Pumpa! Ale která?

Uživatelský avatar
j.v.
Příspěvky: 160

Příspěvek#31 » pon 24. dub 2017, 08:24

marinakus: jasně, ale vzácné jako šafrán taky nejsou, navíc nemám nejmenšá tušení jakou broknu si davidoff vybral, takže jsem to pro pořádek dodal ;)

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#32 » pon 24. dub 2017, 10:00

Blacky píše:Ten Pallas, je dalsi klon Uzkona, jen se mi zda, ze zacinaj zeslabovat hlaven a nebo zesilovat baskuli. Je tam divne velkej skok.


Ta pouzdra závěru jsou stejná, vypadávají ze stejné mašiny...ta fotka klame kvůli railu nahoře.



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#33 » sob 6. kvě 2017, 21:55

Zdravim, ma nekdo zkusenost s pumpou BS 105? Da se sehnat za dobre penize a chci ji jen na takove to obcasne radeni :)

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#34 » sob 6. kvě 2017, 22:09

Na pohled stejná jako každý jiný klon Uzkona a tak i bude fungovat :) Turci to chrlí jak Baťa cvičky..



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#35 » sob 6. kvě 2017, 23:27

A mozna blby dotaz. Ta BS 105 ma hlaven tvrdochrom? Nejsem schopen tohle dohledat.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#36 » ned 7. kvě 2017, 00:09

Proč ne Turka ? Uzkon, naprosto bez problémů, z mého okolí nikdo nemá žádné reklamace.
CZ USA dělá brokovnice také v Turecku ?
Pouze můj názor !

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#37 » ned 7. kvě 2017, 05:59

Davidoff:
většinou všichni prodejci tvrdí chromovaná hlaveň.

Bohuliby:
Ve svém příspěvku jsem nikde nepsal "nebrat Turka", ani že jsou na to reklamace. Celý můj příspěvek je jen o tom, že za své peníze dostaneš klon Uzkona který na "semtamblbnutí" někomu naprosto stačí a že Turci ty značky teď chrlí jak na běžícím pásu (stačilo mi se rozhlédnout letos na IWA). Klady a zápory levné pumpy tohoto typu byly již probírány nesčetněkrát.



marat
Příspěvky: 40

Příspěvek#38 » pon 8. kvě 2017, 09:58




sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#39 » pon 8. kvě 2017, 13:21

STF jsou taktickými doplňky vylepšené brokovnice SDASS. Cena je dost sebevědomá, ale prý se prodávají dobře. Obecně jsou Fabarmy kvalitní a dobře udělané brokovnice. Takové levnější benelli. Nákupem chybu neuděláš. Jen aftermarket dílů moc není.

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 461

Příspěvek#40 » pon 8. kvě 2017, 16:13

Fabarm kvalitní a dobře udělaná? No nevím, měl jsem v ruce pár služebních SDASS, které měly nalítáno do pár tisíc a všechny odemykaly ještě před výstřelem.
Spíš bych řekl, že když pominu současnou tureckou produkci, tak je Fabarm tak nějak nejnižší level. Radši turecký Hatsan, který je na našem trhu už asi 15 let, je to licence Fabarm a cena tak o 1/3 nižší.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#41 » pon 8. kvě 2017, 16:43

Měl jsem jich několik a nastříleno X tisíc z každé. Nejnižší level ? Tak co je podle tebe nad ní ? Mossberg,remington ? To asi ne. STF jsou docela předražený, ale klasiky bych se vůbec nebál.

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#42 » pon 8. kvě 2017, 19:16

Souhlas. I když jsou STF povedené "dizajnofky", raději bych šel třeba do Hatsana MP TS a rozdíl v ceně vrazil do střeliva. Stejně se většina dílů obou dělá na stejné lince. ;)

Při záhulu se dneska sype všechno, 590, 870, SDASS, ...teda snad až na Benellky...

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2985

Příspěvek#43 » ned 18. čer 2017, 16:59

Dneska jsem měl v ruce prvně pumpu, myslím balikli stranger 106. Mělo to u luciku takovou pojistku, kterou bylo nutno pridrzet při napumpovani prvního náboje do komory.

To mají všechny pumpy? K čemu je to dobré? Mně to připadalo jako ergonomicky fail.



mihlit
Příspěvky: 424

Příspěvek#44 » ned 18. čer 2017, 17:10

Ta pojistka je k tomu, aby sis nevyhodil nevystřelený náboj z komory. Po vystřelení (zmáčknutí spouště) můžeš jednou pumpnout. Pokud chceš pumpovat extra, musíš si tu pojistku odmáčknout.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#45 » ned 18. čer 2017, 17:15

Ta pojistka je tam taky proto, abys mohl vyhodit nevystřelený náboj a nemusel ho odpálit. Má to i Fabarm.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: velkovezir a 13 hostů