Odlévání střel pro předovky, perkusní zadovky a černopraché náboje

Black Powder a vše co k tomu patří
Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#16 » úte 9. kvě 2017, 14:45

Téma odděleno do nového samostatného s názvem "Odlévání střel" od prvního příspěvku, kde se odchýlilo od původního tématu. Zde možno pokračovat v diskusi. Jo a mazání už tu taky někde je.

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#17 » úte 9. kvě 2017, 19:21

Na popud kolegy jménem mar.tan upraven název tématu tak, aby se nepletl se střelami pro přebíjení bezdýmým prachem.

Uživatelský avatar
ok1in
Příspěvky: 94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » stř 6. led 2021, 20:55

Už nějaká voda uplynula od posledního příspěvku v tomto vlákně, ale mám prosbu.
Je tady někdo, kdo by měl k dispozici nepoužívané licí kleště, či jen samostatné kokily na kule cal .62? Stačil by mi i tip, kde se dají pořídit - nejsem schopný je nikde najít. Pokud je někdo leje, klidně si u něj kule nechám vyrobit. :idea:
Díky za případné nasměrování kamkoliv...



Flash
Příspěvky: 51

Příspěvek#19 » čtv 7. led 2021, 08:14

https://www.ballmoulds.com/?fbclid=IwAR ... iJlVdZPhUE
Chystám se objednat odsud. Výrobky už jsem viděl a v okolí jsou pozitivně vyzkoušeny.

Uživatelský avatar
ok1in
Příspěvky: 94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#20 » úte 12. led 2021, 11:18

Díky za tip, to vypadá nadějně... :)

Uživatelský avatar
ok1in
Příspěvky: 94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#21 » úte 12. led 2021, 15:33

Tak je objednáno - vše proběhlo vcelku OK. Objednávka na webu prošla, ale platba už ne, protože mi systém neumožnil platbu - problém s doručením. James mi pak psal, že je tam nějaká chybka v detekci adres mimo UK, ale no problem - doplnili jsme vše po emailu a pak už mi jen poslal nový link pro platbu, která proběhla bez problémů. Ještě jednou díky za tip... :idea:



Flash
Příspěvky: 51

Příspěvek#22 » úte 12. led 2021, 17:42

Nemáš zač, až budeš mít kokilu vyzkoušenou, dej vědět, jak jsi spokojený.

Uživatelský avatar
ok1in
Příspěvky: 94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#23 » pát 5. úno 2021, 22:55

Vše dorazilo bez problémů, nakonec jsem objednal celou sadu - kleště, zásobník prachu, světlo do laufu a další prkotinky. Velice příjemná komunikace a ochota, kleště vypadají velmi solidně. Pokud to čas dovolí (jsem dost vytížený prací), nasekám olovo do pícky a něco odleju. Takže opravdu spokojenost... :idea:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů