GSG - 47 .22LR

Dlouhé zbraně .22LR


Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#1 » ned 3. črc 2011, 15:32

Další samonabíjecí malorážková verze slavné zbraně - AK 47, rovněž byla k vyzkoušení na srazu.
Zásobník je ke zbrani jen jeden a od výrobce má omezení kapacity které lze ale lehce odstranit.
Rovněž odzkoušeno přímo z krabice s různými druhy střeliva a bez problému, dodává se s demontovanou pažbou, v balení je šroubovák, takže zašroubování dvou šroubků je otázkou chvilky.
(Pro větší obrázky dejte otevřít v novém okně)
038.JPG
039.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#2 » ned 3. črc 2011, 16:26

IMG_4828.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



bern4u
Příspěvky: 2

Příspěvek#3 » ned 14. říj 2012, 16:51

Ahoj, nedávno jsem si koupil tuto malorážku od firmy GSG, protože dle referencí ze zahraničních webů to měla být celkem kvalitní hračka pro volný čas. Je to moje první zbraň, zatím vystříleno cca 200 nábojů a moje pocity jsou rozporuplné. Zhruba u každého dvacátého náboje dojde k dvojstřelu - prostě dvě rány naráz a asi tak třikrát se mi stalo, že nábojnice zůstala zaklíněná v závěru při vyhození, tzn nevylétla ven (střelivo S&B LR HV). Může to být tím, že pušku je potřeba trochu zajet, nebo je to prostě krám? :D

Ohledně přesnosti nemohu příliš hodnotit, protože jsem začátečník, nicméně všechny rány táhnou doprava. Na 25 metrů musim mířit na dolní levý okraj černé oblasti terče, aby střely šly více méně na střed. Mířidla bohužel nejsou stavitelná do stran, takže mám asi smůlu.

Další věc je, že nemůžu nikde sehnat boční montáž na optiku (resp žádné příslušenství...). V ČR jsem to ani nečekal, ale bohužel není dostupná ani na eBay, prostě nic. Nevíte kde jinde bych jí měl ještě hledat?

Díky.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů