V komoře / nesmrtici střelivo 9mm Luger

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 605

Příspěvek#46 » úte 7. bře 2023, 16:04

Něco málo k tématu "brokového" střeliva do pistole/revolveru/pušky a jeho účinku:
https://www.youtube.com/watch?v=pHSoX6uLw94&ab_channel=KentuckyBallistics



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#47 » úte 7. bře 2023, 16:45

Neni jedno ci sa vykastruje gulovym, brokovym, blank nabojom alebo hocicim inym? Fuknut si do treniek hocicim prinasa riziko vaznej ujmy.
Tu je riesene vymena strelca alebo manzelky.



MojeTikka
Příspěvky: 1582

Příspěvek#48 » úte 7. bře 2023, 18:37

No ja nevim. Na strileni hrabosu pouzivam Schießfalle se slepakem 9x17. Pokud 'naradi' pana tazatele je ve velikosti cca hrabose, pak... ;-)



Satanáš
Příspěvky: 134

Příspěvek#49 » stř 8. bře 2023, 12:59

My možná celou dobu pomíjíme tu důležitou věc, a sice že pan tazatel má zřejmě v kalhotách takovou specialitu kosteleckých uzenin, že jeho paní považuje smrt za přijatelnou alternativu :D
Možná bychom se neměli zabývat tím co by měl nosit v pistoli, ale čím chránit zmíněný baklažán nejen před újmou vlastním přičiněním, ale obecně.
Kraic: Zkoušel jsi svou drahou přesvědčit, že nejčastějším úrazem mužů při napadení je kastrace, a proto se potřebuješ chránit a mít v komoře? :D

Zkus přemýšlet o tom proč jsi dostal napomenutí ;)

Uživatelský avatar
rentgen
Příspěvky: 34

Příspěvek#50 » čtv 9. bře 2023, 07:14

Héfaistos píše:Něco málo k tématu "brokového" střeliva do pistole/revolveru/pušky a jeho účinku:
https://www.youtube.com/watch?v=pHSoX6uLw94&ab_channel=KentuckyBallistics


Bral jsem to spíš jako tip na nesmrtící alternativu náboje v komoře, každopádně díky za zajímavé video, je to síla

Uživatelský avatar
Petr z Braníka
Příspěvky: 279

Příspěvek#51 » čtv 9. bře 2023, 07:58

Stejně si myslím, že téma manželky/partnerky a boj s domácí hoplofobií tady chybí. Většina z nás by k tomu měla co říct, byl bych pro nové vlákno. Jak jsme je dostali na svou stranu.
Upřímně - kdo z nás si chtěl udělat ZP a doma uslyšel "Super, to je skvělý nápad! Tak to určitě budeš i denně nosit všude s sebou, a s nábojem v komoře, huráá!



Lonestar
Příspěvky: 194

Příspěvek#52 » čtv 9. bře 2023, 08:19

Petr z Braníka - já 8-)
Konkrétně to bylo "Nechceš se to už konečně naučit, ať si furt nemusíme platit na střelnici dozor nebo ukecávat kámoše se zbrojákem, ať nás vezmou s sebou?"
Teď ukecávám já ji, ať si udělá svůj - ale na to slyším "Však stejně chodím s tebou, tak na co?" (nechce se jí šprtat otázky - manipulaci má zvládnutou a střílí lépe než já)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů