Brokovnice Mavoric



svilenec
Příspěvky: 2

Příspěvek#1 » úte 6. říj 2020, 14:18

Ahojte.

Tak nějak se courám po českých internetech a vypadla na mě nová značka brokovnic Mavoric - https://www.prodej-zbrani.cz/brokovnice/mavoric/. Máte někdo nějaké zkušenosti? Viděl to už někdo na vlastní bulvy? Samozřejmě vím, že je to turek, ale to nutně nemusí být nic proti. Spíš mě zajímá, jestli máte někdo osobní zkušenost.

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#2 » úte 6. říj 2020, 16:40

12.9 s nimi byla akce ve Slaném. Přišla mi jako moje SDM M870.

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#3 » úte 6. říj 2020, 17:53

Jen další podobný ptáček z hnízda jako Uzkon, Balikli, Derya, atd. O úrovni asi bude svědčit ta zkomolenina názvu Maverick a osazení brokovnice s pistolovkou dioptrickými mířidly. Tvl, to nevymyslíš 8-) :lol:



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#4 » stř 7. říj 2020, 08:34

V ruce jsem ji neměl, ale model Wood nevypadá špatně, pokud chci relativně kompaktní brokovnici s šínou a podle všeho výměnnými choky, tak jinou volbu nemám.



ladi777
Příspěvky: 87

Příspěvek#5 » úte 23. lis 2021, 00:04

Koupil jsem krátkou bez pazby z druhé ruky. V ceně byla vysuvna pazba, tak jsem ji namontoval.
Je ještě rok v záruce a první majitel s ni vystrílel 200 bez závady, pokud nebude zavadit jako uzkon as 41 (taky krátká s vysuvnou pažbou), kterého jsem před časem prodal, nejspíš si ji nechám.
Je to hračka za par drobných, ale pro občasnou zábavu nepotrebuju zbraň za desítky tis.



ladi777
Příspěvky: 87

Příspěvek#6 » pon 6. pro 2021, 17:00

Nezávadí, střílí skvěle, myslím, že ani nekope, jako uzkon, nebo m88, kterou sem nedávno zkusil

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů