpečnou střelbou ze zbraní i s maximálním zahrdlením hlavní. Toto doporučení platí samozdřejmě pro zbrně v dobrém technickém stavu."


a jeste odpoved od SB na jinem foru:

Vážený pane.
Děkuji Vám, že se zajímáte o naše brokovnicové náboje s jednotnou střelou.
Střela našeho jednotného náboje pro brokovnici Special Slug je zkonstruována
tak, že je ji možno střílet i ze zahrdlených brokovnic, za jediného
předpokladu, že zbraň z které se střílí, je v bezvadném technickém stavu.


https://www.sellier-bellot.cz/produkty/brokove-naboje/lovecke-naboje-s-jednotnou-strelou/detail/86/



Elis
Příspěvky: 1

Příspěvek#13 » pon 14. led 2019, 23:23

Láska na první pohled a je doma!Nevíte někdo, zda má tendenci kopat s obyč brokama či slukem? Pro lovecké účely....



Batoo
Příspěvky: 15

Příspěvek#14 » pon 14. led 2019, 23:27

Nema, je to v pohodě.



Kasym
Příspěvky: 2

Příspěvek#15 » sob 28. zář 2019, 19:39

Zdravim.
Neresil do ni nekdo jiny zahrdleni? To co tam je je snad 1/2 nevim nevyznam se v tom. Jen co vim tak holub co ulitne tak za 20-25 metru tak uz se tim blbe strili jak to ma velky rozptyl.Na 15 metru uz se to nevejde na pistolovy terc.
Jinak co se tyka tvrdyho chodu pri natahovani dalsiho naboje tak pomohlo trosku ubrousit ten hrb na podavaci naboje ze zasobniku a vydrzet tak 400 naboju a chodi to jak po masle.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů