Zkušenosti s nábojema z LIMIT.cz



kasrman
Příspěvky: 188

Příspěvek#76 » ned 30. pro 2012, 12:57

tak sem vyskoušel limity.myslím,že už je nikdy nekoupím.nestojí to zATO. Z 200KS 4selhače. 3 nevyhozený nábojnice.4 nepřebily.z hlavně se kouří jak z dýmovnice.pryč s nima.ale je to jen muj názor a dojem.u vlašimek skoro při 600ks ani jden problem

Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 304

Příspěvek#77 » pát 11. led 2013, 18:48

Koupil a vystřílel jsem během jedné návštěvy střelnice LEIKO v Plzni stovku AP na zkoušku. Vyletěly všechny bez problému se standardní razancí. S přebíjenýma Limitama, kdy se střídaly rány jak z děla se slabými pšouky - nesrovnatelné. Cena stejná - 3,50Kč/ks. Minulý týden jsem vystřílel stovku NONTOXů S&B po 5,-Kč/ks a rozdíl byl pouze v tom, že jsem potom měl téměř čistou pistoli. AP jí začernily víc. Je to vidět i na vystřílených nábojnicích.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Hadrák
Příspěvky: 12

Příspěvek#78 » stř 23. led 2013, 20:38

Zdravím, všude se píše o přebíjených Limit, ale jak jsou na tom tovární Limity? Dostal jsem nabídku za 4kč nového střeliva.
Má to cenu kupovat?,nebo je lepší si přidat a koupit např. S&B nebo ZVS.

Pokud je někdo z Hradce Králové dejte prosím typ kde nakupujete střelivo 9 mm Luger. Dík



frantisekkozisek
Příspěvky: 320

Příspěvek#79 » čtv 24. led 2013, 09:17

Moc zkušeností s Limitama nemám, koupil jsem na zkoušku jeden pytlík. Všechny náboje vypadaj naprosto v pořádku. Vystřílel jsem jich zatím jen asi 60 a ani jeden problém .... Takže bych řekl, že kvalitou jsou na tom stejně jako AP .... teda aspoň to balení co jsem koupil já.

Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 304

Příspěvek#80 » čtv 24. led 2013, 09:43

Já jsem nikdy nestřílel s jinýma, než s přebíjenýma právě v pytlících balených po 100 kusech. Na netu jsem viděl i krabičky klasicky po 50 kusech. Třeba tady:
http://www.zbranebrymova.com/foto/10729.JPG



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#81 » čtv 24. led 2013, 10:02

Vystrilel jsem tri pytliky (300 kusu), problem zadny, jen delaly vetsi kraval a vetsi svincik (v porovnani s AP).



frantisekkozisek
Příspěvky: 320

Příspěvek#82 » čtv 24. led 2013, 10:12

Na to jsem zapomněl, lítal z toho takovej ještě hořící bordel, něco jako když ti lítaj jiskry z komína. V podstatě nějaký hořící zbytky výmetnej náplně. Ale nebylo to nic hroznýho, zbraň stejně čistím po každej střelbě, takže mi to nevadí.



sheep
Příspěvky: 121

Příspěvek#83 » sob 26. led 2013, 18:11

No ze začátku než jsem začal přebíjet jsem jich pár také vystřílel.Řekl bych bez nějakých problémů až na dva kousky kde střela nebyla usazena na správnou OAL a nešlo to do zbraně.
Slyšel jsem ale že střely až tak kvalitní nejsou,co do šetrnosti k laufu.Ale jedni tvrdí že jsou v pohodě,druhý zase že ne.Tak ať si člověk vybere.

Uživatelský avatar
mdkill
Příspěvky: 48

Příspěvek#84 » ned 27. led 2013, 21:04

Říká se že nevstoupíš 2x do stejné řeky. No jsem asi fakt dost natvrdlý a vystřelil jsem znovu náboje Limit.38 speciál šarže 302. Předesílám, že toto nejsou přebíjenky, ale standartní produkce. No jak to dopadlo můžete vidět na přiložených obrázcích. Jak tu kuli teďka dostanu ven? Mužu vystřelit práznou nábojnici a doufat, že to zápalka vytlačí ven? Dík za rady.....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#85 » ned 27. led 2013, 21:05

Dones to.

Uživatelský avatar
mdkill
Příspěvky: 48

Příspěvek#86 » ned 27. led 2013, 21:07

Díky Patriku, stavím se během týdne. Ještě zavolám...



cony
Příspěvky: 56

Příspěvek#87 » ned 27. led 2013, 21:36

Tohle jsem už u limit 38spec parkrat videl :) určitě nestřílej prázdnou nábojnici. Normálně to vyklep přez mosaznou nebo dřevěnou tyčku co se ti vejde do hlavně.



jjoozziinn
Příspěvky: 172

Příspěvek#88 » pon 28. led 2013, 09:21

Zdravím chlapy. Chtěl bych se zeptat.Proč by se ta koule nedala vystřelit třeba slepím nábojem. Myslíte ,že by vznikla rázová vlna odrazem od kulky a mohla poškodit zbraň.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#89 » pon 28. led 2013, 09:31

Nemyslíme, víme :!: To je téměř jistý způsob jak zničit zbraň a strávit dopoledne na ortopedii.
Jediný správný postup je vytlouct střelu mosaznou tyčkou, co největší průměr. Případně i jinou kovovou ale mosaz je ideální. Dřevěným kolíkem to v nouzi půjde také ale hůř, dřevo tlumí a hrozí že se štípne a ještě střelu v hlavni zaklínuješ.

Uživatelský avatar
mdkill
Příspěvky: 48

Příspěvek#90 » pon 28. led 2013, 09:58

Diky za informace, nechám si takovou mosaznou tyč udělat, ať jsem připraven do budoucna. Přeci jen se to může stát i s jiným výrobcem střeliva, nebo s přebíjenkama.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů