KRISS VECTOR SBR RÁŽE .22 LR, HLAVEŇ 6,5"

Dlouhé zbraně .22LR


-Usiref-
Příspěvky: 5

Příspěvek#1 » pát 3. úno 2023, 14:12

Ahoj, máte někdo zkušenosti KRISS VECTOR SBR RÁŽE .22 LR? Potřebuji další názor zda to nejsou vyhozené prachy.. díky



Lonestar
Příspěvky: 194

Příspěvek#2 » pát 3. úno 2023, 14:40

Není to sice úplně přesně to na co se ptáš - konkrétně ta krátká 6,5" je mimo můj zájem - ale zkoušel jsem na předváděčkách v Petřvaldě tu delší variantu (KRISS VECTOR CRB-E s hlavní 16"), cca 100+ ran. Za mě plná spokojenost a horký kandidát na moji první dlouhou malorážku (chválila ji s nadšením i moje Lady Strážkyně pokladu :lol: ).
Spolehlivá (na rozdíl od Krisse devítky, který závadil na můj vkus až moc) dokonce i s Winchestery (které zrovna měli na předváděčce) - jinak jsem ji zkoušel s SB HV a Aquillami HV. Tacticool a Fun faktor asi nejvyšší z dostupných na trhu 8-) (ale to asi tušíš, když o ní uvažuješ) - jinak je to o tom, co od ní čekáš...



-Usiref-
Příspěvky: 5

Příspěvek#3 » pát 3. úno 2023, 14:49

Právě rozhoduji se mezi Kriss Vector a Tippmann Arms, Mod: M4-22 PRO, chci jen něco, kde nemusím řešit cenu krmení... Problém že na Kriss Vector 22LR nemůžu sehnat recenze a nikdo kolem mě neměl tu možnost...



Lonestar
Příspěvky: 194

Příspěvek#4 » pát 3. úno 2023, 14:57

Pokud jsi z MSk, tak na střelnici v Petřvaldě mají 20.2-5.3. akci "Vyber si svoji .22LR" - sice je primárně na krátké, ale toho Krisse (16") tam minule měli...

Českou recenzi jsem taky ještě neviděl, v angličtině jich pár na Jutubu je https://www.youtube.com/results?search_ ... r+crb+22lr
A je i jedna ukrajinská :lol: - https://youtu.be/EY1oV2ybUYE



-Usiref-
Příspěvky: 5

Příspěvek#5 » pát 3. úno 2023, 15:29

Mám to cca 100 km... Takže je možné že se tam zastavím..

Jinak v angličtině jsem našel ale překlad není 100%.. :D

Snad někdo bude mít ještě nějakou zkušenost a podělí se. 8-)



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » pát 3. úno 2023, 18:48

V Habresto máme dva kusy ve 22LR v akci kdyby někdo chtěl.... :D



-Usiref-
Příspěvky: 5

Příspěvek#7 » pát 3. úno 2023, 19:36

Spíše bych rád nějaký dojem z té zbraně. A dále postřehy, osobní názory, drby a jiné věci, abych se dozvěděl, zda jsou to vyhozené peníze a mám jít do něčeho jiného, nebo ne.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » pát 3. úno 2023, 19:59

Ve 22LR jsme prodali 3 kusy. Nikdo si nestěžoval. Jednu má kamarád z Prahy. Říkal, že žere i sb clubky na což jsem upozorňoval že spíš nebude vůbec nebo až časem. Přesnost na 25m byla v malorážkovým terči v černým s oporou. Dokupoval k tomu tlumič a delší zásobníky, protože ty standardní 10rd nestíhal plnit. Víc nevím. Prodali jsme i nějaké v 9 a 45, ale tito majitelé se nám neozvali už, tedy předpokládám že problémy nejsou.



Lonestar
Příspěvky: 194

Příspěvek#9 » pát 3. úno 2023, 20:41

nestíhání plnění 10rd zásobníků můžu potvrdit :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů