Nejlevnější střelivo náboj 9 mm luger



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#181 » úte 21. bře 2023, 17:39

V pátek naskladníme další dvě palety 124gr - https://zbrane.habresto.cz/strelivo-agu ... gr-1000ks/



ikeb
Příspěvky: 27

Příspěvek#182 » stř 22. bře 2023, 13:39

u Blackoutu maji slevovou akci na Aquily pro 9x19 pod 6Kc

https://www.blackout.supplies/9x19/9x19 ... 0ks-a-vic/



medvěd
Příspěvky: 36

Příspěvek#183 » čtv 23. bře 2023, 10:28

sokar píše:V pátek naskladníme další dvě palety 124gr - https://zbrane.habresto.cz/strelivo-agu ... gr-1000ks/


Jsem z Brna a mám objednáno 1000 kousků, pojedu si pro to autem, chce se někdo přidat? Klidně dovezu...



Esef
Příspěvky: 18

Příspěvek#184 » ned 26. bře 2023, 19:29

na WildGame.cz maji ted Aguily za 5.95



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#185 » ned 26. bře 2023, 21:40

Teď jsem bral od Blackoutu na zkoušku tisícovku 124gr a tisícovku 115gr Aguily v akci za 5,95. Co mě potěšilo, že mi to byli ochotní dovézt domů, a co mne překvapilo, že ta tisícovka byla 20 krabek po 50 (a jiná krabka pro 115gr a jiná pro 124gr). Čekal jsem nějaké "sypačky". Fascinuje mne, že jsme schopní si tady koupit střelivo z Mexika levněji, než z domácí fabriky.



ikeb
Příspěvky: 27

Příspěvek#186 » úte 28. bře 2023, 17:58

Je na ten dovoz od Blackoutu nejaky limit na odber?

Vypada to ze vsichni zacali kopirovat Blackout s cenovkami. To museli mit abnormalni marze. Takova klasika- pekne sedrit koncoveho zakaznika.



Krovak84
Příspěvky: 33

Příspěvek#187 » úte 28. bře 2023, 18:57

Bral jsem za 6k, dovezli. Zkus je kontaktovat, bude to asi lepší, než spekulace na fóru.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#188 » úte 28. bře 2023, 19:37

Ikeb - je to mnohem složitější než si myslíš. Žádné abnormální marže se nekonají a ani nekonaly. Nemá smysl to tu rozebírat. Pro zákazníka je důležité že teď je doba kdy může dočasně koupit za velmi velmi velmi dobré ceny. A je potřeba zmínit, že máme na cestě další dvě palety které budou o dost levnější než ty předchozí a je to zároveň naposledy co je dostaneme za takovou cenu.



medvěd
Příspěvky: 36

Příspěvek#189 » úte 28. bře 2023, 21:45

sokar: dá se predikovat, kolik bude střelivo stát? Pokud je to nějaká tajná kuchařka, tak nepotřebuju podrobnosti, stačí mi hrubé obrysy - je to kombinace politické situace, ekonomiky, politika, nebo prostě poměr poptávka/nabídka? Díky



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#190 » úte 28. bře 2023, 21:47

To bych taky rad vedel, o kolik to pujde nahoru nad tech 6 Kc/ks…a jak dlouho to bude trvat. Abych vedel, kolik ted nakoupit ;-)



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#191 » stř 29. bře 2023, 09:01

Určující hodnota je SB tedy 6,9Kč. Já nechci predikovat resp. nemůžete brát to co si myslím jako bernou minci, protože co se teď děje a důvody proč se tak děje se ještě nikdy nestalo (u střeliva). Sešlo se tentokrát několik faktorů a výsledek jsou velmi nízké ceny. My HABRESTO čekáme poslední dvě palety devítek a 8.4 dáme nové ceny - nižší než 6kč.. Zároveň budou takto naposledy a to i u 223Rem a pak se vracíme na úroveň lehce pod SB. Může se však stát že díky dolaru který se drží zatím velmi dobře budou současné ceny ještě nějakou dobu pokračovat. Záleží kolik má skladem dovozce resp dovozci a jak dlouho budou ochotni nám dávat lepší ceny při paletovém odběru tak abychom to mohli přenést na vás zákazníky. Nebo se taky může stát, že začne být jedno zda bereme paletu nebo karton jako dříve a donutí nás držet ceníkové ceny a to pak půjde ze dne na den zpět. Na to stačí jeden telefon. Nebo nám tu ty palety zůstanou půl roku a budou do vyprodání za super love. Může se také utrhnout dolar a zdražit doprava a Aguila už tady nebude mít význam vozit. Pokud si někdo myslí že na tom obecně boucháme mega chechtáky tak musím říct že opak je pravdou a máme na tom historicky zdaleka nejméně. Záleží na tom od koho bereme a jakou cenu si tam vyškemráme. To se mění s každou dodávkou tak podle stavu na trhu. Proto někdo koupil za 6,3, pak za 6 a teĎ to půjde ještě níž. Proč to aktuálně tak je a proč to děláme je sice velmi zajímavé téma a bylo by to na slohovku, ale jsou věci, které je lepší veřejně neřešit. :roll:

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 767

Příspěvek#192 » stř 29. bře 2023, 09:34

No tak hlavně Tě to musí uživit... náklady jsou doprava, nájem či investice, zaměstnanci, atd. Koupit za 5,95 a prodat 6,00 a následně zdanit nejde... Ale viděl jsem i 9mm 124 FMJ za 9,80 ...
Proč to děláš!? Aby jsi uživil sebe a rodinu a zaměstnance a další... byznys není charita, ale nesmí to být taky ojeb... Víc prosím neřeš, já u Tebe nakupoval a moc velká spokojenost! :-)



DBruno
Příspěvky: 41

Příspěvek#193 » stř 29. bře 2023, 09:39

Zákazník nesmí mít pocit, že je ojebáván. Jakmile se to stane, nic neprodáš. A v dnešní době, kdy je i samotné živobytí drahé, tak jdou koníčky stranou. Bez nábojů a střelnice se obejdu, ale prodejce a střelnice se beze mne neobejde.



medvěd
Příspěvky: 36

Příspěvek#194 » stř 29. bře 2023, 10:02

sokar: také se připojuji k naprosté spokojenosti a díky za info a trochu náhledu do zákulisí. Mimochodem, fakt si nemyslím, že prodejce prodá paletu střeliva a má na 10 let vystaráno. Sám jsem osvč a přál bych to všem :-D



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#195 » stř 29. bře 2023, 11:38

sokar: Diky za obsirny popis. Tvoje ceny budou jiste lepsi a bral bych je, nicmene vzhledem k tomu, ze jsem z Prahy, kam nevozite (pokud se nepletu), tak mi pripadne naklady s dopravou spojene cenu nejspise zvysi na uroven cen u vyse uvedene konkurence. A predpokladam, ze v tehle pozici nejsem sam. No nic, tak snad bude jeste nekdy lepe

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů