Varování před použitím této munice!

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#1 » čtv 1. zář 2016, 20:28




pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#2 » čtv 1. zář 2016, 20:37

Ty modré normálně střílím na střelnici, no problem. Překvapuje mě, že se najde člověk, co má ZP a narve to do zbraně na takovéhle akci. Pokud to byly expanzní D, tak se střela roztříští o přepážku.

A ještě víc mě udivuje, že PČR napíše, že vypadá stejně jako slepá. Ten rozdíl je vidět pouhým okem naprosto jasně (nejen barva...).

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#3 » čtv 1. zář 2016, 20:42

Nechápu co na rekonstrukci bitvy z 1. světové války dělá .3O8 ? A pokud někdo toto na náboji nepozná, je debil, kterému nepatří zbraň do ruky. Když už neví, má si to alespoň vyzkoušet nanečisto.

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#4 » čtv 1. zář 2016, 20:49

Ale tak slepáky do Mausera 98 nejsou a ono to z něj střílí. Čelo závěru a vytahovač to normálně vezme. Na "vedlejším foru" psal M.Rudolf, že střelba z osmičkové hlavně jim možná zachránila život.
Lidská blbost je fakt nekonečná.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#5 » čtv 1. zář 2016, 20:55

Petzold : Vidíš, to by mě nenapadlo- Člověk se dovídá nové věci celý život. Ale asi bych nikdy necpal náboj do zbraně do které nepatří. To je snad úplný základ.



Piggy
Příspěvky: 1865

Příspěvek#6 » sob 3. zář 2016, 07:44

Akorát podle současně platné terminologie puškové střelivo není munice. :?

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#7 » sob 3. zář 2016, 11:17

Piggy : Máš pravdu ale je to to samé jako že pistole má tělo a ne rám. Spousta prodejců termín munice běžně používá a každý pochopí, co je tím míněno. Dle ZoZ je munice samozřejmě něco jiného. Zakladatel vlákna zřejmě opsal titulek z novin.



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#8 » sob 3. zář 2016, 17:27

Je neuveřitelny že človek je schopnej naladovat do pušky nezname nevyzkoušené strelivo ktere bych od prvniho pohledu nenazval jako slepé a použit ho rovnou proti človeku na akci s tim že je slepé to udela snad jen opravdové pako :roll:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů