Evropský parlament doporučení zákazu nošení nožů



Phoenix
Příspěvky: 291

Příspěvek#1 » úte 26. bře 2019, 13:16

Evropský parlament ,,doporučuje,, členským státům zákaz nošení nožů bez OPRÁVNĚNÉHO důvodu,a zákaz zvláště nebezpečných nožů jako jsou Zombie nože a motýlky :!: (Je to prý v rámci boje proti terorismu ):!: :!: :!: :!: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: To určitě :!: Doporučování a vnucování restrikcí jde Europarlamentu opravdu znamenitě :mrgreen: Pokud se EU nezaměří na ekonomiku (Tak to bylo vpodstatě prezentováno občanům při vstupu) a bude se nadále vměšovat do vnitřních věcí okolních států tak nezbývá než udělat pá pá :wave: :wave: :wave:



Josef Winchester
Příspěvky: 3

Příspěvek#2 » úte 26. bře 2019, 13:50

Myslíte toto:?
Evropský parlament vybízí členské státy, aby zvážily možnost stanovení zákazu nošení nožů bez pádného důvodu, zakazujícího především nejnebezpečnější nože, jako jsou zombie nože nebo motýlkové nože, a aby tyto opatření prosazovaly i v prostředí internetu.

https://zbrojnice.com/2019/03/22/brusel ... seni-nozu/



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#3 » úte 26. bře 2019, 13:56

A tady názorná ukázka obou typů nožů, které tak děsí poslance EP
https://www.youtube.com/watch?v=OqOMhw88MNs

Popravdě jsem nevěděl, jak motýlkový nůž vypadá a u zombie jsem si to radši ani nechtěl představovat. Asi mají soudruzi v EP dost divoké sny nebo představy.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#4 » úte 26. bře 2019, 14:16

pavelg: To divadelní pojetí toho videa má dát celému problému větší váhu? :-)
Mě na tom všem nevadí, že někdo takové nápady má. Ale, že někdo takové nápady má i po tom, když se ukázalo, že to k ničemu dobrému nevede, viz. dnešní Anglie nebo Německo.

Uživatelský avatar
snackmc
Příspěvky: 181

Příspěvek#5 » úte 26. bře 2019, 14:18

Konečně už vím, jak vypadá Zombie nůž :ugeek:



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#6 » úte 26. bře 2019, 14:36

Sedmej: Větší váhu tomu nedává teatrálnost, ale praktická ukázka těch předmětů. Jak jsem říkal, motýlka jsem nikdy neviděl a zombie nůž byl už úplná záhada. Tak jsem rád, že to bylo předvedeno v praxi a člověk tak může naplno ocenit kvalitu a erudovanost našich europoslanců.
Mě tedy děsí u těchto případů i jen samotný fakt, že se se někomu takový nápad vůbec udělá a ujme se, že o něm řekne dalšímu poslanci, že se odváží to sepsat na papír a dokonce požádat ostatní o schválení. A že takovou ptákovinu se zombie noži schválí.. to už je na pováženou a kromě voličů by takhle orientovaní lidé měli zajímat i pana doktora Chocholouška.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#7 » úte 26. bře 2019, 14:41

A nejlepsi na tom vsem je logika, ze kdyz se na tvrdych datech ukaze, jak je to mimo a nevede to k v vetsi bezpecnosti, tak misto toho, aby se nekdo placnul do cela a priznal chybu, reaguje tim, ze pomuzou jedine dalsi zakazy a restrikce

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#8 » úte 26. bře 2019, 14:51

pavelg: Tak ještě, že ti to pan Černý takhle ukázal, ono to totiž nikde jinde k dohledání není. ;-)
antonspelec: Právě, že i po předložení faktů se stále tlačí tyhle blbosti o omezování.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#9 » úte 26. bře 2019, 15:00

Tak předminulý týden v hotelu v Německu jsem viděl na vlastní oči (a musel používat na vlastní ruce) nůž upravený zblblíkama tak, aby to nebyla zbraň. Podotýkám, že původně to byl řádný nůž na krájení chleba.
Po úpravě má čepel asi 10 cm. Těžko s tím uříznout cokoliv...



Phoenix
Příspěvky: 291

Příspěvek#10 » úte 26. bře 2019, 15:02

No oni tyhle indicie vedou k domněnkám,že na tom mají jisté kruhy v EU i mimo EU zájem...těch neustálých protlačování nesmyslů v rámci ,,odzbrojování zákonadbalých občanů je poslední dobou nějak moc....Dále cenzurování internetu ...moc ,,náhod,,najednou :shh:

Uživatelský avatar
snackmc
Příspěvky: 181

Příspěvek#11 » úte 26. bře 2019, 15:03

Pokud stát (EU) začne omezovat právo na obrany svých občanů, nemá asi dobré úmysly. Možná své občany odzbrojuje proto, aby až ....



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#12 » úte 26. bře 2019, 15:05

Sedmej: Jo, je dobře, že to udělal tak názorně. Možná kdyby se ho poslanci byli zeptali před hlasováním a on jim to takhle předvedl .... no ona je otázka, jestli by z toho pak vyhodili zombie nůž, nebo tam naopak přidali kladivo.
I když to asi ne... kladivo se srpem by nikdy nezakázali.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#13 » úte 26. bře 2019, 15:07

Takovej skrytej 1984. No tak doufám, že to bude trvat ještě dostatečně dlouho, abych se toho už nedožil.
Vládnou nám typy paní ministryně průmyslu a obchodu, která rozumí jen cestovce, navíc to hraje na vše strany - obhajuje ceny dat, v EU spoluzařídila legalizaci dvojí kvality potravin.
Jen si počkejme, než nám zakážou nosit i vidličky třeba v tábornickém batohu...



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#14 » úte 26. bře 2019, 15:09

Nikdy dřív mě to ani nenapadlo, ale od doby co o tom začali mluvit, nosím denně nůž i do práce. Otevíratelný jednou rukou a se zuby. Sice bych s ním asi nejvíc pořezal sebe, s noži neumím, ale nosím ho hrdě a schválně, ať se třeba po...ou. Před tím ležel 15 let bez povšimnutí v šuplíku, někdo mi ho dal jako dárek. Možná by se mohl nůž stát podobným symbolem jako žlutá vesta.



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#15 » úte 26. bře 2019, 15:10

Sedmej píše: Právě, že i po předložení faktů se stále tlačí tyhle blbosti o omezování.


Já tedy nevím jaké důkazy jsou potřeba. Oni ti poslanci potřebují cimrmanovské důkazy typu "zasazením pětikoruny do substrátu nevyroste stokoruna" na to, aby jim to zabránilo v přijetí směrnice o povinném sázení pětikorun do eurokvětináčů?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti