Budoucnost zbraní a střeleckého sportu

Co jinam nepatří...


getsome
Příspěvky: 633

Příspěvek#76 » pon 1. dub 2024, 20:11

MojeTikka píše:
MM píše:Buducnost je v kluboch - vo chvili ked bude dochadzat k nejakym obmedzeniam (nenavravajme si ze ta snaha nebude), tak proste pod kridlami klubu sa bude dat viacej nez k comu sa dostane bezny clovek.

Jo, tomu verim. Prijde jedno vetsi omezeni a SSK budou zasypane zadostmi o prijeti. :? Ten problem, ze se malokomu chce makat, je tak nejak vsude. Doba Mirku Dusinu ted proste neni, bohuzel.

Já být bruselský politik, tak omezení tímhle směrem tlačím horem dolem. Protože přesně skrz elitářské svazarmosaury, kteří se na "přespolní" nedovedou dívat jinak než skrz nosní dírky a každý, kdo má pod 50 let, je "cizí idiot," se nakonec střelecká komunita zlikviduje sama. Myslivci mají před sebou pár posledních generací a SSK svým gatekeepingem podobný osud zařídí zbytku :D

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 614

Příspěvek#77 » pon 1. dub 2024, 20:34

MojeTikka píše:Ale obsah jsi pochopil, nebo ne? Pokud ano, tak co uprednostnujes - obsah, nebo formu? Hele, ja mam dve VS a stejne obcas seknu gramatickou, nebo aspon typografickou chybu. No a? Tohle je diskuse, ne obhajoba disertacni prace. Zij a nech zit. Kdyby tady nekdo rozumbradoval a pritom psal jak retard, pak pochopim, ze ho uzemnis. Ale v pripade Bubenicka? Fakt mas tu potrebu?
¨

Ano, opsach jsem pochopyl. Ale mislým si, že určytá ůroveň gramatyki potpořý y opsach. Ta otřepaná mantra, že opsah je dúležytějýšý jak forma je nebetičná blbost, protože sebekvalytňejšý opsah pak ta přýšerná gramatyka strašňe srážý. Opčasná gramatycká chiba nebo překleb ňykomu soudnému asy vaďyt nebude (taki opčas nějakou uďelám), ale nezvládat učyvo prvňýho stupňe ZŠ bich očekával třeba u Deža kopáče, s třemy třýdamy zvláštňý školi...

Toufám, že opsah tohoto přýzpěvku je jasní a scela jysťe ho forma ňyjak nedekratuje a topře se to fšem četlo. ;)

Omlouvám se za offtopic. ;-)



Střelec
Příspěvky: 1680

Příspěvek#78 » pon 1. dub 2024, 20:38

getsome píše:

Co bys navrhoval? Brát každého na potkání bez prověření/zaručení/atd.? To nějak fungovat může, ale taky to není všespasitelné a může to vést také do pekla. Hlavně je třeba si uvědomit, že většina střeleckých klubů, je založena na nějaké partě, která si mnohdy tu střelnici vybudovala z ničeho a není žádoucí, aby se tam dostal někdo "z venku", který to tam zničí, popř. se "jakožto taky člen" bude domáhat svého podílu na majetku, až ho to přetane bavit (my to řešíme statusem "hostujícího člena" právě kvůli tomu majetku). V tomto ohledu jsem docela rozpolcený, u myslivců mi vadí, že není nová krev, ale to je hlavně o té práci a moc se lidem dělat nechce, naopak ve střeleckém klubu jsem dost opatrný na toho, koho přijmeme mezi sebe, protože jsme si to tam na bývalém smeťáku vybudovali z ničeho, o práci už to naopak tolik není, protože vše je vybudované, jedná se spíš o údržbu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti