Využití slevy CZUB

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
Rejsek
Příspěvky: 29

Příspěvek#16 » pon 27. lis 2023, 19:19

Asi to vyznělo, že jsem nějaká socka, co si koupí pistoli a pak nebude mít na provoz. Tak to není, jen se snažím využít každé slevy, která je dosažitelná. Asi to tedy nemá smysl, holt jí vemu za plnou. Díky všem za názory



Jarda.Jezek
Příspěvky: 893

Příspěvek#17 » pon 27. lis 2023, 19:47

Nic si z toho nedělej, taková socka tu jsme kde kdo... Ale já bych do toho fakt šel... Za tu zkušenost to stojí.



risa2000
Příspěvky: 847

Příspěvek#18 » úte 28. lis 2023, 00:40

Rejsek píše:Asi to vyznělo, že jsem nějaká socka, co si koupí pistoli a pak nebude mít na provoz. Tak to není, jen se snažím využít každé slevy, která je dosažitelná. Asi to tedy nemá smysl, holt jí vemu za plnou. Díky všem za názory

Vyznělo to tak, že nemáš moc představu, kolik to bude stát času, a na kolik si ostatní svůj čas cení.
U mě každý nákup pistole stál minimálně půl dne, a to bylo jen přejetí z jedné strany Prahy (z obchodu) na OSZBM do jiné, a to jsem měl PZ na počkání. Následné "prodání" a vyřízení na úřadu by mohl být druhý půlden. To by nepokryla ani celá ta tvoje sleva, nehledě na to, že bych dělal něco, pro co bych neměl žádnou jinou motivaci (jako, že by to byla zábava, nebo se přitom něco naučil).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host