Zkušenosti s nábojema z LIMIT.cz



dr.know
Příspěvky: 19

Příspěvek#46 » úte 17. črc 2012, 20:30

Ahoj, jsme sice naprostý začátečník, ale připojuji svoji zkušenost.
O víkendu jsem vystřílel 200ks přebíjených limitů a naprosto žádný problém, zbraň FN DBA9.



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#47 » úte 17. črc 2012, 23:32

A dele trvala vlastni strelba, nebo nasledne cisteni zbrane?



dr.know
Příspěvky: 19

Příspěvek#48 » stř 18. črc 2012, 13:27

to: nico, pravda,zbraň začuněná byla, ale vzhledem k tomu, že jsem čistil poprvé netuším jestli to bylo moc nebo málo:)

Edit zbraň je samozřejmě FN BDA9



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#49 » stř 18. črc 2012, 14:03

Po 200 limitech mam vzdycky chut si koupit novou bouchacku. :) Mne to teda spini hrozne moc.

Uživatelský avatar
mdkill
Příspěvky: 49

Příspěvek#50 » pát 19. říj 2012, 14:05

Včera na střelnici jsem šel vyzkoušet můj revolver Rossi .357mag a vzal jsem si tovární S&B .357 a také levný nepřebíjený .38 special od Limitu. S S&B .357 mag, krásná dunivá rána. Bez problémů všechno na horní okraj 9-tky. Při prvních 5 limitkách 2 rány, tak napolo pšoukly a šly dolů na kraj terče. Nechal jsem vystřelit kolegu také 5 ran jestli má stejný problém a měl. Druhá limitka sotva opustila lauf a padla k zemi před terčem, třetí rána jen pleskla a kulka zůstala v hlavni :evil: Což o to, kdyby se to stalo mě v Rossine,tak to přejdu, ale ve vymazleném S&W, který je na soutěže. No myslel jsem, že mě přerazí vejpůl, že jsem nabídl takový šmejd - limit k vyzkoušení.
Takže na 99% nedoporučuji, jelikož opakovatelnost dobrého náboje je 1 ku 3 a může se stát, že v nábojnici nebude prach vůbec.
Dal jsem pro sichr ještě 5 ran. Všechny byly o poznání slabší než S&B.38 special, ale všechny prošly laufem. Opravdu slabá navážka a celkově musíš dávat bacha na ránu, zda vůbec prošla. Při jakémkoliv nestandardním zvuku doporučuji překontrolovat hlaveň, zda se tam neusadila včelka.
Já osobně dávám palec hodně dolů.

Uživatelský avatar
Doolittle
Příspěvky: 79

Příspěvek#51 » sob 20. říj 2012, 12:25

Tak podle toho co jsem si to přečetl, LIMIT u mne padl na samé dno a to jsem je chtěl zkusit jak pojedu na návštěvu svého rodného kraje:-) Ta kvalita podle příspěvků je asi dost špatná...



Alcatraz
Příspěvky: 405

Příspěvek#52 » sob 20. říj 2012, 15:23

nevim jak naboje, ale strely na prebijeni mi prijde, ze ma nejlepsi

Uživatelský avatar
Bucek
Příspěvky: 74

Příspěvek#53 » sob 20. říj 2012, 18:54

Asi se budu opakovat, ale kromě jednoho selhače (a opravdu příšerného špinění zbraně) mám s Limity dobré zkušennosti.Když už rána nebyla ideální, tak byla spíš silnější, než že by to jen "pšouklo".Zklamáním pro mě byly naopak nepřebíjené Libry za 3,80Kč.U první krabičky jsem jásal, ale u druhé i těch dalších mě to rychle přešlo.Po některých slabých prsknutích jsem raději kontroloval lauf, jestli tam nezůstala uvízlá střela. :(



KarlosP
Příspěvky: 194

Příspěvek#54 » sob 20. říj 2012, 19:10

Než jsem to dokloval už napsal Bucek. Mám stejné zkušenosti. Na jaře jsem vystřílel 2.000ks přebíjenek 9mm a bez jediného problému. Na mířenku to není, ale na trénink obrané střelby zcela dostačující. Nemůžu si stěžovat. Špinění mě až tak nevadilo.



Ogres
Příspěvky: 36

Příspěvek#55 » stř 24. říj 2012, 14:41

Moje zkušenosti s Limity jsou dobré. Vystříleno něco přes 2000ks přebíjenek. Z toho jsem měl 3 náboje s hliznou 9x21. Jednou se mi stalo, že vyšla slabá rána a nábojnice se nevyhodila. Občas vyjde silnější rána a nestandartní velký plamen z laufu. Zbraň se celkem špiní, ale za ty prachy s tím nemám problém...



Ogres
Příspěvky: 36

Příspěvek#56 » sob 27. říj 2012, 13:19

Takže s Limitama mám dnes novou zkušenost. U jednoho náboje se odpálila asi jen zápalka. Výsledkem byla kule v hlavni a střelný prach rozsypaný ve zbrani. Naštěstí uvízla jen na okraji a šla dobře vyklepnout ven.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#57 » sob 27. říj 2012, 17:45

Pánové ja se divím že ještě někto takto riskuje. Já se nikdy díkybohu neodvážil je koupit a zacal sam prebijet. I když přemýšlím, jestli jsou tak kvalitativně špatne proc se jeste vyrabi. Kde je opravdu pravda?



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#58 » sob 27. říj 2012, 21:41

Ty závady nejsou pravidelné, někdo má prostě smůlu, já jsem vystřílel asi 1000 bez jediného problému.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#59 » ned 28. říj 2012, 07:35

8-) V tom případě po koupi vizualně projet a pak šup na váhu kus po kuse. To by melo odhalit jak nabojnici 9x21 tak i absenci prachu. Zase chápu,že pro hodně z nás jsou ty ušetřený peníze dost podstatný - nikdo si je asi netiskneme. Ale zničení kvéru taky úsporu nepřinese.



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#60 » ned 28. říj 2012, 12:35

Rozdil treba 1 grain hmotnosti navazky jen tezko odhalis na hmotnosti celeho naboje. Kazda nabojnice jina, ruzne opotrebovana, tolerance vah strel ...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů