Nové malorážky CZUB: CZ 457

Dlouhé zbraně .22LR
Uživatelský avatar
EmielRegis89
Příspěvky: 49

Příspěvek#496 » čtv 29. srp 2024, 10:25

Sklon lišty je fajn "kdyby náhodou" ale většinou se bez něj dá obejít když má sklo slušný rozsah. Zvážil bych možná nějakou prodlouženou alternativu lišty, třeba Area 419. Proč zrovna tohle sklo? V téhle cenové kategorii už se dá něco s tubusem 34mm. Doporučuju zjistit jestli v okolí někdo nemá podobnou sestavu, případně zajít na nějaké MaO, podívat, vyzkoušet...Sestava může vypadat pěkně na papíře ale když si za to člověk lehne tak realita je pak úplně jiná.



koudynet
Příspěvky: 2

Příspěvek#497 » čtv 29. srp 2024, 11:05

EmielRegis89 píše:Sklon lišty je fajn "kdyby náhodou" ale většinou se bez něj dá obejít když má sklo slušný rozsah. Zvážil bych možná nějakou prodlouženou alternativu lišty, třeba Area 419. Proč zrovna tohle sklo? V téhle cenové kategorii už se dá něco s tubusem 34mm. Doporučuju zjistit jestli v okolí někdo nemá podobnou sestavu, případně zajít na nějaké MaO, podívat, vyzkoušet...Sestava může vypadat pěkně na papíře ale když si za to člověk lehne tak realita je pak úplně jiná.

Podařilo se mi optiku sehnat za cca 50% ceny v novém stavu proto jsem zvolil meoptu, jinak by to můj favorit nebyl.



matkoo
Příspěvky: 195

Příspěvek#498 » pát 30. srp 2024, 21:06

koudynet píše:Chlapi, můžete mi prosím poradit. Po měsících vybírání jsem se ale rozhodl pro CZ 457 LRP.

Mozno blbost ale ak mas moznost skontroluj si skorej pazbu aby ty sedela presne
20 hlaven varmint a mach komora ok osobne by som siel do syntetiky a dokupil pazbu od vitrixu

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů