Zkušenosti s nábojema z LIMIT.cz



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#571 » pon 2. kvě 2022, 17:20

Tak to se omlouvam. Jeste o vikendu byly skladem. Proc radeji Alsy, nez Limit??? Myslim, ze bude nejlepsi si cele tohle vlakno precist. Zjednodusene. Alsy jeste nikomu neroztrhly hlaven.



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#572 » pon 2. kvě 2022, 17:36

Tak hlaven stoji par tisic. Proto se ptam, jestli ty limity nekdo strili posledni dobou. Jestli mam za rok sanci 30%, ze mi to roztrhne hlaven (o cema pochybuju), tak se mi porad vyplati ;)



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#573 » pon 2. kvě 2022, 18:22

Tak kdyz to odskace jenom hlaven, tak je to v pohode, tu koupis novou, ale kdyz Ti to utrhne prsty, nebo vyrazi oko, tak to se potom uz vymenit, nebo opravit neda. Ale treba budes mit stesti na dobrou varku a vystrilis to bez ztraty kyticky. Tak preji hodne stesti.



KapitánPacička
Příspěvky: 300

Příspěvek#574 » pát 6. kvě 2022, 08:10

bbobb píše:Tak hlaven stoji par tisic. Proto se ptam, jestli ty limity nekdo strili posledni dobou. Jestli mam za rok sanci 30%, ze mi to roztrhne hlaven (o cema pochybuju), tak se mi porad vyplati ;)


To snad ani nejde myslet vazne :shock: :? Ty jses hodne mimo :lol:
Logicke uvazovani te ocividne nikdy nepotkalo :lol:



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#575 » pát 6. kvě 2022, 09:13

Klidek prosim te, to bylo samozrejme s nadsazkou. Kdybych realne cekal, ze nejsou bezpecny, tak je do toho davat nebudu.

Ptam se ve vlakne o zkusenostech na realny zkusenosti za posledni roky.
Ze se z desitek tisic / stovek tisic / co ja vim kolik / naboju, ktere delaji rocne delaji, za X let obcas najde nekdo, kdo s nima zazil slabou ranu, mi moc tlak nezveda. To je snad ocekavany u vsech znacek, nemluve o prebijenkach.



KapitánPacička
Příspěvky: 300

Příspěvek#576 » pát 6. kvě 2022, 13:08

Ze to tak z tvoje prispevku vubec nevyznelo ;)

Kdyz v tom mas tak jasno, tak proc se tady na to ptas ?
Mas si to rovnou koupit a strilet.
Potom nam napises jednou rukou, jak po 649.rane se rozletela cela pistole a vlitlo ti to do ksichtu :shock: "A to se vyplati "


Nechapu lidi, kteri pro usetreni opravdu par haliru na rane, riskujou zdravi a zbran :roll: Pri rychle dynamicke strelbe, strelec nestihne zareagovat na to, ze rana byla slabsi a uvizla mu strela v hlavni a posle za ni automaticky druhou a ma vymalovane.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#577 » pát 6. kvě 2022, 16:25

KapitanPacicka
Treningy a preteky IPSC strielam prebijancami ktore kupujem (neprebijam si sam). Ak by som strielal napriklad 124gr FMJ od SB, stalo by ma to za sezonu cca o 1300-1500 eur viac.



KapitánPacička
Příspěvky: 300

Příspěvek#578 » pát 6. kvě 2022, 18:41

MRBLUE: To beru, ten rozdil o proti origo SB je propastny. Ja si prebijim, takze tohle neresim. Spis ted nemam zapalky :lol: jako vetsina prebijecu.

Ale tady byla rec o prebijenych nabojich Limit vs Alsa. A to je defakto uz maly cenovy rozdil a hlavne, Limity maji na svedomi tolik poskozenych ubrani, ze se to neda spocitat :twisted:
Takze nez brat Limit, ktery ma velice spatnou povest, radeji bych sel taky do Alsa, kdyz uz bych bral prebijenky tovarni ;)



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#579 » pát 6. kvě 2022, 19:02

Nechapu tvoji reakci :)
Jasno v tom nemam, proto jsem se tu zeptal. Myslel jsem hlavne na spolehlivost ve smyslu, abych nemel v kazdem zasobniku selhac.
To vlakno tu je 10 let, spolecnost 20. Jestli to podle tebe trha ruce a nici hlavne, asi by uz nemeli mit licenci. Kde je ten 'nespocet'? A hlavne me zajimala realna reakce lidi, co je pouzivaji, za ty dva roky, co tu nikdo nic nenapsal. Ne tvoje straseni.

Muj dotaz na Limity byl taky v kontextu, ze strlim vyhradne S&B (semtam STV, kdyz je mam). Alsa navrhl tomas fuk, na coz jsem odpovidal, ze 1) nejsou skladem 2) mi je nedovezou domu.



R4mb0
Příspěvky: 46

Příspěvek#580 » pát 6. kvě 2022, 21:03

Tak ze je neco skladem, tak v dnesni dobe, kdy je vsechno drahe a stejne neni, dobra vypovidaci hodnota :-)



Zoon
Příspěvky: 108

Příspěvek#581 » sob 7. kvě 2022, 06:09

Tak já jsem s jejich náboji spokojený. Mám jich vystříleno cca. 3000+ za poslední rok a bez závad.

Uživatelský avatar
Gash
Příspěvky: 150

Příspěvek#582 » sob 7. kvě 2022, 20:11

Přidám se k té spokojenější části střelců. Výhradně limity (většinou přebíjenky) jsem střílel od roku 2013 až někdy do 2020 a za celou dobu, cca 5000+, jsem neměl jedinou závadu (1x závěrem skříplou hilznu nepočítám).
Poslední dva roky střílím to, co zrovna je, tzn. S&B, limity a několikrát alsy



ZipCz
Příspěvky: 10

Příspěvek#583 » pon 30. kvě 2022, 07:56

Já dostal Limitky cca 500 kusů k P10 od bývalého majitele. Nějak mi bylo líto plasťáka tak jsem je vyplácal z čínského siga a musím říct naprostá spokojenost. Bez jediného selhání a výkon+/- stejný. Střelivo koupeno 2019



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#584 » čtv 11. srp 2022, 22:44

tomas fuk: zrovna s Alsama měli cca před měsícem/ dvěma problémy lidi docela dost vylezla jim ven nějaká várka co nedopadla kvalitně nejlíp



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#585 » pát 12. srp 2022, 15:38

Jestli si to nahodou nepletes s nabojema od STV!!! Ty opravdu mesic dva se casto probiraly vsude mozne, jaky je to hnuj. O AP jsem dosud neslysel nic, co tvrdis.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů