Odkrytí zbraně na veřejnosti

Co jinam nepatří...


iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#31 » ned 19. bře 2023, 22:04

Vyzkoušel jsem všechno možné. Vnější i vnitřní pouzdra. Spolehlivá je v letních dnech pro účel bezpečného ukrytí a bez rizik jen ledvinka.



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#32 » úte 21. bře 2023, 09:24

Anebo dobry vnitrni apendix. Nedeformuje to postavu, nejde to videt, clovek schova celkem velke zbrane. V pripade tuckable pouzdra to jde i pod kosili.



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#33 » stř 22. bře 2023, 18:11

Ten appendix jsem také zkoušel. Je to dost nepohodlné. V létě se potím, pistole dostává od potu zabrat a rezaví. A navíc to hrozně tlačí zejména při předklonu. A stačí si vyhrnout triko vepředu např. při natahování se na horní polici regálu v supermarketu a může být zbytečná nepříjemnost, když na vás nějaký blb zavolá 158.



Cocman
Příspěvky: 17

Příspěvek#34 » stř 22. bře 2023, 18:20

iloveguns: Tak ono taky zalezi jaky AIWB pouzdro. Mel jsem od RH a taky me to tlacilo noseni bylo znacne nepohodlny. Poridil jsem Sidecar 2.0 a to je uplne neco jinyho. Kolikrat ho mam rano od 7 az do vecera a v podstate o nem vubec nevim.



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#35 » pát 24. bře 2023, 11:51

Nejvíc se mi osvědčila v létě ledvinka. Mám v ní všechno. Mobil, klíče, doklady, peníze, kapesní nůž. A samozřejmě taky kvér. V případě používání Sidecaru bych na všechno ostatní stejně tu ledvinku musel nosit, protože se mi to nechce tahat po kapsách.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů