Co nosíte?

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
Espezetka
Příspěvky: 332

Příspěvek#136 » ned 3. črc 2022, 09:40

audis - tak je to možné, já vycházela z údajů na handgunhero, kde ale jim to asi někdy hapruje kvůli přepočtům centimetry vs palce.

Edit - mrkla jsem na stránky výrobců, Glock uvádí u G19 32mm v nejširším místě (u 4.gen), a stránky výrobce GP uvádí u P1 šířku 36mm, bez bližší specifikace. Tak to asi bude tím jak píšeš.
A už končím s OT.



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#137 » ned 3. črc 2022, 12:02

@Espezetka: Když to uděláš chytře, schováš toho na těle dost ;) https://www.instagram.com/p/CeeluOaPK5Q/

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#138 » ned 3. črc 2022, 12:40

Espezetka píše:bbobb - já to nemyslela tak že je to nenositelne a určitě jsem se nechtěla setona dotknout a omlouvám se pokud to tak vyznělo, jen mě prostě to chlapské hledisko "jen o kousek" pobavilo - ale já holt musím řešit každý kousek a někdy neschovam ani ten můj kapesní zapalovač :D

Jinak abych nebyla úplně OT - nosím SW Bodyguard a vyjimecne G19.

Určitě jste se mne nedotkla, já mám i klon 1911 Star DKL v 9mm Browning, ale to tak kope, ale je to fakt dámská malinkatost.
Prostě mám s P1 nastříleno několik tisíců ran, ani nepočítám kolik, ale do lesa nosím Taurus 627SS6 to je sedmi ranná 357 magnum dlouhá věc, co by zastavila medvěda, minimálně běsnící bachyni, divočáků je v našich lesích přemnoženo.
Na fotografii Star DKL bez zásobníku, bez náboje v komoře, jen kdyby někdo chtěl namítat o bezpečnosti, natažené a nezajištěné zbrani :)
Tu mám někde na dně trezoru a měřit ji nebudu, jen jsem vytáhl starší foto, když jsem měl radost s takové maličké babičky, dá se sehnat jen po bazarech, je to meziválečná zbraň.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Espezetka
Příspěvky: 332

Příspěvek#139 » ned 3. črc 2022, 13:26

getsome píše:@Espezetka: Když to uděláš chytře, schováš toho na těle dost

Hele, těhle videí (concealed carry pro žen) mám nakoukáno celkem dost, a obvykle to předvádí modelky dost specifických postav, a hlavně v pózách vhodných pro kameru, kdy se vždycky dá nastavit tak aby nebylo nic vidět.
Já nejsem rozhodně žádná Věstonická Venuše, a když budu chtít a budu pózovat pro kameru nebo foťák tak taky schovám i kanón když si na to budu dávat pozor, ale běžné nošení je něco úplně jiného.
Nejvíc mě pobavilo to "concealed carry" kde má dáma pistoli nad kolenem uvnitř stehen - použitelné možná pro ženy co mají mezi nohama 20cm mezeru, tedy pro cca 1% dámské populace :lol: a i tak podle mne musí chodit jak naprcaná pěnice.

Když mám jen tričko, a to mám ráda spíš volné sportovní oblečení, ne upnuté věci, tak i ten můj kapesní zapalovač občas ukáže obrys, protože v běžném životě střídám i jiné pózy než youtuberky na svýc sestříhaných videích.

Uživatelský avatar
Espezetka
Příspěvky: 332

Příspěvek#140 » ned 3. črc 2022, 13:31

seton píše: věc, co by zastavila ... minimálně běsnící bachyni, divočáků je v našich lesích přemnoženo.
Na fotografii Star DKL bez zásobníku

Bachyni (se selaty) jsem potkala, nerada bych to zažila znova.
Pěkný kousek, díky za foto.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#141 » ned 3. črc 2022, 15:07

seton píše:Prostě mám s P1 nastříleno několik tisíců ran, ani nepočítám kolik, ale do lesa nosím Taurus 627SS6 to je sedmi ranná 357 magnum dlouhá věc, co by zastavila medvěda, minimálně běsnící bachyni, divočáků je v našich lesích přemnoženo.


To, že to zastaví medvěda silně pochybuju, na prase to bude taky hraniční, takže bych tomu nevěřil. Navíc se to hýbe, ale to jen tak mimo, když to moudro vidím.

A abych nebyl OT, tak H11 ve vnitřním pouzdru a jde to schovat dobře i při uplejším tričku.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#142 » ned 3. črc 2022, 19:01

Střelec píše:
seton píše:Prostě mám s P1 nastříleno několik tisíců ran, ani nepočítám kolik, ale do lesa nosím Taurus 627SS6 to je sedmi ranná 357 magnum dlouhá věc, co by zastavila medvěda, minimálně běsnící bachyni, divočáků je v našich lesích přemnoženo.


To, že to zastaví medvěda silně pochybuju, na prase to bude taky hraniční, takže bych tomu nevěřil. Navíc se to hýbe, ale to jen tak mimo, když to moudro vidím.

A abych nebyl OT, tak H11 ve vnitřním pouzdru a jde to schovat dobře i při uplejším tričku.


Jasně to byl úlet, ale znáš to, člověk rád přehání :)

U nás to není legální, ale v USA se s touto zbraní loví, jasně na medvěda bych s tím nešel, ale jestli bych si měl něco z toho co mám vzít do lesa, kde je černá zvěř přemnožená (jsem myslivec a na pohyblivé cíle už jsem párkrát střílel), tak 357 magnum je takové minimum, co bych při útěku před bezprostředním útokem naštvané bachyně byl vůbec ochoten použít, lugrem by si měl akorát větší šanci na stále stupňující se útok.
A abych se držel tématu, 6.5" dlouhá hlaveň Taurusu Tracker 627SS6 se špatně nosí a ukrývá, jasně mám na ni pouzdro do podpaží ale na každodenní nošení to není :)
Ale jeden čas jsem nosil i tuto zbraň, ale pravda není to nic, co by si chtěl nosit, je to těžké a velké.

https://youtu.be/8t7hXTvt0Kg

Tady mohu přidat ještě porovnání kalibru 10mm a 357 magnum
https://youtu.be/DCU-DjZv37E



v.k.
Příspěvky: 248

Příspěvek#143 » úte 19. črc 2022, 22:25

Střelec píše:...To, že to zastaví medvěda silně pochybuju, na prase to bude taky hraniční, takže bych tomu nevěřil. Navíc se to hýbe, ale to jen tak mimo, když to moudro vidím...


.357Mag zastavi i velke Grizzly. Treba ve Skalistych horach v Coloradu (aspon tam kde to znam, t.j. Loveland, Fort Collins a okoli) je to standardni raze cpw strazcu ve 4" revolverech.
Mam i ulozeny clanek. .357Mag dva ze tri zdokumentovanych pripadu uspech (velmi maly vzorek, ale dava predstavu):
https://sportingclassicsdaily.com/defen ... y-caliber/



v.k.
Příspěvky: 248

Příspěvek#144 » úte 19. črc 2022, 22:40

Abych nebyl OT, tak sam nosim nejcasteji Ruger LCR.
Pod kosili v De Santis SOF-TUCK.
Do mesta do kapsy u bundy v POCKET-TUK
Do prirody ve vnejsim plastovem Fobus s ploutvi.

Malokdy, ale do auta si nekdy vezmu S&W Shield + extra zasobnik v podpaznim Galco Classic Lite. Netlaci to.
Pokud z nejakeho duvodu nejde nosit na tele, tak nosim jednu ze zbrani ve Falco G110, kterou stejne nosim ja primarni tasku (je vazne vynikajici).



Sam Jr.
Příspěvky: 226

Příspěvek#145 » stř 20. črc 2022, 06:49

Pořídil jsem SW MP9 Shield 2.0 (jednořadej zásobník na 8 ran) - mám k němu vnitřní kydex - když člověk stojí nebo chodí, tak dobré, ale na delší sezení a obzvlášť v autě, to přecejenom ještě není úplně ono (i když zlaté oproti kompaktu). Do menší pistole ale určitě nepůjdu, tahle je do ruky tak akorát :) Ještě testuju nosit druhý zásobník v magnetickém držáku v kapse - no uvidím. Nějaký boule na tričku neřeším, to může zachytit jen opravdu trénované oko, normální lidi nemají šajnu.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#146 » stř 20. črc 2022, 22:33

Poslední věta : jj přesně tak.

A Ani polýši si nevšimli pri silniční kontrolní kontrole že mám u sebe pistol (velikost g43 v iwb). A to mohli viděl na začátku průkaz Lex kdyby byli vsimavi. Nebo všimli a nepotřebovali kontrolovat, neboť měli plnit čárky silniční kontrolní kontroly.



Led_Zeppelin
Příspěvky: 5

Příspěvek#147 » pát 12. srp 2022, 00:07

maxx77 píše:Mossberg MC2C 9 mm.

Můžu se zeptat na spokojenost s touto zbraní? Chci si ji pořídit, vyhovuje mi naprosto vším. Jen se trochu bojím toho, zda je tu dostupný servis, příslušenství (pouzdro) apod.



maxx77
Příspěvky: 73

Příspěvek#148 » úte 16. srp 2022, 17:37

Led_Zeppelin píše:
maxx77 píše:Mossberg MC2C 9 mm.

Můžu se zeptat na spokojenost s touto zbraní? Chci si ji pořídit, vyhovuje mi naprosto vším. Jen se trochu bojím toho, zda je tu dostupný servis, příslušenství (pouzdro) apod.



SZ

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 767

Příspěvek#149 » úte 16. srp 2022, 19:12

Škoda že SZ taky jsem čekal odpověď :-D
Nechceš to prosím postnout zde? Dík



maxx77
Příspěvky: 73

Příspěvek#150 » stř 17. srp 2022, 14:19

Sobiho píše:Škoda že SZ taky jsem čekal odpověď :-D
Nechceš to prosím postnout zde? Dík


Moc k tomu nenapíšu. Pistoli mám krátce. Původně jsem jel pro glocka19 nebo czP10. Zahlédnul jsem toto a po osahání bylo rozhodnuto. Pistole je o dost tenčí než třeba ten glock nabo p10. Žádný zbytečný hrany nebo výstupky, takže není problém nosit kdekoliv. Za opaskem, v bederním pásu nebo v ledvince. Na plasťák má docela slušný soustřel. Zásobníky jsou dva. 15 a 13 ran. Servis a náhradní díly zatím neřeším. Až se to pos.. tak budu řešit. Dám sem nějaký fotky.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů

cron