9x19 - nejlevnější v Praze



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#256 » sob 23. led 2021, 07:54

Jen pro poradek-tohle nebylo oznameni organizovani hromadneho nakupu, pouze predbezny zamer tak ucinit nekdy koncem jara, zacatkem leta 8-) Kdo shani naboje tedka, necht se do toho pusti sam, neni to nic slozityho :ugeek:

@Kábul: To zalezi na poctu objednanych kusu-viz ten link prodejce vyse

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#257 » sob 23. led 2021, 22:48

Ja bych to klidne nakoupil, ale problem je ze nejsem z Prahy. Sice tam delam, ale aktualne mame zakaz pracovat ve firme tak jsem na HO.
U me by bylo hrozne komplikovane predani.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#258 » pát 26. bře 2021, 21:00

kde v Praze nejlevnější Alsa Pro přebíjené 9x19? (pro nákup 1000 - 2000 ks.). děkuji za tip kdo má přehled.



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#259 » pát 26. bře 2021, 21:07

Trochu víc než chceš:

https://www.czechammunition.cz/Pistolov ... -d1766.htm

Technicky vzato to neni Praha ale přivezou kamkoliv.



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#260 » pát 26. bře 2021, 21:08

Jo a při 10 000 ks jsou tušim za 3,84 Kč kus.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#261 » pát 26. bře 2021, 21:47

dík. ano lokalita kolem dálnice D11 a kolem D8 též tázaná lokalita.
Ještě jsem našel kromě Czechammu nejlépe Beareka 4,1 Kč při 1000 ks. Toť asi vše nejlépe na výběr.
A pak půlka ochodů která nemá web, takže na zavolání eventuelně.



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#262 » pon 5. dub 2021, 15:28

Nevíte o někom, kdo by měl rozumně levný non-toxy? Klidně i při odběru většího množství.

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 230

Příspěvek#263 » čtv 22. dub 2021, 12:50

Tak pánové, z czechammunition mi právě vrátili objednávku 10 000 ks lugrů Alsapro; náboje nejsou a nejsou schopní říct, kdy budou. Chápu, dodavatel prostě nestíhá a z toho budu těžko vinit obchod (se kterým jsem doteď spokojený), ale poraďte, co místo toho? Přímo ze stránek Alsapro za 4,2? Jako ano, jsou to tři haléře, ale na tom počtu už to udělá tři litry, bez ohledu na to, že mi to pravděpodobně také nebudou schopni dodat nějak super rychle...



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#264 » čtv 22. dub 2021, 13:00

Mají to u těchto nábojů napsané, že nejsou... Není se pak čemu divit

Uživatelský avatar
Din
Příspěvky: 128

Příspěvek#265 » čtv 22. dub 2021, 22:06

Jako mírumilovný a humanitně zaměřený člověk jsem ještě nedávno v Praze v mojí oblíbené Bearece (někdy i v BVS a podobně) při cestě do Prahy kupoval Lugery (i jiné náboje) k mému rekreačnímu střílení (prvoplánově do terčů) většinou v dvěstěpadesátikusovém novém nepřebíjeném balení v papundeklové krabici za 4,80 Kč/ks. Už podle jejich nynějších aktuálních Bearekových firemních stránek tam přitvrdili o třicet haléřů za kus. Mimo Prahu (sorry jako) mívám cestu občas do Pardubic a tam je zatím podle Netu u tamních fajn vyzkoušených prodejců v +K to samé balení za 1200,- Kč (?), to znamená stále 4,80 Kč/ks. Ceny všemožných přebíjenek nezmiňuji, ty bývají v různé ceně i v rozdílné kvalitě... Kdo může, ať do zásoby nakoupí na co má, vypadá to, že cena bude za střelivo (v souvislosti s použitým démonizovaným olovem) cenově brzo o dost vyšší a protizbraňoví a proterorističtí mafiáni z bruselské proticivilizační parlamentní eurožumpy ještě vystupňují buď vědomě, nebo díky své naprosté tuposti odzbrojovací zákony proti zákonů dbalým a bezúhonným občanům a tím pádem generalizují zvýhodňování zločinců všeho ražení se zbraněmi nelegálními...! Zatím si osobně držím zásoby střeliva s přesnou evidencí v mojí zákonné hranici do cca 10000 ks do svých různých legálních zbraní a v případě akutních restrikčních hrozeb uskladním další kusy ve spřátelených trezorech... Samozřejmě vše přesně v duchu zákona a s nepochybnou úctou k patřičným orgánům PČR dodržím...! PČR může kdykoliv transparentně přijít na kontrolu všeho co mám, pokud možno bez nějakého vykopávání dveří, mohli by se náhodou přerazit o moje odložené francouzské hole, vše mám v pohodě a v mezích platných zákonů... Jen dodávám, ať si každý nově s potřebným povolením ujasní možnost držení a použití střeliva s vyšší ranivostí podle nových platných zákonů a nečeká pak na jeho zdražování či od euhohujerů zakázání......
Din



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#266 » čtv 22. dub 2021, 23:02

erteple: Mozna je to signal k tomu, zacit se zajimat o prebijeni a naboje si zacit vyrabet. Jednak je to fajn odreagovacka a taky to, ze nemusim nikde nahanet nejakou akci na naboje, ale proste si je doma pekne namackas, jak potrebujes. Komponenty nakoupis ve vetsim baleni za vyhodnejsi cenu a jde se na to.



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#267 » pát 23. dub 2021, 03:32

KapitánPacička: a hlavně "se to vyplatí" .

Din: potvrzuji, jednotliví prodejci začínají Lugry nenápadně zdražovat.

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#268 » pát 23. dub 2021, 05:46

Průběžně se zdražuje všechno, ale stejně tak rostou i mzdy. Proč si myslíte, že zrovna ceny střeliva by měly stagnovat? A jestli vás vykolejí nárůst cen o pár procent, pak byste možná měli zauvažovat o jiném koníčku.



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#269 » pát 23. dub 2021, 10:46

Je to muj nahled. Kdyz pocitam material komponentu, tak me vyjde naboj se strelou FMJ na 2,5kc. Ale musim nakupovat komponenty ve vetsim baleni. To ze u lisu stravim nejake ty hodiny, mne vubec nevadi.Bo me to bavi. Za rok kolem 10k prebiju, takze uspora tady porad je. Ale nechci byt ot, tohle vlakno je ohledne levnych naboju. Takze kdo nestrili casto, je to idealni volba, jak si za stejne penize vice zastrilet, nez s origo munici.

Jak uz bylo psane, olovo bude postupne zdrazovat, takze se to bude cim dal vice promitat v cene. Ani bych se nedivil, kdyby cena olova byla casem nekolikrat drahsi a tim by EU zacala vysachovavat strelce.
Do doby, nez olovo uplne zakazou :/
Jedina moznost, chytat strely a znovu je tavit na strely. Takze maximalni recyklace.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#270 » pát 23. dub 2021, 21:08

greenhorn : my prodejci nezdražujeme lugery nenápadně. Ostatní střelivo jako 7,65br 9br apod většina drží na stanovené ceníkové ceně, takže tam případné zdražení není tak vidět - SB zdražuje resp přeceňuje každý duben a letos to šlo o cca 3-5% nahoru. Změnou je letos poprvé také to že jsou stanoveny maloobchodní ceny za které se má prodávat a máme je dodržovat. To že byly lugery sypačky dostupné za 4,5 nebo 4,6kč neznamená že by skokově zdražily teď na 5,1kč, ale znamená to jen to, že musíme narovnat ceny na stanovené a podsekávání prodejních cen pomalu končí. Čili pro letošní rok má stát luger sypačky 5,1Kč kus. My taky doprodáváme poslední desítky tisíc ze skladu a pak to dáme na ceníkovou. Pokud tak neuděláme tak je možné že si jednou něco objednáme a ono už nic nedojde. Proto teď všichni vnímají že se jakože zdražují lugery, ale v reálu se jen dostávají tam kam mají a jelikož byly a jsou dlouhodobě pod ceníkovkou tak ten nárust je nejviditelnější.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů