Beretta UGB Xcel

Uživatelský avatar
gewarosse
Příspěvky: 115
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » stř 12. srp 2009, 23:36

Zatím bez výhrad,ale věřím,že ono to přijde. :D

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#17 » pon 24. srp 2009, 11:19

Mám ještě dotaz na nastavení pažby.Je tam nějaká možnost nastavení pro leváka, myslím tím vyklonění na opačnou stranu, nebo je pažba neutrální a vyhovuje dle mě většině střelců a nastavitelná je jen její délka na botce?

Uživatelský avatar
gewarosse
Příspěvky: 115
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » pon 24. srp 2009, 22:32

Pažba je neutrální,ale lícnice a botka jde nastavit i stranově.Případně jde mezi rám a pažbu vložit plastová podložka,která mění úhel pažby.

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#19 » čtv 24. zář 2009, 19:25

Prosím udělej tady recenzi beretty UGB 25 Xcel. Určitě jsi již vystřílel pár tisíc ran tak jsme zvědaví. Dle počtu návštěv usuzuji, že to sleduje cca 500 střelců, tak se těšíme. Díky



veduci
Příspěvky: 5

Příspěvek#20 » ned 4. říj 2009, 19:16

Nazdar..Som zo Slovenska a nasiel som tuto stranku a chcel by som sa zapojit do diskusie dufam za ma primete medzi seba.Velmi tuzim po UGB dnes som mal moznost si to skusit a strelil som 20 tercov na ranu.Je to zvlastny pocit s tym strielat ked to tam tak cvaka ale to by bolo asi len zvyknut si.Mam moznost ziskat mesiac stare UGB za 2300€.myslim ze slusna cena tak to asi vezmem.

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#21 » ned 4. říj 2009, 21:31

Já si chci taky koupit UGBčko a chci si pro něj zajet k Vám do Nitry -f. Fraňo, nebo poraď kde ji sehnat ještě levněji, budu jen rád.Rád bych si ji taky vyzkoušel na střelnici a 2300 euro, to bych taky bral.Pošli kontakt kdyby sis to rozmyslel a nekoupil ji. Díky
Naposledy upravil(a) Poradce02 dne pát 1. led 2010, 18:06, celkem upraveno 1 x.



veduci
Příspěvky: 5

Příspěvek#22 » pon 5. říj 2009, 20:21

V akom casovom rozpati planujes kupit to UGB.A mozem vediet odkial si.UGB budem mat uz asi tento vikend doma.uz len zohnat lacne naboje a mozem trenovat na buducorocnu sezonu.Najlepsie sa dat s niekym dokopy a kupit viac kusov naraz vtedy su vyrazne zlavy.Treba si tam zavolat a objednat si to neda sa to kupil len tak.Momentalne tam ma jeden kus ale s pevnou pazbou.Bude este na predaj jedno UGB asi rocne chlapik si kupil uhersky brod.Je to s pevnou pazbou a bavili sme sa o cene asi 2000€.

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#23 » úte 6. říj 2009, 07:00

Chci ho koupit do konce roku, neplánoval jsem přesný termín, protože tady se sezóna ukončila a většina střelnic má už zavřeno. Jsem z Přerova a do Nitry to není od nás daleko a samozřejmě bych si vše napřed tam domluvil a objednal.Raději bych volil nastavitelnou pažbu a navíc jsem levák, proto uvítám více možností pro nastavení a natočení pažby, proto chci UGB, kde to prý jde stavět i pro leváka - natočit stranou.Případně mi napiš na můj mail ať to tady na foru nezasíráme něčím co ostatní nezajímá.



veduci
Příspěvky: 5

Příspěvek#24 » pát 9. říj 2009, 18:59

Tak damy a pani mam UGB 25 Gold X doma.Je to vazne delo.Masivna tazsia ale nemozem sa na nu vinadivat.Chcelo by to rozlozit vrhacku a strielat aj v noci.

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#25 » sob 10. říj 2009, 08:00

Blahopřeji a jen tiše závidím.Prosím udělej tady pak recenzi Beretty UGB 25. Máš něco jiného oproti původní verzi? Taky bych už určitě nemohl dospat dne kdy ji budu moct vyzkoušet.

Uživatelský avatar
gewarosse
Příspěvky: 115
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#26 » pon 12. říj 2009, 19:17

Jakou máš přesně verzi a délku hlavně?



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#27 » úte 13. říj 2009, 02:51

Lidicky to je klasicke obchazeni zakonu co vytvorili skutecne hlupaci politici v Belgii ,zakazali semi auto -bouchacky a tohle vytvoril nejaky genius jak dumyslnou technikou zakon obejit . To same vytvoril ten stereoidovy kulturista guverner v Californii ,ten se rozhodl ,ze pro civilni populaci statu je moc raze 0.50 cal tak gun companies vytvorily razi asi 0.419 cal a prodavaji vesele bouchacky dale ve slunne Californii........

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#28 » úte 13. říj 2009, 10:46

Nevím co Tvůj příspěvek má společného s Berettou UGB 25?



veduci
Příspěvky: 5

Příspěvek#29 » úte 13. říj 2009, 12:25

Takze mam UGB 25 EXCEL GOLD X.Plne nastavitelna pazba a hlaven 76cm ale s vonkajsim cokom to ma 78cm.



jannowak
Příspěvky: 29

Příspěvek#30 » pát 8. led 2010, 18:49

Opravte mě, jestli se mýlím, ale na trap je tenhle poloautomat vpodstatě přidělávání práce s nabíjením - když předpokládám, že trefím terč na první ránu, na kterou používám navážku 24 g, do komory mi automaticky vleze druhý náboj s navážkou 28 g. Otevřu zbraň a 28 g musím vytáhnout a vložit zpět do "podavače" a přímo do komory dát opět 24 g. To je dost nepraktické. U kozlice mám 28 g stále v horním laufu a doplňuju jenom 24 g na první ránu, dokud nemusím střílet druhou ránu a tím pádem pak doplňovat oba náboje. :shock:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů