Jak začít / Jak jste začínali?

Co jinam nepatří...


poloventilator
Příspěvky: 259

Příspěvek#196 » pon 3. říj 2022, 01:46

Ženské začínají od piky. Urkite. :D



Jarda.Jezek
Příspěvky: 864

Příspěvek#197 » pon 3. říj 2022, 05:49

Myslel jsem, že mám schopnost nikomu nic nezávidět. Ale tenhle příběh moje přesvědčení velmi silně nahlodává. Velmi gratuluji a doporučuji to teď nepřehnat, aby se to zase nezvrátilo. Držím palce.

Uživatelský avatar
HLAP
Příspěvky: 129

Příspěvek#198 » pon 3. říj 2022, 07:25

Díky, mám v plánu našlapovat opatrně

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#199 » pon 3. říj 2022, 08:05

Huusttyyyyy. Super.

Mám taky zkušenost, že holky zpočátku nastřílej parádně. Považoval jsem to za "štěstí začátečníka", ale s těma hormonama to asik taky bude mít souvislost. To bude chtít ověřit v různých fázích menstruačního cyklu :)



Tomak
Příspěvky: 463

Příspěvek#200 » pon 3. říj 2022, 09:24

Když se mnou manželka byla prvně střílet, nastřílela taky výborně. Nechtěl jsem ji trápit na pistoláku, tak jsem vzal postavu. Přece jen, jako zdravotnice ví kam :lol: Když dostřílela a ptal jsem se, jestli mi něco netají, řekla, že si tam představila někoho, kdo chce ublížit naší dceři...motivace taky funguje :thumbup:

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#201 » pon 3. říj 2022, 09:42

Ono je to také o tom, že nemá trému, jaksi nečeká výsledek :-)

Uživatelský avatar
HLAP
Příspěvky: 129

Příspěvek#202 » pon 3. říj 2022, 10:06

Tomak: jojo, odvěká pravda - nejnebezpečnější tvor na světě je matka chránící mladé. S těma není radno si zahrávat



Lonestar
Příspěvky: 180

Příspěvek#203 » pon 3. říj 2022, 10:23

Taky mám doma takovou :) Zatím s čímkoliv, co vzala do ruky, všechno v černém... (mluvím o pistoli - v sobotu jsem byl poprvé lepší než ona - s BRENem na 50 metrů)
A asi to mají fakt v genech - její dcerka (13 let), poprvé v životě na střelnici a nastřílela lépe než já... Nejdřív malorážka (Beretta 87 Target), pak zkusila devítku (Beretta APX) a už malorážku nechtěla :)



Aris
Příspěvky: 153

Příspěvek#204 » pon 3. říj 2022, 15:32

Super příběh, gratuluji .)
Také mám podobnou zkušenost, že ženy snad mají od přírody nějaký zvláštní smysl pro přesnost. Ale pro sebe jsem si to odduvodnil tím, že žena poslouchá instruktora pozorně a snaží se to splnit do puntiku. Chlap to ale bere spíš jako doporučení, vždyť přece zbraním my chlapy rozumíme tak nějak přirozeně - a dělá si to po svém.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#205 » pon 3. říj 2022, 15:46

To je těma genama... Jsem onehdá koukal na takovej pořad, kde vzali na závodní dráhu prohet se formulí 3... lidi, manažery a další kravaťáky... Zajímavý bylo, že jak je taková formule úplně něco jinýho a šici bychom s tím asi měli co dělat, tak zase... babám to prostě šlo mnohem líp... Proto, že poslouchaj... protože vědi, že to neuměj... Chlap je v tomhle prostě jinej, nebudem si nic nalhávat. Prostě "huráááá... formuleeeee!!!" A ejhle.. pořád to zkoušíme po svym... místo toho, abychom řádně poslouchali instruktora...



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#206 » pon 3. říj 2022, 16:15

Dobré vědět, že umí ženské řídit, když si zhruba shrnu, kolikrát mě někdo na silnici ohrozil, nedal přednost, zpomaloval provoz, popř. se vyžadoval přednosti, kterou neměl, tak to byla ve většině případů žena. Ale to jen tak mimo.
Geny negeny, manželka je z myslivecké rodiny, zbraně měla kolem sebe od dětství, ale vůbec ji to nezajímá a i syn střílí líp. Podle toho, co tady čtu, tak by to mělo být naopak.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#207 » pon 3. říj 2022, 17:56

Nějak nemám dojem, že propírání toho, jak dobře strilej a říděj holky je jádrem pudla tohodle tématu o tom jak začít (tedy krom toho jak začít OT diskusi)



poloventilator
Příspěvky: 259

Příspěvek#208 » úte 4. říj 2022, 00:55

HLAP píše:Tomak: jojo, odvěká pravda - nejnebezpečnější tvor na světě je matka chránící mladé. S těma není radno si zahrávat

Myslis tak ?
mama pistol.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
HLAP
Příspěvky: 129

Příspěvek#209 » úte 4. říj 2022, 06:37

Jo, tak něco :)
slon mama.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#210 » stř 5. říj 2022, 13:17

OT: Nekdo to proste v rukach ma a nekdo ne. Kdyz jsem bral rodice na strelnici, tak tatka predvadel zoufalstvi ZVS a mamka poslouchala. I kdyz ma mamka revma a fullsize zbrane jsou na ni moc tezke, tak nastrilela vsechno do cerneho. Tatka sotva trefil. Kamaradova polovicka zoufale neumi strilet. Vsechno jsem vysvetlil. Stejne porusovala bezpecnost, tak jsem ji musel porad opravovat. Nemluve o tom, ze nebyla schopna poradne trefit pistolak na 10m.

Abych dodrzel tema:
Na zacatku jsem susil s airsoftkou, pak zkousky, pak suseni s ostrou podle Tondy z Plzne (ktery delal videa pro SelBel). Pak jsem se hodne dival na youtube a chodil na drilly, kde jsem si vyzkousel zakladni manipulaci. Svemu mladsimu ja muzu rici, ze zajit si na kurz HT by mi usetrilo cca 8000naboju z pistole.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů