Smith & Wesson 622

Krátké zbraně .22LR
Uživatelský avatar
mdkill
Příspěvky: 49

Příspěvek#1 » pon 27. srp 2012, 20:59

Zdravím,
jsem čerstvým majitelem ZP, ale hlavně S&W 622. Dosavadní zkušenosti jsou slabšího kalibru, jelikož jsem vystřelil pouze 100ks munice S&B. Se střelivem SB Standart nebyl žádný problém, ale s SB HV jsem měl na 50ks 3 nevyhozené nábojnice. Ještě odzkouším .22 LR American Eagle a .22 LR Lapua Pistol Match.
Pokud máte jakýkoliv dotaz pište...rád odpovím.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
mdkill
Příspěvky: 49

Příspěvek#2 » pon 8. říj 2012, 11:45

V pátek jsem na střelnici vyzkoušel i .22LR American Eagle a .22LR ELEY PISTOL MATCH. Vše po 50ks a žádný selhač nebo nepodání do komory se nekonalo. Při porovnání obou nábojů jsou ELEY velmi kvalitně zpracované oproti AE, ovšem při střelbě na 10 a 15 metrů jsem nepozoroval vcelku žádný rozdíl v soustřelu. Chyby jsem dělal já sám :D.
S&W 622 je tedy co se týče střeliva nenáročný, nesedí mu HV.To bych musel vyměnit pružinu. Pokud se dostanu ještě k jiným značkám .22LR, tak odzkouším.

Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#3 » úte 6. lis 2012, 10:11

mdkill píše:nesedí mu HV.To bych musel vyměnit pružinu.


Myslíš všeobecně HV nebo jen ty zkoušené SB? Nevyhození nábojnice bych nepřisuzoval tomu, že je na vině větší výkon. Ještě bych se zeptal, kde je taková pěkná pistolka k sehnání :)

Uživatelský avatar
mdkill
Příspěvky: 49

Příspěvek#4 » úte 6. lis 2012, 22:48

Zkoušel jsem pouze SB, ale byly fakt rychlé oproti Standart. Podle mne je to pružinou, která je není dimenzovaná na HVčka. I předchozí majitel mne na to upozorňoval, že má s HV špatnou zkušenost.
Pro pistoli jsem jel 350km. Jsem ze severní Moravy a pistole byla v Českých Budějovicích. Pán si ji koupil pro radost dal z ní 500 střel a pak zůstala v trezoru. Prohledával jsem internet a narazil na inzerát 1 rok starý. No pistole byla stále volná a tak změnila majitele :) . Je to cosi jiného než Norinko, Walter nebo Mosqito. Tělo je ze slitiny a závěr je ocelový. Hlaveň je usazená dole v železe. Není to na nějakou super přesnou mířenku, ale na 15m se dá s tím velmi slušně zastřílet. No a ráži .22 LR to je navždy :P .

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host