Co na trhu chybí?

Co jinam nepatří...


Erix
Příspěvky: 106

Příspěvek#1 » sob 11. lis 2023, 12:09

Zdar, napadlo mě založit téma na myšlenky okolo věcí, které na trhu ještě nejsou. Můžou to být zbraně, příslušenství i vybavení. Postrádáte například větší možnost výběru v oblasti pistolí, pušek nebo SMG?
Třeba se tu objeví zajímavé náměty.



davidu11
Příspěvky: 154

Příspěvek#2 » sob 11. lis 2023, 18:15

Nejsem šperkař, ale třeba tyhle profi úpravy se mi líbí.
https://www.jmcustomgrips.com/product-p ... id-package



JirkaCV
Příspěvky: 1595

Příspěvek#3 » sob 11. lis 2023, 18:36

Něco takového by mělo možná úspěch.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 3009

Příspěvek#4 » sob 11. lis 2023, 18:38

Ja bych chtěl toho T800.

Uživatelský avatar
Triplehead
Příspěvky: 67

Příspěvek#5 » sob 11. lis 2023, 18:43

Hldáš předmět podníkání? :-D
Jinak se taky přikláním k T800
Obrázek

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 3009

Příspěvek#6 » sob 11. lis 2023, 19:11

Lépe bych chtěl T-x. Kdykoliv mít po ruce šroubovák pacidlo nůž akučku pilu, sexy robotku schopnou samostatného uvažování uspokojovat moje sexuální představy jen na základě nevyřčeneho přání a měnit fyziologické rozměry všech částí těla v reálném čase a na požádání, v neposlední řadě ochránce, se vždy hodí.
Obrázek
(obrázek je ve vysokém rozlišení. Pro vyšší detail přibližný návod : pravomys, otevřít obrázek v novém panelu)
Naposledy upravil(a) audis dne sob 11. lis 2023, 19:31, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Triplehead
Příspěvky: 67

Příspěvek#7 » sob 11. lis 2023, 19:18

Souhlas, to se hodí. Já bych T-x zařadil jako jakýsi Hi-End model i s možností adaptabilní změny barvy, délky vlasů, či ochlupení. Samozřejmě také na základě nevyřčeného přání! Pro nováčky, jako vstupní model rozhodně T800 či nadstandardní T1000. Ať si člověk může pořádně vybrat.
Nějaký parádní konfigurátor by taky nebyl na škodu.



JirkaCV
Příspěvky: 1595

Příspěvek#8 » sob 11. lis 2023, 19:31

Tady si někdo naběhl.
Prosím moderátory, aby nezasahovali. V podstatě se jedná o situaci, kdy se zákon odchýlil od záměru zákonodárce. :D

Uživatelský avatar
Petr z Braníka
Příspěvky: 288

Příspěvek#9 » sob 11. lis 2023, 21:20

Já jsem nenašel truhláře, který by se zabýval takovýma těma vychytávkama na všelijaký tajný skrýše pro zbraň v nábytku.



davidu11
Příspěvky: 154

Příspěvek#10 » sob 11. lis 2023, 22:55

Erix se jen zeptal, jestli vám na trhu něco neschází. Je to z mého pohledu zajímavý dotaz. A třeba chce opravdu rozšířit portfolio svého podnikání. A to vám tak vadí?
Předpokládám, že očekával zajímavé náměty, ale vy mu sem musíte nasypat pitomosti...

Měl bych další věc, která mě napadá. Při nošení se může do hlavně dostat nějaký bordel, který při výstřelu udělá pěknou paseku nebo minimálně způsobí nechtěné vychýlení balistické dráhy střely. Tak třeba kdyby existovala nějaká zátka do ústí hlavně, která by se při tasení automaticky uvolnila.

Uživatelský avatar
Petr z Braníka
Příspěvky: 288

Příspěvek#11 » sob 11. lis 2023, 23:00

Takového něco, kdyby někdo vyráběl https://youtu.be/eoP8KF2HkVc?si=BU2W3Dwtrn6awkRZ



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#12 » sob 11. lis 2023, 23:05

Tohle někdo na youtube testoval .. ať už nacpal do hlavně naprosto cokoli včetně snad vylití betonem, tak to nikdy nevadilo. https://www.youtube.com/watch?v=a3V8mK5FadI

Mně na trhu chybí nějaká superkompaktní PCC na glock zásobníky. Ale jako fakt micro compact. Něco jako jsou H11 nebo P365 ve světě pistolí. Když může taková kapesní pistolka v pohodě zvládat vystřílet desetitisíce lugrů, tak proč by PCC musela být tříkilová obluda .. a obvykle hrozně objemná. Čili něco jako BT TP380, ale v lugru a na glock zásobníky.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 701

Příspěvek#13 » ned 12. lis 2023, 09:56

LordSalix: Dal bych cokoliv za takový PDW á la MP7. Nebo kdyby alespoň B&T udělalo TP9 na G zasobniky.



Haluziak
Příspěvky: 288

Příspěvek#14 » ned 12. lis 2023, 10:03

Já teda myslím, že co nejvíce trhu chybí jsou náboje 9x19 za 1Kč a .223Rem za 2,5Kč



Střelec
Příspěvky: 1680

Příspěvek#15 » ned 12. lis 2023, 10:48

davidu11 píše:Měl bych další věc, která mě napadá. Při nošení se může do hlavně dostat nějaký bordel, který při výstřelu udělá pěknou paseku nebo minimálně způsobí nechtěné vychýlení balistické dráhy střely. Tak třeba kdyby existovala nějaká zátka do ústí hlavně, která by se při tasení automaticky uvolnila.

Pokud máš strach, že pár smítek prachu způsobí, že ti střela polet za roh nebo při otevřeném nošení nabereš do hlavně třeba sníh, tak si na lauf natáhni šprcku :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti